Žymės

Loong naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Loong naršo

Loong internete (žaidimas Loong Online) - nemokama multiplayer online Vaidmenų žaidimas, kuriame įvykius, kurie dėjosi senovės Kinijoje, galinga ir didinga galia. Šiuo metu žaidimas yra lokalizavimo ir prisitaikymo prie Europos ir Amerikos auditorijai procesą. Žinoma, ne paslaptis, kad žaidimai, kurioje dalykai atskleidė Rytų mitologija, pamažu padėtį ir kiekvienais metais jie tampa vis labiau ir labiau. Bet labai džiaugiuosi, kad internetinis žaidimas Loong - tai ne tik komercinis projektas šou, bet realus kūrinys, kuris yra sunkaus darbo daug žmonių rezultatas ir laimėjo pasitikėjimą ir patikimumą su daugeliu žaidėjų visame pasaulyje.

Prisijungti žaidime Loong Online suprantama visiems ir neatsižvelgia į daug laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti - įvesti savo sąskaitos vardą, slaptažodį prisijungti prie žaidimo ir elektroninio pašto adresą. Vėliau į savo pašto dėžutę gausite pranešimą, kad registracija Loong užpildytą ir po atsisiųsti žaidimo klientą, galite iš karto pradėti žaisti.

Dabar apie sistemos reikalavimus mažai - 1,5 GHz, RAM - 2 GB Procesorius grafinė kortelė su 3D-greitintuvo atmintis 256 MB, 5 GB laisvos vietos kietajame diske ir operacinė sistema "Windows XP" / 7. Ir, žinoma, nepamirškite, kad jūsų kompiuteris turi būti prijungtas prie interneto.

Atsitiko taip, kad labai mažai žaidimų turi pakankamai didelį biudžetą, tačiau Loong internetinis žaidimas, kuris gali pasigirti tvirtą investicijų į jos plėtrą. Ir jei mes kalbame konkrečiai, žaidimo kūrimas buvo išleista apie dešimt milijonų JAV dolerių. Ir kai labiau susipažinę su žaidimu, be abejo, kas pinigai buvo išleisti, nekyla. Puiki grafika, gražus ir labai sklandžiai animacija, išsamus tyrimas, aplinkos ir velniškai geras scenarijus ir siužetas, taip pat lokalizacija žaidime labai daug skirtingų kalbų.

Redaktorius playable simbolių, kurie suteikia Loong Online žaidimai padarytą sąžinę, savo nuožiūra, yra šešios spalvos plaukais, penkių skirtingų rūšių mažesne nei rinkos verte, penkių rūšių rūšių ir veido formų ir keli variantai pradinių rinkinių drabužių. Žinoma, jūsų žaidimo charakterio unikalumas, be jokios abejonės duos tatuiruotes, randus ir auskarai įvairovė ir visi, kad jūs taip pat galės pritaikyti.

Klasė, sistema iš tiesų trūksta žaidimo, ji pakeista specializacijos šaunamųjų ginklų nuosavybe padalijimo Totem, arfų, žalvario Knuckles, Alebarda, lankas, kardas ar kalavijas. Pirma, jūs galite pakeisti ginklą nuolat, bet su savo gebėjimą keisti perosnazha arsenalą padidėjimas bus mažesnis, nes jums reikės rimtai pagalvoti, ką filialas sukurti ginklus. Žaisti žaidimą Loong naršo malonus ir įdomus su visais savo bendražygių paramą. Siege, clan kovų ir kovų arenoje - su draugais dalyvauti visų šių renginių bus daug kartų įdomesnis.

Pradiniame etape žaidimą, būdamas pradedantiesiems srityje, jums bus susitikti su NPC, neblshoy praeiti kursus ir gauti savo pirmąjį tikrą darbą. Neaplenkė kūrėjams ir jau pamėgtas visų Dauguma žaidimų auto navigacijos sistema. Dabar, jei norite patekti į kai ant žemės taško, jums reikės užveskite pelės žymiklį į vietą žemėlapyje ir paspauskite ant specialaus mygtuko, kad tik tokių paprastų veiksmų jūsų charakteris bus paleisti ten pats rezultatas. Žaisti žaidimą dėka Loong panaši sistema bus labai malonu.

Jums įtikti visi labai naminių sistemos mėgėjams, galimybę įsigyti, kad jūs tiesiog atrodo po trečiosios užduoties. Jūsų augintiniui - ne tik žaislas, bet reali kova asistentas.

Vystosi žaidimas yra ne taip sunku, patirtis uždirbo lengvai, nes darbas yra visada pakankamai, kad jūsų charakteris buvo nuolat plėtojama ir ištirti naujas technologijas ir įgūdžius.

Taigi, sumuojant pagal visus pirmiau, reikėtų pažymėti, kad Loong internete žaisti mylės visi tie, kurie nori pasirinkti tarp žaidimų įdomus ir aukštos kokybės produktus, tuo pačiu metu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more