Žymės

Pamiršote sektorius

Alternatyvūs pavadinimai: Pamiršote sektorius

Žaidimų Pamiršote sektorius - nemokamas MMORPG su ėjimais pagrįstas kovose, įvykius, kurie atsiskleisti realiu laiku. Tai šiurkštus pasaulyje, kur išlikimas turi išmintingą strategiją ir taktiką. Jūs vežami atgal į 2035, o pirmas įspūdis yra, kad jie yra postapokalipsticheskoe metu. Tai beveik tiesa, nors buvo pasaulinė katastrofa. Kaltinti ketverių metų karo, ir praleido didžiąją miestuose. Per susirėmimus žuvo baisių 99% miesto gyventojų. Viskas prasidėjo nuo farmakologinio proveržio. Sugalvotas narkotikų "Rebis" dėl jų savybių tapo labai pageidaujama visiems, kad žmonės negalėjo maloniai pasidalinti ja. Davėjas antrąją jaunystę, greitai regeneruoja ląsteles, padeda bukas atmetimą implantų, atleisti Skausmo sukėlė konfliktą tarp valdžios ir paprastų žmonių. Žmonės ne susitaikyti su tuo, kad valdžia suskirstė juos pagal "socialinės atsakomybės lygiu." Įžeidė nusprendė ginti savo teises. Įkurta 2031, karas, galiausiai nurimo, tačiau Feds ir koalicijos toliau konfliktą, bando laimėti kuo daugiau autonomiškų valstijų ir miestų. Šie nepriklausomi miestai ir susijusi Broxton - tai vieta, kur veiksmas vyksta žaidimas.

Norėdami žaisti žaidimą internetu Pamiršote sektorius Jums reikės atsisiųsti ir įdiegti ją savo kompiuteryje. Pamiršote sektorius registracija bus suteikti prieigą prie žaidimo, ir jūs galite grįžti į inicijavo bet kuriuo metu. Sukurti sąskaitą yra taip: įvestas el.pašto adresas, slaptažodis, patvirtino slaptažodį, perrašyti kodą iš paveikslėlio, sutikimą su Sąlygomis. Prisijunk į žaidimą Lost sektoriaus ir pradėti bus sėkminga, ir jums bus atidaryti fantastišką pasaulį pripildytą nuotykių, jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos minimalius sistemos reikalavimus, sąrašą

- Operacinė sistema Windows XP / Vista / 7 (32/64)

- 1 procesorius. 8 GHz (or higher)

- Kortelės klasė NVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X850, 256 MB;

- Laisva vieta kietajame diske 500 MB;

- 1 GB RAM

- Online bent 256 kbps.

Kaip žinote baigiant pilietinis karas neatnešė norimą taiką Broxton. Taigi pradedant žaisti Pamiršote sektorius, jūs negalite išvengti karo veiksmus. Grupavimas vietos valdžios institucijos ir toliau kovoti su baudžiamųjų ir anarchistų organizacijose. Abi pusės turi savo frakciją. Įstatymas ir tvarka atstovauja šioms sąjungoms: kariniai vienetai E81, Athanor-LABS, policijos Vanguard. Anarchija juos įveikti, Digeriai, Kontrabandininkai, kaliniai, pasipriešinimas, Kolektoriai, Geeks, Aljansas ir chaosas. Kas nori prisijungti ir pradėti aktyviai ginti savo požiūrį. Yra Pamiršote sektorius internete ir neutralios šalys. Pavyzdžiui, lyga suteikia prekybininkai prekybą ir pašto ryšius tarp miestų. Būkite atsargūs, nes žaidimas yra visiškai prarastas sektoriaus nenumatytų staigmenų. Kartais prekybininkai ir atstovai kariaujančių grupuočių gali būti šifruojamas slaptus pasiuntinius senosios vyriausybės ir pasipriešinimo.

Taigi, jūs turite barged šis begalinis netvarka, kas stebina žaidi Pamiršote sektorių? Pirma, platus ginklų. Pasirinkimas yra skiriamas vidaus, užsienio ir vartojo karinę įrangą. Plius ir ekipuote nesiskiria trūkumą. Antra, didžiulė galimybė tyrinėti miestą. Naršyti šį pusiau apleistas metropolis, jaustis ramiai. Trečia, realūs gesinimo, per kurį gali laisvai judėti, naudojant stogo, grindų, laiptų. Be to, galima naudoti prieglaudas. Ketvirta, stebėtinai tikslūs Flight Simulation kulkas ir susidūrimai su aplinka. Penkta, galimybę dalyvauti didžiųjų klanų kovose ir užfiksuoti miestą. Co-op "režimas leidžia geriau susidoroti su PvE ir PvP užduotis. Be to, oponentai muštynes ​​gali būti gyvi žaidėjai. Ir tai daug įdomiau nei konkuruoti su dirbtiniu intelektu.

Lost sektorius pradėti žaisti dabar, nepriklausomai įvertinti jo pagrįstumą. Patikėkite, jums nebus palikta nusivylęs, nes bendrovė Pamiršote sektoriaus technologijos dėjo visas pastangas, už tai. Mėgaukitės ir jums visada pasiseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more