Žymės

Viduramžių 2: Total War "

Alternatyvūs pavadinimai: Viduramžių 2: Total War "

Viduramžių 2: Total War "- kompiuterinis žaidimas ruožtu pagrįstas mūšio. Žaidimas Viduramžių 2: Total War "atstovas vėlesni žaidimai per vienas po Viduramžių: Total War. Kaip ir ankstesnių serijos žaidimų, o ši galimybė nėra pakankamai gerbėjų visame pasaulyje. Tiesiog mūsų istorijas su jumis plėtra, čia ateiti pačią pakeisti įvykių: parako atradimo, kitų gyvenviečių invazija ir visų kitų puikių įvykių rūšių.

Apie didžiausią serijos žaidimų, todėl puikiai suderinta strategiškai ir ekonomiškai tobulas, galite kalbėti ir kalbėti be galo. Galų gale, tai tikrai geras projektas. Bendrovė "Creative Asamblėja nėra daug pokyčių padavė į ankstesnių žaidimų Romoje serija: Total War" ir rezultatas buvo žaidimas Medival 2 Total War ". Štai tik tikrieji gerbėjai, arba tiems, kurie grojo kitų serijos žaidimų, suprasti, kad reikšmingų pokyčių, kad nutiko.

Geriau kaina bandote paleisti save ir tada daryti išvadas. Pirmiausia reikia parsisiųsti Medieval 2: Total War, su visa reikalinga kompiuterine programa šokti. Bet pirmiausia, mes rekomenduojame jums naršyti Medieval 2: Total War zrzutek ir vaizdo įrašus, ir perskaityti mūsų stuff, nors kūrėjai apgalvota galimybė pradedantiesiems - mokymosi procesą. Galbūt į amatininkų nerimu - švietimo žaidimas privaloma plaukimo.

Kaip ankstesnės serijos žaisti Medieval 2: Total War ", jums priima vieną iš valdančiųjų partijų. Čia yra Twenty One frakcija, iš kurių tik septyniolika žaidžia ir tik penkios yra iš pradžių pradedantiesiems:

• Karalystė Anglijoje;

• Karalystė Prancūzija;

• Šventoji Romos imperija;

• Respublika Venecijoje

• Ispanijos Karalystė.

Karalystė Anglijoje - atstovai įvairių elito lankininkai ir stiprus pėstininkus. Už nedidelį JavaScript galimybes kavalerija.

Karalystė - Prancūzija turi profesinę kariuomenę, žandarų, sunkiųjų raitelių.

Šventoji Romos imperija - visos stiprios kariuomenės charakteristikos, bet ne vėlesniu laikotarpiu.

Respublika Venecija - su silpna kavalerijos ir jūrų pėstininkų padalinių buvimą turi stipriausia ir miliciją.

Ispanijos Karalystė - yra stiprus ir profesionalus kavalerijos, pėstininkų, armijos ir karinio jūrų laivyno.

Gauti papildomos žaidimo buvo priklausomas nuo frakcijos pasirinkimas. Taigi, atkreipkite dėmesį į jį. Jūs kaip geriausias lyderis turėtų investuoti tiek daug pastangų, ir žaisti karinius žemėlapius ne savo namuose ir aprūpinti ir apsaugoti savo turtą.

Čia didžiausias dėmesys religijos. Dėti visas pastangas, kad būtų Popiežius žinojo apie savo komplimentų. Ir kad netikintieji greitai pašalintas iš žaidimo.

Žaidimas Viduramžių 2: Total War "sveikina pasiruošęs ir nori laimėti visą pastato strateginę ir ekonominę prasmę kovos veiksmus. Žaidimas nepaliks abejingų ir pritraukti aukštos kokybės grafika. Muzika atrodo pažįstamas, nes ne daug kas persikėlė po paskutinio versija keičia žaidimą.

Tai kainuoja tik rasti svetainę ir žaidimą Medival 2 Total War atsisiųsti. Ir jūs turite užkariauti pasaulį savo stipriąsias puses ir talentus. Jūs galite žaisti gerai!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more