Žymės

Magicka: Wizard Wars

Alternatyvūs pavadinimai: Magija

Magicka: Wizard Wars - atnaujintas dinamiškas MOBA (PVP Arena), kur veikia kaip elementų burtininkas. Bet pirmas dalykas.
Norėdami įeiti į žaidimą, jums reikia „Steam“ paskyros ir žaidimo kliento. Naudokite esamą arba „Magicka: Wizard Wars“ registraciją. Toliau Steam paleidimo įrenginyje randame žaidimą ir jį parsisiunčiame.

žaidimo procesas

Nuo magijos žanro žanro, tuomet jūs turite kovoti su kitais, kaip tu. Žaidime yra keturių tipų mūšiai:

 1. klasikinė arena (užfiksuoti neršto taškus, atimsite priešininką ir laimėkite, ir nepamirškite nužudyti priešo);
 2. rinkti sielas (sunaikinant NPC mobus žemėlapyje, surenkant jų sielas, taip susilpninant pagrindinės priešo statulos gynybą, po to, kai savo komandoje surinko 200 sielų, važinėjate priešo statula ir greitai ją nugriauti) -
 3. dale (vienas su vienu kovoja su kitu magiu - rankiniu pasitikėjimu ir žiniomis apie elementų derinius - stipriausius laimi);
 4. treniruotė (treniruojate magiškus įgūdžius mažame žemėlapyje).

kovinis procesas

Ty - elementas valdantis magas:

 • vandens
 • gyv.
 • shield
 • šaltas
 • užtrauktukas
 • mirtis
 • land
 • ound

. Tai yra jūsų pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos galite sujungti, kad galėtumėte atakuoti, apginti ir patobulinti savo magiją. Visa tai atsitinka, kai paspausite kiekvienam elementui priskirtus klavišus. Taigi, skydas + žemė + žemė suteiks jums akmeninius šarvus nuo fizinės žalos, ir, pavyzdžiui, ugnį + žemę + žemę - gaisrinį rutulį su dideliu pažeidimu. Skydas + mirtis - sukels keturias bombas, kurios po kelių sekundžių sprogsta ir sukelia spindulio žalos.

Apsvarstykite, kad žaidimo metu jūsų įgūdžiai, ar jie puola, ar išgydo, turės įtakos ir jūsų sąjungininkams, ir jūsų priešams - būkite atsargūs!

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas magas turi savo vystymosi filialą (po kiekvieno mūšio uždirbsite taškų ir išleidžiate savo charakterio įgūdžius), kiekvienas filialas suteikia premijas tam tikram elementui ir silpnina kitą. Naudokite šias žinias mūšio lauke ir jums bus sunkiau laimėti.

„Ultimate Skills

“ Kiekvienas „Magicka Magicka“: „Wizard Wars“ turi keturis galutinius įgūdžius, kurių reikia atgaivinti po naudojimo. Du gebėjimai, suteikiantys stiprybę ir du įgūdžius, kurie sukels didelę žalą (pagal vietovę ar vieną tikslą). Pastaruoju atveju žala gali būti taikoma sau.

Fitting magik

Kiekvienas magas turi laiko tarpsnius drabužiams, kurių kiekvienas suteikia premiją patys magistui arba tam tikriems elementams. Tinkamas derinimas leis jums valdyti vieną ar kitą elementą 100 procentų. Bet nepamirškite, tobulindami vieną elementą, susilpnina kitą. Magiškas ginklas - tai fizinė žala, taip pat turi fizinę kovinę techniką (palaikydama dešinįjį mygtuką). Kiekvienas ginklas turi šį metodą.

Pora žodžių galiausiai

Po to, kai žaidėte porą valandų Magicka: Wizard Wars, jūs suprantate, kad žaislas yra priklausomybė. Dinamiškos kovos suteikia jam žavesį (viena kova trunka ne ilgiau kaip 20 minučių). Kuklus magijos rinkinys tuo pačiu metu pasirodo esąs labai įvairus ir kiekviename mūšyje sužinosite ką nors naujo. Jei esate dinamiškų mūšių gerbėjas, šis žaidimas atrodys kaip šviežio oro kvėpavimas tarp kitų moba žaidimų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more