Žymės

Lineage 2

Alternatyvūs pavadinimai: L 2

Prequel mln mėgstamiausia RPG «Lineage» - internetinis žaidimas Lineage 2 gana greitai taip pat laimėjo žaidimų naudai. Žinoma! Daugiau simbolių, daugiau ginklų ir šarvai, monstras ir viršininkų, patobulintais grafikos elementais ir atnaujinti žaidimo - Lineage 2 online Jūs neturite sugauti save galvoja, kad "visa tai įvyko."

Norėdami suteikti sau įsisavinti šią naują ir Neatrastų šį viliojantis pasaulis, jums reikia gauti savo sąskaitą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ofsayte Lineage 2 Dabar naršo registracija nėra atliekami. Tai daroma serverio pusėje, jums reikia kreiptis pagalbos į "registracijos Lineage 2" ir jums bus pateikiamas kartu su serveriais (oficialių ir ne tikrai) kad pasiūlyti paslaugų sąrašo "registraciją į žaidimą Lineage 2".

Taigi, jei jūs turite sėkmingai užregistruotas ir gali žaisti žaidimą Lineage 2 internete, atėjo laikas sukurti savo charakterį. Lenktynės žaidime vis dar yra penki, bet klasių tapo daugiau - dabar yra aštuoni. Bet eiti iš eilės. Žaisti Lineage 2 jūs galite per Orc tie kaip Žmogus (žmonės), nykštukai, Elfai tamsesnė arba šviesesnė. Rasė žmonių, žinoma, labiausiai skaičiais ir jis pasiūlė šias klases - Battle Mages, Necromancers, Summoners gydytojai ir pagalbininkai. Bent kiekybiniu, bet naudingiausia lenktynės - Gnomai. Jie nežino rūšiuoja ištekliai, ginklų ar retų artefaktų, žinoma, už pinigus ir pasidalinti su jumis. Yra dvi klases - ginklininkams ir ieškotojams išteklių. Stipriausia rasė - orkai, kurie kovojo už daugiausia "prieskoniais" žaidėjų Lineage, turi keturias klases: išnaikins Stipriausi Lordai ir raginama kovoti. Šviesos Elven lenktynės - lenktynių gražūs padarai. Tai įspūdingas, greitas ir įdomių simbolių, jie yra gana pakankamai stipri, kad priešas, tačiau jų taikaus pobūdžio paprastai priešinasi smurtui. Šviesos elfai lenktynių žaidimas Lineage 2 Dabar naršo siūlo mums septynias klases pasirinkimas - Singing kardas, riteris altoriaus Paprastas bėgikas Sidabrinis Hunter dainavimo rašybos Seržantas žodžius ir Summoner. Ir pagaliau išvijo lenktynių Dark Elfai garbina galingas ir negailestingas deivė Shilen yra yra šešios klasės - Shillien riteris, kardas Dancer, Tamsiai Runner, supimas Burtai ir puskarininkis Tamsiai Summoner Shillien Oracle.

Apibrėžta šioje simbolių įvairovė, jų savybės ir įgūdžiai iki groti internetinis žaidimas Lineage 2, nepamirškite sugalvoti savo herojaus vardu, jis nusipelno, ir sukurti portretą, atitinkančių jo rasės. Ir, žinoma, grindys - nėra moterų apribojimai, galimybės visų simbolių yra lygūs, nepriklausomai nuo lyties. Žvelgiant į ateitį, pristatys maža paslaptis apie savo personažo išvaizdą - ateityje bus galima įsigyti specialų Potion, kad gali pakeisti herojaus išvaizda (bet tik išvaizdą).

Be abejo, Lineage 2 internetinis žaidimas, kuris ne gaila išsiskirti su savo realybe. Šis pasaulis yra tikrai fiksuoja - žaidimo, vaizdus, ​​nuostabų gebėjimus, ginklus, įrangą, inventorių. Beje, kalbant apie pastaruosius tris dalis - naujokė turės tik savo klasėje ginklų ir daiktų, reikalingų ieškant (ir pats - ant jo šarvai) standartą. Ateityje, kaip herojaus siurbimo, jums bus suteikta galimybė gauti jam daugiau rimtų šaudmenų. Sąnaudos gali atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad visi ginklai, šarvai ir kiti daiktai, kaip stebuklinga bižuterijos turėti vadinamuosius Grady tobish ribines koncentracijas, kurių jie gali būti naudojami.

Be visų aukščiau, aš norėčiau padaryti keletą akcentų, be kurių žaisti Lineage 2 nebūtų taip įdomu. Pavyzdžiui, galima suprasti karmos sistema, arba plėtros etape klanai (iki 5 lygio), arba ... O, sunku būti objektyviam į žaidimą, kuriame jūs ne visai kvėpuoti! Taigi aš baigti su opuso ir pasiūlyti jums sužinoti apie viską.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more