Žymės

Prarasta arka

Alternatyvūs pavadinimai:

Lost Ark Veiksmo MMORPG žaidimas. Žaidimas pasižymi puikia grafika ir neįprastai įspūdingais efektais mūšio metu. Balso vaidyba puiki, muzika gerai parinkta.

Žaidimo kūrimas truko 8 ilgus metus. Tačiau nepaisant to, po išleidimo daugelis manė, kad žaidimas niekuo nesiskiria nuo kitų šio žanro žaidimų. Tačiau dabar, po kelerių metų atnaujinimų, žaidimas tikrai gali būti laikomas vienu geriausių.

Prieš žaisdami Lost Ark sukurkite personažą, pasirinkite klasę ir suteikite jai pavadinimą.

Žaidime yra 20 klasių, tačiau jos visos suskirstytos į keletą tipų.

 • Mag
 • Vienuolis
 • Šaulys
 • Assassin
 • Kūrėjas

Rinkdamiesi klasę turėkite omenyje, kad žaidimo metu jos pakeisti nebus galima. Jei paaiškės, kad per klaidą pasirinkote ne tą klasę, kurią norėtumėte žaisti, turėsite pradėti iš naujo.

Geriausias būdas pakelti savo personažą yra užbaigti istorijos kampaniją. Tai labai pažengęs mokymas, taip pat įdomus. Be siužeto, yra daug papildomų užduočių.

Čia rasite daugybę skirtingų vietų. Visi jie išsidėstę keliuose žemynuose. Kiekvienas žemynas skiriasi nuo kitų. Visur turi savo gamtą, fauną ir priešus, kurių ten galima sutikti. Atmosfera jose irgi skirtinga, tai tarsi skirtingi pasauliai.

Ką daryti žaidime rasite nesunkiai:

 1. Galite atlikti pagrindines arba papildomas užduotis.
 2. Surinkite šarvų ir kitų daiktų kolekcijas.
 3. Upildykite ieskotojo atlas.
 4. Čia vyksta savaitiniai ir kasdieniniai renginiai.
 5. Užbaikite ir plėtokite savo turtą, jei jums patinka toks iššūkis.
 6. Užduotys gali būti pavienės arba kolektyvinės.

Iš pradžių lygiuotis yra gana paprasta, tai leis greitai pasivyti kitus žaidėjus, jei žaidėte neseniai. Tolesnė plėtra tampa sunkesnė.

Su ginklų siurbimu viskas panašiai. Žaidimo pradžioje nesunkiai jį patobulinsite, tačiau vėliau jis pradeda pareikalauti kur kas daugiau resursų ir ne visada baigiasi gerai.

Laimei, jei nepavyksta atnaujinti, ginklas negenda, bet panaudotų resursų grąžinti negalima.

Kovos sistema yra labai įvairi ir tiesiog smogti visiems priešams tuo pačiu smūgiu čia nepavyks. Įgūdžių skaičius įspūdingas, be to, kiekvieną iš įgūdžių galima keisti. Bet tai dar ne viskas. Specialūs arba įprasti smūgiai gali sudaryti derinius. Taikydami techniką mūšio lauke, pasirinkite tinkamas kombinacijas kovai su priešų ar globėjų bosų grupe, tai palengvins žaidimą.

Žaidimas vis dar neapleistas ir nuolat atnaujinamas, jaučiasi, kad kūrėjams šis projektas patinka. Jie daro viską, kad žaidimas būtų įdomus ir pradedantiesiems, ir veteranams.

Čia už nieką mokėti nereikia, bet kokius šarvuotus ginklus ir medžiagas gausite, tik reikia šiek tiek laiko. Jei norite pagreitinti procesą, tai įmanoma mokant tikrus pinigus. Be akivaizdaus pirkimo, taip išreiškiate padėką kūrėjams.

Galite nemokamai atsisiųsti Lost Ark

kompiuteryje spustelėję šiame puslapyje esančią nuorodą. Žaidimas nemokamas.

Pradėkite žaisti, jūsų laukia didžiulis fantazijų pasaulis, daug draugų ir neįtikėtini nuotykiai!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more