Žymės

Legenda: Legacy Dragons

Alternatyvūs pavadinimai: GNU, GNU

Legenda: Legacy Dragons internete - tai internetinis naršyklinis žaidimas vaidmuo (MMORPG), pagamintas fantazijos stiliaus. Kiekvienas gali gauti į žaidimą, prisijungti prie vieno iš kariaujančių pusių - ar Magmars Žmonės ir pasinerti į siautėjo kovoje.

Naršo RPG Legenda: palikimas Dragons žaidimas nereikalauja kliento diegimą, kurią galima atsisiųsti tiesiai iš žaidimo (pagrindiniame puslapyje) svetainėje. Dirbti teisingai, klientas privalo įdiegti naujausią versiją Flash Player. Montuojant reikia daugiau, kad būtų kietajame diske buvo bent 1,50 GB laisvos vietos.

Norėdami įvesti žaidimą, jūs turite Registruotis Legenda: Legacy of Dragons: Yra du būdai, kaip registruokites su socialinių tinklų pagalba, ir pokalbių svetainę.

Jei turite registruotą sąskaitą Mail. ru, "Facebook", Klasiokai, arba kontaktas, jis gali būti naudojamas kaip registracijos vietoje: Spustelėkite norimą piktogramą vieno iš socialinių tinklų, kurie yra pateikti pagrindiniame puslapyje ir sekti nurodymais jame. Antrasis būdas užsiregistruoti: pagrindiniame puslapyje, pasirinkti žaidimo serverį, spauskite "Registruotis" mygtuką puslapio, kuris atsidaro, įveskite registracijos elektroninio pašto ir slaptažodžio laukus. Tada eikite į kitą puslapį, pasirenku žmones (kurių jums žaisti), tai yra žmonės ar žmonės Ogriya Nielsen. Po to, pasirinkti simbolį seksas, pasiimti savo išvaizdą ir formą, priskirti jai vardą (arba slapyvardį) ir sutikti su žaidimo sutikimą. Viskas šiame registracija į žaidimą Legenda: Legacy Dragons baigiasi. Gali prasidėti Legenda: Legacy Dragons žaisti.

Ėjimas į žaidimą, po instrukcijas, jums reikės atlikti kelias užduotis iš pradžių padėti prisitaikyti prie žaidimo ir gauti savo pirmąjį šarvai.

Legenda: palikimas Dragons online žaidimas turi tokias savybes:

Kiekvienas personažas turi pagrindines savybes, tai išlikti, apsauga, intuicija, Judrumas, Jėga, greitis, Gyvenimo lygis, žala ir Valor. Taip pat yra daugiau Rasė:

Race Magmars - FeO būtybės pasaulyje, kurie gyvena ant Nielsen žemyne. Jie turi didelį fizinį pajėgumą ir stiprus dvasia armiją su niokojančių jėgų ir didelio disciplinos. Jie drąsūs, Hardy ir beviltiška;

Race Žmonės - žmonių pasaulyje Feo, kurie gyvena žemyne ​​Ogry. Jiems suteiktas protas, intelektas ir valia, nėra agresyvus ir karinga, bet dėl ​​aplinkybės dalyvauti karuose. Jie turi daug žinių ir įgūdžių.

Kiekviena gentis turi savo drakonas: AT Magmars - Striagorn jį, ir žmonės - tai Erifarius.

Be to, žaidimas Legenda: palikimas Dragons Online turi daug žaidimo simbolius, pavyzdžiui, valdovų, burtininkai, išminčių, pranašautojais, kariai, riteriai, Samdiniai ir daug daugiau kitų spalvingų personažų (yra daugiau nei 20).

Su prieiga prie PET, kurių yra 30 rūšių, žaisti žaidimą legenda: palikimas Dragons Online bus įdomu. Dėka savo augintinio, galite gauti didelę paramą iš savo kovose su priešais.

Tie, kurie nori uždirbti žaidimas pinigų (aukso, sidabro ir vario) bus dėkingi karjeros galimybes, per kurį gali dirbti renkant žoleles, akmenys ir plėšriųjų žuvų arba gydymo praktiką turtus ... Atsižvelgdama daug parduotuvių, aukcionų ir prekybos pokalbiai daro žaidimą labiau įdomus. Ir tai dar ne viskas, žaisti online žaidimas Legenda: Legacy Dragons, juda aplink įvairių vietų, kurios saugo galingas monstras.

Norėdami pobūdžio nedvejodama, juda iš vienos vietos, žaisti Legenda: Legacy Dragons gali naudoti savo stovai, kurios taip pat gali padėti kovoje (nebent, žinoma, gyvūnas bus kovoti su įgūdžių). Kai jojimo kariai reglamentuojami tik tam tikros rasės, kiti gali būti perkamos vykdant užduotis.

Atsižvelgiant į kovų specifiką, čia yra daug įvairių metodų ir spec ausele. Kovos galimybės priklauso nuo jo klasės, įranga, lygio charakterio ... daugiau informacijos apie kovų galima rasti "vadovėlių Naujokas" interneto svetainėje, taip pat daug daugiau ...

Legenda: palikimas Dragons Online registracija atvers duris visiems šio Pasakų pasaulis!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more