Žymės

Meistras vėjai

Alternatyvūs pavadinimai: Meistras Vėjų

MasteroftheWindsOnline - nemokama multiplayer online žaidimas, nemokamas, padaryta daug žaidėjų mėgstamiausia turi fantazijos žanras. Online žaidimai MasteroftheWinds pastebimas ne tik jų priklausymą šio žanro. Verta paminėti, savo tapatybę, nes laikyti jį į rinką šiandien yra labai sunku žaidimas produktai.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds labai paprasta ir neužima daug laiko. Norėdami pradėti, jums reikės sugalvoti žaidimo pavadinimą, kuris bus pasirašytas žaidimą, ir tada nurodykite slaptažodį prisijungti prie savo sąskaitos ir elektroninio pašto adresą, į kurią jums bus pranešta, kad registracijos MasteroftheWinds baigtas.
MasteroftheWinds internetinis žaidimas, kuris jau turi visas standartines pažįstamas daugeliui fantasy rasių - žmonėms, orkai, goblinai, nykštukai, elfai ir troliai. Kūrėjai nusprendė ne filosofuoti Figlarnie ir naudoti jau mylimas daug simbolių.

Dauguma išlaisvinta visų rasių žmonės - labiausiai lankstus, pritaikomas ir kilnus ženklai priklauso žmonių giminei tiksliai. Įdomu tai, kad kiekviena rasė turi savo unikalią kalbą, kuria kalbėjo jos atstovų, nors universalus dialektu, su kuriuo bendravimas vyksta tarp rasių, taip pat yra. Dėl šios priežasties, žaisti MasteroftheWinds tampa daug įdomesnis.
Į žaidimą yra pakankamai daug profesijų, kurios gali būti suskirstyti į kovą ir ne kovoti. Anksti žaidime jūs galite pasirinkti vieną iš trijų pradinių klasių, kurie bus nustatyti savo personažo kūrimo padalinį: naujokas - kovoti su klasės paprastas žmogus - bazinės klasės visiems, kurie svajoja - tiems, kurie nori nuožmi kova kelio prekybininkai ir studentų magas pasirinkimas suprasti visas magija ir išminties paslaptis.

Kiekvienas personažas turi vieną aiškų svarbiausių funkcijų, kad vystymosi žinoma, gali būti pagerintas: judrumas, jėgą, žvalgybos, ištvermę, žavesio ir išminties. Taip pat žaidime yra įvairių rūšių magija, pavyzdžiui, vandens, ugnies, oro, žemės, gėrio ir blogio magijos, taip pat tokių unikalių rūšių magija, magija kūno ir dvasios magija.

Jei esate pavargę nuo nesibaigiančių kovų ir karingų gyvenimo nėra kreipiamės į jus - pradeda žaisti žaidimą MasteroftheWinds internete, visada galite pasirinkti taikos keliu, dalyvauti moksliniuose tyrimuose naujų žemių, keistų kalbų studijų, iš grobio išteklių įvairovė ir unikalių daiktų kūrimas . Šis kelias gali būti puikus šaltinis papildomų lėšų ir patirties, bet nereikia pamiršti, kad šiame žaidime siužeto jums reikia daugiau ryžto ir noro kovoti, kad apsaugotų savo orumą ir dėl kovos už teisingą priežastį labui. Be MasteroftheWinds žaisti bus įdomu visiems sudėtingų ir Epas istorijos mėgėjams.

Jei jau kalbėti apie istoriją, situacija, kaip šis.
Sūnus Elven dievas Loteriana, Alkabadur nusprendė, kad taip pat turi teisę kurti būtybes, kurios mano, kad jų vaikus. Bet jo mintys buvo juoda ir magija - silpnas, taigi magiškas pasaulis alsuoja minios baisių būtybių. Alka-Badur buvo persekiojo iš Aukščiausiosios Tarybos dievų ir rado prieglobstį neprieinamas kalnuose, kur jis ir toliau eksperimentuoti su tamsiai magija.

Jo eksperimentų kulminacija buvo rasė yra tiksliai priešais elfų gentis - orkai varginantis ir stebina savo bjaurumą. Taigi blogis, lėtai, bet užtikrintai ir nugalėjo po kurio laiko senas būdas pasaulyje sumažėjo. Tai reiškia, kad dabar kiekvienas gali tapti dievu. Ir karas.

Play žaidimą lankosi MasteroftheWinds Būtų malonu, taip pat dėl ​​to, kad kokybės dizaineris dekoro. Grafika šiame žaidime maloniai patenkintas jų autentiškumą ir originalumą. Viskas buvo parengta labai ramiai ir aiškiai klausimus apie tai, kas keista slepiasi po pavadinimu "medis" vartotojo nekyla.

Apskritai, igraMasteroftheWinds tik internete palieka malonią patirtį, ir ne tik todėl, kad jis yra vertas įpėdinis iš fantazijos žanro tradicijas, ne todėl, kad jis turi gerą siužetą, dinamišką bendruomenę žaidėjų, ne todėl, kad kūrėjai deda visas pastangas, kad kad jų produktas yra sukurtas ir visada buvo padoraus lygio. Tai ne vienas. Ir todėl, kad šis žaidimas yra "Twist" - maloni ir atpalaiduojanti atmosfera, kuri turi užtikrinti, kad į žaidimą ilgiau. Ir patikėkite manimi, jūs tai padarysite, jums nereikės gailėtis bitas.
Užsiregistruoti ir įrodyti, kad esate vertas tapti nekilnojamojo dievas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more