Žymės

League

Alternatyvūs pavadinimai: League

League - tai masinės futbolo žaidimas su unikaliu 3 D grafika, kuri leidžia jums žiūrėti rungtynes ​​geriau nei realiame gyvenime.

Online žaidimai lygos Live teisingai rodyti gameplay daro šiuos kompiuterio reikalavimus ateityje savininkas komandoje:

· "Windows"

· Didelės spartos interneto ryšys,

· Procesorius: "Pentium III" 600 MHz arba [ _2_] virš

· RAM 1 GB RAM

· Video: Suderinamumas DirectX 9. 0B arba Open GL 1. 1. 3D grafika kortelės ekvivalentas GeForce 32MB ir aukščiau

· Bent 1 GB laisvos vietos standžiajame diske

· DirectX 9 ". 0c

· "Flash Player" 9. 0 ir daugiau

· Naršyklės naujausią versiją - IE [ _2_], Opera, Chrome "," Firefox su parama d Java

Jei abejojate, ar jums reikia lyga registracija internetu, turėsite galimybę išbandyti rungtynes ​​ir suprasti, ar jums tinka šis žaidimas. Tam reikia atsisiųsti klientas, programą, kurią norite įdiegti į savo kompiuterį.

Registruotis naršo Lygos rungtynės yra labai paprasta. Pirmiausia turite surinkti žaidėjų iš pristatė komandą, tada įveskite:

· Nick

· Slaptažodžio

· Elektroninis paštas adresas

· Kodas iš paveikslėlio.

Kai patvirtinsite ir pašto, atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą, Lygos Registracija internetu yra išsami ir galite iš karto pradėti žaidimą.

Pradedant žaisti žaidimą League, eikite į meniu komandą. Pirmiausia jūs turite duoti jam vardą, ir tik tada nuspręsti, kaip spalvos bus naudojamos futbolo uniformas. Patyrę žaidėjai patariama įsigyti klubo kortelę - ji tik atveria visas galimybes, kurios egzistuoja žaidime, įskaitant prieigą prie visų turnyrus.

League Live žaidimas turi keletą turnyrų, dalyvavimas, kuris dažnai priklauso nuo jūsų įgūdžių

· Turnyras oro , tai kovoti komandą be klubo narystę;

· Turnyras žemė , kurioje apima visus dalyvius savo noru;

· Turnyras vandens , kuris yra uždarytas tiems, kurių reitingas yra mažesnis nei 1600;

· Turnyras gaisro , kuri jums reikia uždirbti 1900 reitingo taškus;

· Aukso lyga , kuri yra prieinama Tik žaidėjai, kurie pasiekė 40 lygį.

Kai žaidi internetinis žaidimas League Live, turėsite daug būdų, kaip padaryti jūsų komanda stipresnė. Pirma jums reikia eiti per visus praktikos rungtynes ​​ir gauti penktąjį žaidimo lygį. Tik tada bus įtrauktos į pagrindinius turnyrus. Jei manote, kad turite pakankamai patirties, įgytos mokymo, tai visada galima įsigyti per draugiškas rungtynes, tačiau mes neturėtume pamiršti, kad įvertinimas galioja tik tada, kai dalyvauja oficialiose varžybose.

Antra, jūs galėsite kurti savo paties taktiką - puolimas ir gynyba, taip pat bet kuris trečiosios. Arba galite naudotis treneris, kuris veda savo komandą į pergalę realiame gyvenime taktiką. Taktika gali būti įjungtas per rungtynes.

Trečia, kai tu žaidi lygos Live "galite, uždirbti pinigus pirkti žinomų žaidėjų, įskaitant vartininką, taip pat trenerių komanda. Mūsų žaidimai yra karšta diskusija, kuriuos žaidėjus pirkti geriau.

Ketvirta, žaisti lygos Live absoliučiai viršuje, galite įsigyti specialius batus ir kitus "dalykėlių", kad padidintų efektyvumą ir savybes žaidėjų.

Komanda žaidimų kūrėjai nuolat vykdo įvairius puodelius bei turnyrus, kurie jums gali įrodyti, kad jūsų komanda nusipelno nešioti, kad geriausias pavadinimas. Be to, Jūs galite prisijungti prie klano, kuris leis jūsų komanda dalyvauti specialiuose kovų klanų.

Žaidimų lygos Live buvo sukurta specialiai futbolo sirgalių, kurie anksčiau turėjo galimybę įdėti savo žinias apie laimėti futbolo taktiką.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more