Žymės

Mass Effect 3

Alternatyvūs pavadinimai: Mass Effect 3

Deja, patrauklių ir įdomus mokslinės fantastikos žanras šiandien gali būti saugomi saugiai į Raudonąją knygą. Ir nors tam tikrą fantazijos istorijų apie erdvėlaiviais ir grėsmingas užsieniečiai reguliariai, rangas juos į pradinį sci-fi žanro gali būti ruožas. Prisiminkite, kad mokslinės fantastikos yra laikomas vienas, kad neprieštarauja dėl šiuolaikinio mokslo pasiekimus, kurie tikrai negalima pasakyti apie šį filmą, o ne apie žaidimus, ypač. Tačiau Mass Effect 3 - žaidimas, kuris bando atgaivinti nekilnojamojo fantazijos. Pastebima, kad kūrėjai kruopščiai studijavo visas savybes ir charakteristikas žanro prieš pradedant darbą trilogija. Net labiausiai sudėtingų Pasakų akimirkų žaidimo atrodo natūraliai ima logikos įstatymuose ir paaiškinimai (na, žinoma, jei esate ne kritikas, o ne kasti per giliai, bando rasti tikrovės akimirką neatitikimus). Geras ir tinkamas sci-fi žaidimą - jis yra tinkamiausias atsakas Mass Effect 3 vnt.

Mokslinių idėjų projekto pagrindas imtis tokių "nulinį elementą", kuris leidžia jums keisti įvairių objektų daug savavališkų apribojimų. Žaidimų kūrėjai leido sau manyti, kad arčiau XXII amžiuje šią prekę, ji - Mass Effect - bus naudojami visur ir visur (Mass Effect 3 misijų tam tikru būdu įrodyti, kad ji veikia, jei norite, kad būtų galima suprasti! ). Ir tai bus svarbus visoms žmogaus gyvenimo ir veiklos srityse: variklių orlaivių ir erdvėlaivių, ginklų, namų apyvokos daiktų. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti gana paini ir nerealus, tačiau, norint suprasti rimtesnė, jūs galite rasti visų be išimties žmonių paaiškinimą. Be to, labiausiai siurrealistinis elementas Mass Effect 3 - ginklas, kuris veikia keičiant šilumos kriaukle, ir ji turi mokslinį pagrindą. Kaip matote, kad žaidimo kūrėjai į savo kūrybos atėjo su labai atsakingas. Ir nesvarbu, kaip kokybės gameplay ir daugiau ar mažiau realus pasakojimas derinys yra raktas į sėkmę?

Prieš norite atsisiųsti Mass Effect 3, galvoti apie tai, jei esate susipažinę su ankstesniais projekto dalių. Jei ne, tikras malonumas iš žaidimo nebus galima gauti. Primygtinai rekomenduojame skubiai pasivyti. Be to, pirmoji ir antroji dalys Mass Effect yra ne blogesnė nei galutinio projekto trilogija. Ėjimas į žaidimą, jūs žinosite, kad legendinis didvyris Šepardas buvo atleistas iš organizacijos, bet ilgą laiką be darbo lieka, žinoma, negalėjo. Jau susipažinę su Mass Effect 3 simbolių ir naujokams padės veikėjas vėl išgelbėti Žemę nuo invazijos pjovėjų. Galiausiai, gerbėjai laukė projekto rezultatų - visi storylines susilieja trečiojoje dalyje. Ryškiai įsivaizduoti viską, ką paruošti žaidime gali būti pažvelgė į Mass Effect 3 trailer video. Patikėkite, jums negali likti abejingas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more