Žymės

MechRage

Alternatyvūs pavadinimai: Mechrage

Planetos realijas po branduolinio sprogimo, dirbtinio intelekto dominavimas, žiauriai konfrontacijos kolonizatoriai į kiekvienam kvadratiniam metrui ir kova milžinišką robotai kovos - MechRage virtualiame pasaulyje buvo sukurta tiems, kurie už mokslinės fantastikos ir Kiberpankas stiliaus aistra. Dabar naršo naršyklinis žaidimas MechRage - yra masiškai multiplayer strategija pirmuoju asmeniu, kurioje jūs stovite galingą Mech robotą ir sukurs savo kolonija, kad apsaugotų ją ir laimėti naują teritoriją.

Norėdami žaisti žaidimą MechRage tinka beveik bet kurio kompiuterio su operacine sistema "Windows 98/ME/2000/XP/Vista x32/Seven, procesorius" Intel Pentium III "800 MHz arba geresnis, 256 MB RAM ir vaizdo plokštė bent 64 Mb. Kad galėtumėte žaisti jums tik prisijungti prie interneto, jums reikės naršyklę plugin Adobe Flash Player versiją yra ne mažesnis kaip 10. 0. Galite naudoti "Internet Explorer pasirinkti bent 8 versija. 0, Firefox yra ne mažesnis kaip 6. 0 versija, "Google Chrome" ar "Opera.

Prisijunkite žaidimo MechRage galima keliais būdais:

 • Autorizacija naudojant Looki accounto
 • Naudokite savo sąskaitą "Facebook" registracijos
 • Registruotiems vartotojams: Google

Jeigu nė vienas iš metodų netenkina, tada eikite per standartinę procedūrą (registracijos MechRage) apie ofsayte žaidimą.

MechRage registracija internetu šiuo metu yra daugiau.

MechRage internetinis žaidimas neturi simbolių atrankos procedūrą, o tiesiog suteiktų jums Kailiai, kuri taps plėtinys šiame Kiberpankas realybe.

Be to, MechRage internetinis žaidimas, kuriame nėra suskirstymo į frakcijas, kaip, pavyzdžiui, ir iš gretas, o paprastųjų geležinkelių sistema.

Yra tik specializacija - priklausomai nuo konkrečių taktinių veiksmų robotas paplitimo, ji gali būti

 • Karys
 • Destroyer
 • Spy
 • Šaudyklė
 • Apsaugos
 • Tankas
 • Sprogus
 • Transporter

Jeigu mes kalbame apie asmeninius pasiekimus savo herojaus robotas, tai būtų malonu, kad pakilti į karo vado rangą - Ryškiausias žaidimas rangas. Su šio statuso jūsų herojus bus daugiau galimybių žaidime. Jūs galite dalyvauti demonstravimo mūšių, kurie bus uždirbti daugiau ir kaupti taškus ir patirties.

"Arsenal" Warlord kailis yra gana gera:

 • Flamethrowers
 • Lazeris pistoletas su skydu
 • Raketa

Na, žinoma, žaisti MechRage būtų sunku be jos armijos robotai. Įdėti jį saugiai įvesti į didelio masto kovose ir laimėti naujas teritorijas plėsti savo koloniją. Jūs taip pat galite prisijungti prie vienos iš aljansus ir kolonijinio karo su stipresnio priešininko. Kitas svarbus veiksnys, kailio ir karinės reputaciją - pavyzdžiui, jei jums atrodo lengvas grobis ir puola silpną varžovą, prarasti pagarbą sąjungininkų. Trumpai tariant, jei tu žaidi MechRage aktyvaus, oriai ir pagal taisykles, galite padaryti padoraus karinę karjerą.

Tačiau tiems, kam jis nėra labai svarbus, gali žaisti žaidimą internete MechRage kita kryptimi ir visiškai išreikšti save sprendžiant strateginius uždavinius. Ypač apie žaidimą - sukurti bazę ir plėtoti infrastruktūrą - prioritetas savo herojus. Norėdami sukurti savo duomenų bazę, jums reikia norint pradėti cechas, kuris sukurs darbo robotus. Kai pakankamas jų skaičius, tada pereikite prie kitų objektų statybai. Išgaunamas statybos išteklių, tokių kaip auksas, silicio ir titano, paieškos vorai. Jūs taip pat gali suteikti kasybos veleną ir išgauti išteklius iš ten.

Vienas žaidėjas gali statyti iki penkių bazių. Kiekvienas iš jų turi savo likimą - ir puolimo operacijas, gynybos arba universaliųjų (tai priklauso nuo to, kokio tipo pastatas bus pastatytas jos teritorijoje) pagrindas. Reikalingų išteklių, jūs galite statyti visų rūšių, kurios gerokai sustiprinti savo pozicijas žaidimo duomenų bazę.

Iš visų pirmiau, galima daryti išvadą, kad žaisti internete MechRage bus vienodai patrauklių, kaip gerbėjai strategijas, ir tiems, kurie domisi pasažas karo kosminės pobūdžio. Na, jums patikimą ir subalansuotą žaidimą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more