Žymės

Metro 2033

Alternatyvūs pavadinimai: Metro 2033

Metro 2033 - tai kompiuterinis žaidimas, kurį Ukrainiečių studija 4A Games sukūrė šį žaidimą į pirmojo asmens šaudyklės žanro 2010 dėl paties pavadinimo romaną D Glukhovski "Metro 2033". Programavimas gana kūrybingas požiūris į perdirbimo sceną procesą. Jie nusprendė išplėsti epizodų skaičių ir pridėti alternatyva atskirai.

Jei nuspręsite atsisiųsti žaidimą "Metro 2033, tada pradėjo žaisti, jūs sužinosite, kad veiksmas vyksta po trečiojo pasaulinio branduolinio karo, po kurio visi išgyvenusieji nusileidusias į metro stotį, kuri tapo nepriklausoma miesto-valstybės, kurios yra kaltinamas karo komunistai ir fašistai pirkliai. Jūs susipažinsite su pagrindinis veikėjas Andrius paprastas vaikinas gyvena metro stoties "ENEA" ir netyčia nukrito į keistomis aplinkybėmis. STALKER medžiotojas nurodo jam labai svarbią misiją ... Mes ne perskaičiuoti istorija apie Metro 2033 žaidimas prasidėjusios jums nenuspėjamas.

Metro 2033 žaidimas, kuriame personažai daug. Be šio Artem

• Aleksandras "Sausas" sausas - Meno patėvis.

• medžiotojas - ordino "Sparta" narys.

• Jack - vienas Artem.

Ir Bourbon Han, Andrew "Meistras", Sasha, Ullman, Paul Maksim Komarovas Miller, Danielis, Vladimiras Borisas Stepan.

Jei dar neapsisprendėte, ar atsisiųsti Metro 2033, mes rekomenduojame jums kreiptis į Internet Video "Metro 2033, matydamas, kad jūs įsitikinkite, kad žaidimas yra graži grafika ir PhysX poveikį. Daugelyje video galite pamatyti, kaip puikus apšvietimas žaidimo suveikia mažus objektus, sukuriant išgyventos-į pasaulio atmosferą.

Kai pradėsite žaisti Metro 2033, tada artimųjų ją jums bus neišvengiamai susiduria skirtingų priešų tipų. Šis mutantas vampyrai, visada puola grupės, tai pederastas, kuris taip pat sugrupuoti atakos. Tik pastarasis bus mažesnis ir labai greitai. Ateik į paviršių, galite patenkinti plaukioja demonai, ir dar yra labai pavojinga mutantai - globėjai. Yra ir kita mutantų tipas - bibliotekininkė, labai didelis ir sukuria didelę žalą. Yra Nosach kad puola jus, be įprastų fizinių išpuolių ir net naudoti specialią akustinę bangą. Ir mes ne išvardyti visi mutantai yra tik 15 rūšių.

Pabaisomis didelių bėdų galima tikėtis iš visų banditai ir narių įvairių grupių rūšių, kurioje metro 2033 keturi gangsteriai, komunistai, fašistai, ir rangers. Taip pat paminėtos priešų jums gali patenkinti tuneliuose nenormalūs apraiškas.

Mes apsistojęs priešų aprašymas ir aišku, kad jie turi kovoti. Žaidimą galima jų naikinimo, kaip įrangos ir ginklų. Priklausomai nuo to, koks stilius jums pasirinkti, iš jos ir priklausys nuo kostiumų pasirinkimą. Jie skirstomi į standartinius Stormtrooper kostiumai (su sunkiais šarvais, bet savaime yra labai triukšminga, todėl pastebimi) ir stelsovye kostiumai (mažai triukšmo, bet su silpna šarvai).

In-Game Metro 2033 ginklai pateikti pakankamo kiekio. Įprastinių ginklų, yra 14 rūšys: peilis, pistoletas, skurwysynu (mažos galios mašinų rankdarbiai), Kalash, NE (tylus galinga mašina įrengta lazerio akyse), Doublet karabinai, oro šautuvas Tihar, šešių-shot karabinai Uboynik, iglomet Helsing (ūgliai rodyklės) avtodrobovik, elektrinis pistoletas Geležinkelių ir dinamitą. Norėdami padėti herojai yra du daugiau rūšių ginklų molbertas, devynių rūšių įrangos ir dviejų tipų šarvais.

Noriu pasakyti, kad žaidimas "Metro 2033 - tai puikus atstovas savo žanro, ir mes rekomenduojame jums asmeniškai tai patikrinti. Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more