Žymės

Lava naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Lava gyvai

Ką manote apie fantastika? Bet keliauti laiku? Jei rezultatas teigiamas, nereikia praeiti Lava Online. Prieš pradėdami pildyti puslapio paraštes Lava Registruotis internete, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris yra aprūpintas taip:

• Procesoriaus greitis bent 1. 5 GHz;

• Atmintis - 256 MB

• Vaizdo 3D 64 Mb;

• Operacinė sistema WIn2000/XP/Vista.

Prisijungti žaidime prašome Lava karinę dizainas su "riba". Tiesą sakant, jums bus paprašyta imtis ritualas patekti į ne taip tolimoje ateityje post-apokaliptinio pasaulio. Ištrauka Lava Registracija internetu etapą sudaro taip:

1) Įvadas prisijungti (pavadinimas, kuriuo jūs einate ir "kalbėti" žaidime).

2) Slaptažodis (nuo 6 iki 16 ženklų).

3) Nurodykite teisingą elektroninio pašto adresą ir lytį.

4) Įveskite kodą iš paveikslėlio.

5) Pažintiniai ir atitiktį DUK naudojimo sąlygas ir.

Po to, kai, žinoma, galite atsisiųsti žaidimo klientą, kurio įrenginys bus sumažinti jūsų interneto kanalo apkrovą ... bet jei ryšys yra galingas, tiesiog paspauskite mygtuką "Play" ir drąsiai pasineria į įdomų virtualioje realybėje.

Jūs pradedate žaisti žaidimą lava naršo juda į gyvenvietėje, esančioje Afrikos šiaurėje. Beje, už geografinės dizainas visiškai atitinka realaus kraštovaizdžio Afrikos žemyne. Jo pirmoji patirtis bus uždirbti per skerdimo priešų ar net žiurkėmis. Nedvejokite ir patraukti visi, kad kris nuo priešų nugalėjo, nes tokiu būdu galima surinkti daug vertės savo tolesnio perparduoti.

Jei taip atsitiko, kad tik pradėjo žaisti žaidimą internetu lava, jūs jau stengiamasi išpildyti keletą svečių, tada jums reikės rasti simbolį, per kurį galva bus pakabinti šauktuką. Kad jis užsiima darbo vietų paskirstymo, todėl patirties, kurią vėliau reikia žaidėjams išeiti iš šios vietos daug. Tiesiog neskubėkite per daug su šia veiksmų, nes atgal jau negrįžo. Geriau pumpuoti į pradinę vietą bent iki penktojo lygio.

Stipresnis jums įveikti priešą, tuo daugiau patirties dabar. Lavos internetinis žaidimas pasižymi kovose realiu režimu, tiek išsiblaškęs nuo kovos nerekomenduojama nieko. Beje, jūs galite kovoti tik už miesto ribų. Ginklų pasirinkimas yra labai įvairus: internetinis žaidimas Lava Jums pasiūlyti pistoletai, automatai, peiliai ... ir net beginklius kovos galimybę. Patikėkite, vietos kova prašome jus, net jei jūs - žinovas ir mėgėjas šių šauliai. O jei ne, svarbiausia, nepamirškite atkreipti dėmesį į jo herojus sveikatai. Nulis reiškia mirtį.

Lava internetinis žaidimas gali pasigirti dviem valiutomis buvimą

• Afrikos - yra kasdien naudojami įvairių buitinių tikslais.

• Gold - galima įsigyti tik už realius pinigus. Naudoti pirkti in-game unikalų veshchichek. Bet tai nereiškia, kad imtis jį lengva: žaisti lava, išleisti savo "kraujo" jūs neturite, jei tai nėra įmanoma.

Keletas žodžių apie istoriją. 2012 birželio mėn buvo stiprus išsiveržimas Yellowstone ugnikalnio ir vėliau išleisti labai nuodingų pelenų priversti miršta nuo uždusimo dešimtys tūkstančių amerikiečių. Tada atėjo cold snap (kuri paskatino apskritai mažėja žemės ūkio) ir išnykimo grėsmė iš bado pralenkė Žemės gyventojų. Todėl Lava internete žaisti turėsite jį Afrikoje, kuri turi sąlygas, dovanoti galimybę ne užgesinti žmonių rasės ir jūs - vienas iš išrinktųjų, kurie čia atkrito. Tik čia - į negailestinga pasaulio postą - Apocalypse - dėl išlikimo tenka kovoti ne mažiau žiauriai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more