Žymės

Lydymosi World Online

Alternatyvūs pavadinimai: MWO

Daug kovoti su monstrų ir užsieniečių apsaugoti žmonių rasę nuo išnykimo ir grįžti į savo viršenybę planetoje, kuris buvo prarastas po pasaulinio kataklizmo - šie tikslai ir uždaviniai ateinantiems kosmoso strategijos "lydymo pasaulių" arba lydymo World Online.

Kad žaisti lydymo World Online jums reikės kompiuterio su įdiegta operacine sistema, Windows Vista arba Windows 7 Procesorius Pentium 3 700MHz arba geresnis bent 512 MB RAM. Interneto ryšys turi būti didesnis nei 512 kb per sekundę. Nustatymų ekrane, nustatykite rezoliuciją bent 1024x768 ir 16 bitų spalvos. Tiesiai į žaidimo, jums reikia naršyklė: Internet Explorer bent versijos 8. 0, Firefox yra ne mažesnis kaip 6. 0 versija, "Google Chrome" ar "Opera su Įskiepiai" Adobe Flash Player versiją yra ne mažesnis kaip 10.

Prisijungti žaidime Lydymosi World Online veža standartinės procedūros. Oficialioje svetainėje žaidimą, paspauskite "žaisti", tada jums bus formos pildymo duomenų registravimo Lydymosi World Online. Įveskite savo vartotojo vardą, galiojantį elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Kitas, sutikti su licencijos sutartimi ir atlikti primityvios aritmetikos, po -. Pradėti žaisti " Belieka patikrinti, ar sėkmingai aktyvuoti savo Lydymosi World Online registracija internetu ir kovoti!

Jei esate iš žaidėjų, kurie nemėgsta komplikuoti savo kruopščiai atrinkti žaidimo personažo savybių ir kitų dalykų pradžioje tipas, tada jūs tikrai čia. Online žaidimai Lydymosi World Online prieš visiškai paprasta - jums priskirti pilotui ir automobilių-robotą, kurį administruos. Galite išimties susipažinti su savo parametrus. Ateityje jie gali būti patobulintas, ir papildo visas, kad gerai, šiame etape žaisti Lydymosi World Online ", kaip jie sako, kad pateikta. Kaip jums pažangą per lygius, jūs galite kaupti taškus ir įgyti daugiau robotus (kol gausite iki aštuonių), ir samdyti lakūnus. Ir jeigu žaidimas Lydymosi Pasaulio lankosi Dabar neleis jums klaidžioti charakterio atranka, ginklas pasirinkimas jums kompensuoti jį visiškai. Artilerijos, kulkosvaidžių, raketinių sistemų RBS-paleidimo, granatsvaidžiai, šviesų ir plazmos lazeriai ir tt ir tt Kiekvieno ginklo jos spektras veiksmų ir taikyti taip, kad gerai atspindi, ir, kai tai yra naudinga jums.

Lydymosi World Online internetinis žaidimas, kur jūsų bandomasis lygių šiame įgūdžių išsivystymo lygių sistema. Su jų augimo ir augti savo įgūdžius, nors jie yra platinami visą savo komanda, nesvarbu, kiek tai buvo ne robotai ir pilotai samdinių. Sami kovų atliktų žingsnio režimu (kuris yra gana natūralu, RTS). Gal kartais tai priklausomybę gameplay, o kita vertus - yra laiko nuspręsti dėl taktikos, ar prisiminti tai, ką robotas kaip ginkluotas, nes kai jie jau aštuonių neišvengiamai pradeda plekšnės. Ir beje, kadangi šioje strategijoje, yra dar vienas dalykas, kuris yra dėl to, žaisti internete Lydymosi World Online proto, o ne skubotai - ". Įdomios veiksmų" a Paprasčiau tariant, apriboti savo veiksmus. Šie punktai praleido gana greitai, o jų atsargų šaudmenų priklauso nuo jūsų robotas (šarvų, ginklų ir tt ) Taigi sverti (tiesiogine ir perkeltine prasme) veiksmus, pilotų ir robotai - savo pranašumą.

Groti žaidimas Lydymosi World Online internete ir sukurti savo charakterį (komanda) Jums bus pasiūlyta trijose srityse: gerinant taktika priepuolio (plėtoti tikslumo, intervalas, žalos), bakas (tai reiškia, kad atkreipti dėmesį į išgyvenimo įgūdžius), tiesiog dirbti Jo komanda naudos (remonto robotai užsiima inventorių, savo žvalgybą ir gamybą, ir tt ). Kas, kad nori ir plėtoti visomis kryptimis, kai jums nuspręsti.

Na, žinoma, Lydymosi World Online žaisti vien kažkaip nelabai. Grupė kovoja ir dvikovas slapta buvo gerokai paįvairinti gameplay, ir, kalbant apie patirtį bus daug daugiau naudos nei kova viršininkų singlų. Taigi, pakviesti savo draugus (arba prisijungti klanus) ir parodyti savo sugebėjimus strategas Fanta-išorinis pasaulis lydymosi Pasaulio internetu! Žaidimas MWO - ko ieškojote, ką!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more