Žymės

Metin2

Alternatyvūs pavadinimai: Metin2

Į Metin2 žaisti rekomenduojama tiems, kurie nori pasinerti į rytietiškos fantazijos pasaulyje. Čia galite pasinerti į neįtikėtiną nuotykių, tapti kovos menų meistras ir išgelbėti pasaulį nuo tamsių jėgų.

Kad galėtumėte žaisti Metin2 pirmiausia turite būti perduota Metin2 registraciją.

: Norėdami tai padaryti

1. Įveskite naują slapyvardį (login).

2. Elektroninio pašto adresas

3. Patvirtinkite, kad sutinkate su bendrosiomis sąlygomis ir terminais žaidimą.

4. Po kelių minučių, jūs turite e-mail bus išsiųstas iš administracijos raštą. Po nurodymus laiške, galite įjungti savo žaidimą sąskaitą kaip dovana.

Kai Registruotis baigtas žaidimas Metin2 Metin2 internetinis žaidimas reikės nukreipti diegimą kompiuteryje.

: Norėdami tai padaryti

1) Parsisiųskite žaidimo klientą (jį rasite skiltyje "Siuntiniai" ant žaidimo vietoje)

2) Paleiskite atsisiųstą failą ir internetinis žaidimas Metin2 prasideda įdiegti į savo kompiuterį.

3) Nepamirškite nurodyti vietą kompiuteryje, kad bus surengti internetinis žaidimas Metin2.

Įdiegus žaidimą darbalaukio piktogramos pasirodo Metin2 .. Taip pat meniu Pradėti nuorodą bus sukurta įvesti žaidimą. Paspaudę ant bet kurios iš šių piktogramų pateksite į Metin2 pasaulyje internete. Reguliariai taip pat bus automatiškai atnaujinti žaidimą, kuris nebus jums daug laiko. Metin2 Online žaidimai, jo įrengimo ir registracija Metin2 išbandyti visiškai nemokamai.

Po to, jums reikės į žaidimą baigti savo sąskaitos duomenis ir pasirinkite vieną žaidimo serverį. Jūs sukūrėte charakteris gali žaisti tik šiame serveryje. Kad galėtumėte žaisti kitame serveryje, sukurti naują simbolį.

Kurdami charakterį jums reikia pasirinkti savo ateities žaidimų specializaciją. Play online žaidimas Metin2 Jūs esate kviečiami į tokias klases kaip herojai kariai Ninja Shaman Sura.

Kariai. Sunkiųjų šarvų ir sunkiųjų meistriškai turinčių mačetėmis Warriors meistrai vartų. Be to, jūs neturite jaudintis dėl savo fizinės jėgos ir tvirtybės. Kuriant šį simbolių klasę galima išmokti valdyti dviem rankom krypčių ir Halberds, ar remtis klasikinis mūšis kartu - kardu ir skydu.

Ninja. Jis yra profesionalus žudikas. Jie ne sugebėjime pasalą lygūs. Mūšyje, naudokite durklai ir laivapriekio. Šiuo pagrindu remtis greičio ir manevringumo.

Shaman. Naudojami kovai ir magija burtai. Geriausias būdas remti kitiems kariams. Shaman remiasi gydomųjų burtai ir burtai, kad pagerinti puolimą ir gynybą.

Sura. Tai kariai, kurie apgauti tamsoje. Dėka šio sėkmingo kovų vartų, jie gali pulti priešą per atstumą magija. Jie taip pat stiprina naudingumo burtai patys.

Play Metin2 Online žaidimai, turėsite pasirenkant vieną iš trijų vietų (imperijų).

Shinzo imperija. Tai pietų imperija, kuri specializuojasi prekybos. Pasirinkus dėl jos įvedimo plotą, jūsų pagrindiniai uždaviniai bus išlydyti apsaugą ir plėtrą prekybos keliai.

Jinno imperija. Įsikūręs ant žemyno rytuose. Ši imperija buvo įkurta karinės klasės senosios imperijos. Todėl yra labai agresyvus kitų atžvilgiu.

Hundzho imperija. Įsikūręs vakarinėje žemyno dalyje. Ši imperija valdė religiniais vadovais. Kadangi tai gali būti laikoma stebuklinga kapitalas žemyne.

Žaidimų Metin2 tiesiog stebina savo atvaizdą į stilių ir atmosferą Rytų fantazijos kovos menų. Jūs pavargote nuo klasikinio kovos kardu ir lanku? Sukurti savo charakterį ir naudoti kaip atrodytų gerybinių varpai ir gerbėjų ginklu. Taigi pirmyn! Hone savo įgūdžius imperijos šlovės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more