Žymės

Mass Effect Legendary Edition

Alternatyvūs pavadinimai:

Mass Effect Legendary Edition pakartotinis garsiosios Mass Effect visatos žaidimų trilogijos leidimas. Visos trys dalys sulaukė pakeitimų, tačiau tai labiausiai pastebima pirmoje dalyje, nes iš esmės tai verta apsvarstyti. Visą žaidimo laiką gelbėsite galaktiką nuo priešų minios, kuriai vadovauja mažas būrys, kuriam vadovauja bebaimis karys Johnas Shepardas.

Žaidimas prasideda nuo simbolių redaktoriaus, kuriame pasirenkate pagrindinio veikėjo lytį ir išvaizdą. Pirmajai daliai tai naujovė; prieš pakartotinį išleidimą tai nebuvo įmanoma.

Grafika buvo labai patobulinta, žaisti tapo daug maloniau, tačiau vaizdo kokybė vis dar neatitinka šiuolaikinių žaidimų. Žaidimo eiga buvo patobulinta, ji panašesnė į trečiąją dalį. Taikymo sistema tapo paprastesnė.

Antroje dalyje pakeitimų yra mažiau, bet jie yra. Ginklai taip greitai neperkaista ir tai leidžia žaisti patogiau. Dabar nereikia šaudyti dėtuvės iš automatinio šautuvo ir nedelsiant skubėti į prieglaudą. Žaidimo eiga išliko beveik nepakitusi, tačiau daugelis mano, kad antra dalis yra geriausia. Tikriausiai todėl kūrėjai stengėsi nedaryti esminių pakeitimų.

Trečioji dalis tapo sunkesnė. Esant didžiausiam sudėtingumo lygiui, žaidimas yra įdomesnis. Be to, dabar yra dar daugiau užduočių ir misijų, kurios leis ilgiau pasilikti paskutinėje trilogijos dalyje.

Kitu atveju tai vis tiek bus tas pats žaidimų ciklas. Jums reikės susidoroti su Getais, Kolekcionieriais ir Pjautuvais su Leviatanais, išgelbėdami ne tik žmoniją, bet ir visas rūšis, kurios gyvena žaidimo visatoje.

lenktynių žaidime gana daug:

 • Azari
 • Plaukai
 • Žmonės
 • algininkai
 • Turians
 • Hanars
 • Elcors
 • Krogans
 • Kvaranai
 • Vorka
 • yagi

Ir tai net ne visas žaidimų pasaulio gyventojų sąrašas. Kūrėjų fantazija pasirodė rimtai. Ne visos rasės yra humanoidinės, yra net protingų medūzų.

Žaidimo siužetas geras, žaidimas sukelia priklausomybę. Jūsų priimti sprendimai gali turėti įtakos vėlesnėms žaidimo dalims.

Kovos sistema žaidime yra įdomi. Yra keletas ginklų tipų.

 1. Pistoletai
 2. Šturmo šautuvai
 3. Šautuvai
 4. Snaiperiniai šautuvai
 5. granatos
 6. Kinetinės, psichikos priepuoliai

Visi ginklai gali būti patobulinti. Be to, skirtingi atvejai gali turėti skiriamųjų požymių. Pavyzdžiui, yra pistoletų, kurie šaudo šūviais, kurie yra veiksmingiausi iš arti, arba atvirkščiai, padaro daugiau žalos per atstumą, bet turi lėtesnį šaudymo greitį. Tas pats ir su kitų rūšių ginklais.

Šaudmenys skiriasi. Leidžia pramušti šarvus arba padaryti papildomą žalą ugnimi ir net elektra, o tai ypač efektyvu prieš robotus.

Kai pasieksite lygį, galite pasirinkti, kuriuos gebėjimus ugdyti.

Visi būrio nariai turi savo talentų, kažkas geriau įsilaužia į kompiuterius, kažkas yra stipresnis artimoje kovoje, o kažkas yra nuotolio. Taip pat galite patobulinti jų talentus pakildami į lygį.

Mūšyje galite duoti komandas savo būriui ir pasirinkti jiems patogiausias pozicijas.

Mass Effect Legendary Edition nemokamas atsisiuntimas kompiuteryje, deja, neveiks. Šį leidimą galite įsigyti „Steam“ portale arba oficialioje svetainėje.

Jei kažkaip praleidote šį žaidimų ciklą, šis leidimas yra geriausias pasirinkimas norint žaisti „Mass Effect Legendary Edition“. Visi pagrindiniai trūkumai buvo ištaisyti ir daug patobulinti! Pradėkite žaisti dabar, ši neįtikėtinai jaudinanti istorija laukia jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more