Žymės

Šviesa ir tamsa

Alternatyvūs pavadinimai: Šviesa ir tamsa LD

Tiems, kurie užkariavo pasaulio «Lineage» ir nostalgija, siūlome susitikti su žaidimo Šviesos ir tamsos internete - naršyklės RPG, o ne daug prastesnės savo protėvio. Internetinis žaidimas šviesa ir tamsa - tai nuostabus darbas grafikos dizaineriai, kokybės animacija, puikus atsekti taikos ir fantastinių vaizdų. Kad patekti į šią istoriją, žengti pirmą žingsnį - registruoti. Prisijunkite žaidimo Šviesos ir tamsos paprastai praeina be sudėtingų daiktų - pavadinimas (jo paties, tada sugalvoti už charakterio), elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir patvirtinkite jį, ar ne užsiprenumeruoti naujienas, vartotojo sutikimo. Visi jie? Ar registracija Šviesa ir Tamsa - kišenėje. Dabar belieka laukti, kol su sąskaitos aktyvavimo laiško, patvirtinkite jį ir įsitikinkite, kad jūsų šviesa ir tamsa registracija internetu buvo sėkmingas.

Pirmasis žingsnis, prieš pradėdami žaidimą internete šviesos ir tamsos, yra pasirinkti serverį, kuris bus sukurtas pagal savo charakterį. Jis tradiciškai vadinamas dviejų pasaulių - Thor ir Ares. Thor serveryje veikia standartinis PvP. Čia jūs galėsite realizuoti save kovoja ir kaunasi kaip monstrus ir kitus žaidėjus. Įdomu, kad leidimas pulti jus nereikia, todėl būkite pasirengę žaibo atakų, ir pasiruošti jiems. Pats geras šou - ir jums bus dėkingi ne tik sąjungininkų, bet ir konkurentų (pridėti taškus į savo kovinius įgūdžius). Jeigu jūs einate žaisti šviesos ir tamsos ant serverio Ares, jums bus apsaugotas nuo bet staigmenų natūra - yra tik patalpa nurodyta suprasti ne dvikovose ir mūšiuose, be priešo spontaniškai, nors taip pat pranašumas metu. Na ir kitų niuansų - pavyzdžiui, galima sudaryti paktą su tuo pačiu to paties priešininko, siekiant sunaikinti priešo neutralus (monstras).

Apibrėžiama serverį, ir būtų gerai sukurti charakterį. Be šviesos ir tamsos gali žaisti Warriors, vagys, prekybininkams, Archers, kunigų ir Mages. Pasirinkus klasę, jūs būsite nukreipti į atitinkamą vietą ir pradėti iš "Kronikoje" savo herojus. Perdavimai naują lygį, gausite taškų tobulinti asmenines savybes herojus - judrumas ir ištvermę, jėgą ir intelektą, laimę ir įgūdžių. Įrašyta į savo pinigų atsargas, eiti į ginklų ir įrangos iš miesto, ten parduotuvių ir "geras skydas" siūlo ir "blogų sportbačiai" gali atlyginti.

Šviesa ir Tamsa žaidimas internete tiesiog knibžda aukštų svečių, ir yra net keletas, kurie yra specialiai pritaikytas tam tikrai klasei požymį, kuris yra ypač populiarus tarp tų, kurie pradėjo žaisti internete Šviesa ir tamsa. TK žaidimo problemos paprašyti ne žaidėjas simbolių, ir kaip jie yra greitai ir atsisveikinimo žodžiai dovanoti.

Šviesa ir tamsa internetinis žaidimas ", apimantis" didžiulį plotą - Apylinkių žemėlapis vyksta 15-osios m. mylių. Yra daugybė vietų, tačiau žingsnis tarp jų nėra lengva. Jei esate turtingi herojus, tada per specialius portalus išgelbės jus greitai ir patogiai, bet jei su monetomis sunku tada eiti į ilgą kelionę į laikiklius ar plaukimo su kitais herojais, kurie organizuojamus klaną, pvz.

Taip pat šviesos ir tamsos gali žaisti, imtis neutralios pozicijos - derlių, išmokti amatų. Ir visa tai vyksta labai realus, jei derlius - taip reikiamu metu, jei bus apsistota, todėl naktį (žaidimas turi dieną ir naktį) ir daugelis kitų detalių, kad sukurti nuostabią atmosferą, spalvinga ir viliojantis žaidėjas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more