Žymės

Lordų naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Lordų naršo

Online žaidimai "Lords internetu - Multiplayer ruožtu pagrįstas strateginis su RPG elementais sukurtų geriausių tradicijų fantazijos žaidimų. Aukštos kokybės 3D grafika ir animacija, ryškus ir unikalus simbolių, dinamiškas žaidimo ir jūs pamatysite jį Lordų internete. Iškart įspėjo, kad paštas savininkas kai Mail ". RU Registracija Lords internetinis žaidimas nereikia. Dėl kitų (jei toks yra) prieiga prie žaislo tradiciškai. Taigi, mes paspauskite "žaisti", tai yra įregistruoti "Lords internete» forma. Čia įveskite savo vartotojo vardą, slaptažodį ir elektroninio pašto dėžutės adresą, tada priimkite vartotojo sutartį ir "susipažinę su žaidimo taisyklėmis." Štai ir viskas - jūsų interneto Lords registracija internetu yra baigtas.

Dėl tam tikrų apsaugos priemonių kažkam - priešingai, tačiau Ponų online žaidimas internete nebus sugluminti jus su daug klasių ir rasių. Nustatyti herojaus (jo rasės) pasirinkimas yra gana paprasta. Nors pasirengimo verta paskaityti aprašymą, žinoma.

Vos vienas iš trijų rasių tu žaidi Lords Online - Žmonės SHABA ar Aleph.

Žmonės - mažiau pastebimi kalbant apie savybes, bet puikus sąjungininkas bet aljansą. Turiu paaiškinti, kad lygiava, galite pasirinkti vieną herojus - Viešpatie, ar visą armiją. Tai taikoma visų trijų rasių.

Shaba lenktynės - viena iš genčių kriontsev filialai turi didelį potencialą (fizine prasme). Atstovai lenktynėse labiausiai agresyviai tuned. Jų tikslas - sukurti ant priešų kaulų savo valstybės.

Lenktynės Aleph - antra dalimi krionskogo gentis, taikus, bet gana pavojingas mūšio lenktynėse. Jų funkcija - magiški gebėjimai. Jie netaikomi jiems bloga tikslais, tačiau sąžiningai kovoti, ir tai yra jų pagrindinis, beje, yra gana galingas ginklas.

Kai jūs turite nusprendė lenktyniauti savo herojus, jums reikia pasirinkti grindis ir suteikti jam pavadinimą. Tada pasirinkite vietą žemyno Ma'an, kurie bus pradėti kurti savo charakterį ir savo imperiją. Tada, Ponų internete žaisti jums nieko kištis. Nagi! Pradėti statyti savo pilį, traukinių kareivius įgūdžius, arba ieškoti oazės ir pulti juos. "Oasis" - tai savo išteklių šaltinis. Turėtų būti apsaugoti visą laiką, nes, kaip medžiotojai dingusių. Daugiau oazė - didelis privalumas lyginant su kitais žaidėjais. Jūs galite gauti juos puola kitų pilių. Tačiau būtina apsvarstyti, ar kovoti vieni? Galų gale, priešininkus visi lygūs, todėl, kad tai yra rizikinga. Bet čia, jei jums prisijungti prie aljanso save kai kurie iš šių dalykų gali gauti labai netgi.

Bet Lords internete internetinis žaidimas yra ne tik strateginis pobūdis. Čia galite sukurti savo charakterio stiprumą, taip pat kitus parametrus. Tai galima pasiekti pasitelkiant švietimą ir mokymą savo karių. Stiprūs ir disciplinuoti kariai - stipri ir gerbiama Aljansas - galinga imperija. Be to, kalimas savo kariuomenę, kad branginama akiniai atsitikti jūsų herojus statyti ir plėsti pastatą atlikti įvairias ceremonijas. Pinigai taip pat svarbu, kaip akinius. Jie turi uždirbti atlikdami Quest įvairovę ir dalyvauti renginiuose. Tie, čia gausu.

Play Game Lords lankosi Dabar įdomus gameplay ir malonus, kalbant apie grafika. Realistinių peizažų ir gerai parengtos peizažai organiškai papildo šį įdomų fantazijų pasaulį. Visa tai sintezė pavergti bet strategas ir rolevika. Ir jei jūs iš žinomų žaislų "Heroes 3" gerbėjas, tada gydytojas pats paskyrė jums žaisti internete Lords internete. Nudžiuginti savo sveikatą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more