Žymės

Magnum Quest

Alternatyvūs pavadinimai:

Magnum Quest yra tipiškas idlerpg atstovas. Grafika žaidime puiki, detalios, vaizdas labai gražiai atrodo. Žaidime jūs sukursite ir suformuosite savo kovotojų būrį fantazijų pasaulio mūšiams.

Prieš žaisdami Magnum Quest, sugalvokite sau pavadinimą ir išsirinkite avatarą. Žaidime rasite daug įdomių dalykų. Mūšiai su klastingais priešais, taip pat su kitų žaidėjų vienetais. Įvairių artefaktų gavyba požemiuose. Reidai dėl išteklių ir bosų kovos.

Turėsite 5 herojų būrį, jūs nuspręsite, kokio tipo herojus įtraukti į savo būrį. Kiekvienas herojus priklauso konkrečiai frakcijai.

Žaidime yra šešios frakcijos.

  • Tvirtovė.
  • žvėrys.
  • Miškas.
  • Šešėlis.
  • Šviesa.
  • Tamsa.

Mūšio metu viršutiniame kairiajame kampe matysite frakcijų premijas. Kai visi būrio herojai priklausys tai pačiai frakcijai, bus daugiau premijų. Herojai gali vystytis trimis būdais. Pirmasis yra vieno iš keturių kiekvienam veikėjui būdingų gebėjimų lygis. Antrasis paties personažo lygio padidėjimas suteikia savybių padidėjimą. Ir trečiasis, kuris suteikia apčiuopiamiausią padidėjimą, yra personažo klasės padidėjimas.

Visi žaidimo herojai skirstomi į sidabro arba aukso klases. Sujungus kelias sidabrinės klasės herojų kortas, galima gauti auksinį herojų su viena žvaigžde, lygiai taip pat didėja ir klasės žvaigždžių skaičius.

Kiekvienas herojus turi atsargų vietas. Inventorius taip pat gali būti atnaujintas.

Žaidimo veikėjai yra sukviesti. Skambutis yra keturių tipų.

  1. Kortelėms reikia surinkti tam tikrą skaičių herojų kortelių. Jei kortelių neužtenka, už trūkstamas galima atsiskaityti kristalais.
  2. Dėl draugystės ženklelių.
  3. Ir frakcijos skambutis, siūlomi herojai šiuo atveju atnaujinami kas 24 valandas.
  4. Dėl kauliukų iškvietimo.

Žaidime yra greiti apdovanojimai, kiekvieną dieną gaunate vieną tokį atlygį nemokamai, už kitus reikia mokėti kristalus.

Užpildę sutartis, jas įvykdę gausite kubus. Dėl aukso kubelių galite išsikviesti auksinius didvyrius, už sidabrinius – sidabrinius.

Misijos atneš aukso ir sferų džiaugsmui. Jie gali būti susiję su istorijų kampanija, kasdien arba kas savaitę.

Be to, vyksta ir reidai, suskirstyti į kelis etapus. Reiduose reikia apgalvoti kiekvieną veiksmą. į. kai kurie veiksmai gali turėti nenuspėjamų pasekmių. Pavyzdžiui, galite prieiti prie lobių skrynios, tačiau tai pasirodys kaip spąstai ir teks kautis su stipriu ar ne tokiu stipriu priešininku. Laimėję tokias kovas, pasirenkate vieną iš trijų naudingų savybių turinčių kortų.

Kaip jūs suprantate, žaidime yra daug užduočių kiekvienam skoniui. Kiekvienas galės pasirinkti tai, kas jam labiausiai patinka.

Magnum Quest nemokamas atsisiuntimas android Galite, jei paspausite nuorodą šiame puslapyje!

Sukurkite savo bebaimių karių komandą ir laimėkite pergales kurdami kovotojus! Pradėkite žaisti dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more