Žymės

Viešpats Ultima

Alternatyvūs pavadinimai: Viešpats Ultima

Valdovas Ultima Online - naujas interneto projektas iš pasaulinio garso kūrėjas kompiuterinių žaidimų - Electronic Arts, bendrovė daugiausia stovėjo visų kompiuterinių žaidimų pramonės kilmę. Ir visata išduoti savo naršykles žaidimas "elektronika" buvo pasirinkta susipažinę ir gerai žinomas - pirmasis serijos žaidimas Ultima pasirodė daugiau nei prieš dvidešimt metų. Kas atsitiko toks derinys? Naujas, modernus, sėkmingai derinant ekonominę ir karinę strateginis žaidimas su gražia grafika ir įdomus žaidimo.

Prisijunkite žaidimo Viešpaties Ultima - kažkas, su kuria jūs pradeda savo ilgą kelionę į kurti savo gyvenvietes. Žaidimas yra visiškai naršyklės pagrindu ir nereikalauja atsisiųsti ir įdiegti kliento, viskas, ko jums reikia norint pradėti žaisti žaidimą Lord of Ultima Online - interneto ryšio ir naršyklės. Registruotis Viešpats Ultima neužima daug laiko - tiesiog įveskite savo elektroninio pašto adresą, į kurią gausite patvirtinimą apie registraciją ir kuris pašto internetinis žaidimas Viešpats Ultima naudoja prisijungti ir slaptažodis, pasirinkite savo vardą žaidimų pasaulyje ir Įveskite Jūsų šalį. Kaip matote, žaidimas Viešpats Ultima patikrinimą padarė taip paprasta ir greitai, siekiant nevilkinti nori žaisti Lord of Ultima nereikalingų veiksmų.

Viena iš funkcijų, kad turi žaidimo Lord of Ultima Online yra galimybė pasirinkti vieną iš dviejų kelių plėtros - taikos, ekonominių ir karinių. Jei norite visiškai sutelkti dėmesį į taikaus vystymosi kelią, nustatyti prekybos santykius, kurti ir atnaujinti pastatų įvairovę, ir taip išsaugoti savo miestus klestėti, jums tiesiog nereikia statyti miesto pilį. Tokiu atveju, net ir turintys didžiulę kariuomenę priešiškų sukonfigūruotas kaimynas gali tik organizuoti grobuoniškas ekspediciją į savo miestą, kad net savo sugedus nebus nutraukti teritorijos arba miestų sunaikinimo areštas - jūs prarasite tik dalį savo iždą. Jei norite aktyviai kaip ir karinę plėtrą mūsų valstybės, Viešpats Ultima internetinis žaidimas Jums siūlo kitą būdą - reikia statyti pilį, kuri bus pagrindinė struktūra bet kuriame mieste. Jis leidžia jums išsaugoti pilį pilnas karo ir pašalina bet kokius apribojimus, išskyrus septynių dienų pradedantiesiems apsaugos nuo užpuolimo. Bet taip pat pilies buvimas leidžia žaidėjams atakuoti visus aplink savo miestą, ir panašus išpuolis, blogiausiu atveju gali sukelti visišką valdžios perdavimo į miestą sėkmingiau varžovą.

Viešpats Ultima online žaidimas taip pat turi dar vieną įdomią savybę - Pastatų statybos jame savaime yra įdomi dėlionė ir mini žaidimas, nes kiekvienas pastatas jos veiksmingumas priklauso vietą! Pavyzdžiui, esantis atviroje vietoje Mežstrādnieks namelis taip pat gaminti medieną, bet tik jos dydis bus kur kas mažiau nei iš to paties salono miške - iš tiesų kiekvieną kartą kaupiklis bus paleisti už medžių. Na, kai ateina laikas įdėti malūnas, taip pat geriau padėkite šalia medkirčių, kurie jau buvo lentpjūvė darbuotojai neturės toli paleisti medžiagų.

Remiamasi šių žaidimo funkcijų Viešpats Ultima žaisti linksmas ir įdomus, lengvai gameplay su priklausomybę daug valandų. Iki šiol visame pasaulyje skaičius žmonių, norinčių žaisti internete Viešpats Ultima matuojamas šimtais tūkstančių, ir šis skaičius toliau didės, nes žaidimas Viešpats Ultima internete nuolat auga, o malonumas gerbėjai naujų funkcijų ir premijų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more