Žymės

Meistras Orion

Alternatyvūs pavadinimai: Meistras Orion

Igra magistras Orion. Užkariauti žvaigždžių viešpatauti visatoje.

Master Orion karo žaidimai fantastišką masiškai multiplayer strategija gražių grafika ir puikus siužeto parengtas. Skiriamasis bruožas yra tai, kad visi žaidimai simbolių išreiškė populiarių kino aktorių. Atsižvelgdama išgyveno keletą kartų naujinius ir tapo populiarus, nes pirmojo išleidimo, iš naujausios versijos autoriai nurungė save, sukuriant 3D visatą ir daugelis jos gyventojų.

Igra magistras Orion 2016 leidžia leistuvai užkariauti erdvę, užkariauti pasaulio, prekyba ir suvienyti su kitais dėl savo rasės vardan, valdys didžioji visatos, ir kad steigimą jį. Buvo tokia tvarka, visa planeta, žaidėjai galės išplėsti savo įtaką daugelis kitų, integruojant juos į savo galaktikos. Mokslo ir technologijų plėtra leis sukurti nenugalimas kosmoso parką, vystyti pramonę ir pareikšti ekonomiką iki aukščiausio lygio. Laimėti gaus sąjungos sunaikinti kitas tautas, vis vieną rasę visatoje, arba gaus tokį didelį poveikį, kad bus viešpatauja.

Razrabotchiki pasiūlyti žaidėjams vienuolikos lenktynių pasirinkimas, jie skiriasi ne tik išvaizda, bet ir kultūra, istorija ir civilizacija. Kiekviena tauta turi savo konstituciją, stipriąsias ir silpnąsias puses, bet be abejo, visi jie turės kovoti už viršenybę visatoje. Norėdami prisijungti prie fantastišką pasaulį magistro Orion reikia atsisiųsti programą, nes tai yra kliento žaidimas. Tik po programos įdiegimo į kietąjį diską PC žaidėjai galės pasirinkti tuos žmones, kuriuos jie bus kovoti ir kas jie patiki savo gyvenimą kaip išmintingas valdovas.

Novshestva į magistro Orion žaidimą.

Minimalnye sistemos reikalavimai kompiuteryje turėtų būti bent du GB RAM, 15 GB laisvos vietos kietajame diske ir dual-core procesorius, tik apie tokį prietaisą galite atsisiūsti Žaidimo Meistras Orion. Vindovs operacinė sistema, nuo septintos versijos ir aukščiau. Kūrėjai siūlo gerbėjai kosminių mūšių keli leidimai žaidimo A kolekcinė versija, pradėti kurti savo galaktika gali būti šiandien, ji suteikia ankstyvo teisę susipažinti ir net kai privilegijas, kaip antai:

  • Vse versija originalių žaidimų;
  • Edinstvennuyu rasė neprieinama kitiems žaidėjams pavadintas Terran;
  • Rezhim, transformavimo modernius erdvėlaivius modeliuojama 3D grafika į pikselio forma, gerbėjai retro stiliaus,
  • Grafichesky albumai;
  • Originalny sukūręs garso takelius orkestro veiklą.

Igrokam pasirengę laukti Standard Edition Master of Orion žaidimų 2016 turės duoti kelią iš pirmųjų žaidėjų plėtros laukti tam tikrą laiką prieš vieša projekto pradžios.

į plėtros kelią

Kakoy nebūtų pasirinkto žaidėjo, jis buvo nuo pirmos dienos turi prisitaikyti gamybos išteklius, jų žaidime 4, paskolos, žaidimas valiuta, mokslinių tyrimų ir maisto produktų gamyba. Tiesiog sukurti stiprią ekonomiką savo galaktiką, vartotojas pradeda kurti kosmoso parką ir užkariauti kitas planetas, išplėsti įtakos sferą. Išplėsti kolonija gali ne tik imtis kontroliuoti ir todėl gyventi kitos planetos turi palydovų leidžia sukurti stiprią gynybos. Sėkmingas prekybos, stiprūs diplomatinius santykius ir laimėti karą, tai yra tai, ką atneš visišką dominavimą Žaidimo Meistras Orion.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more