Žymės

Metro: Paskutinis šviesos

Alternatyvūs pavadinimai: Metro: Paskutinis šviesos

Metro: Paskutinis šviesos žaidimas sukurtas pagal šaudyklės 1 asmeniui žanrą. Tai į žaidimą "Metro 2033 tęsinys. Programavimas Metro: Paskutinis Šviesos atsisakė jai buvo grindžiamas antrosios knygos D. renginių Glukhovski. Nuspręsta, kad žaidimas, kuris bus tiesioginis tęsinys pirmojo dalis.

Jei nuspręsite atsisiųsti Metro: Paskutinis šviesos, jūs sužinosite, kad antros dalies veikėjas yra taip pat Artem. Šiuo metu jo pagrindinė misija - užkirsti kelią pilietinį karą tarp skirtingų metro stoties gyventojų. Plėtojant tęsinys buvo nustatyti 3 pagrindinius principus:

1. Taupymo atmosferos siaubo Metro 2033.

2. Diversifikuoti ginklų rūšys.

3. Tobulinti technologijų Metro 2033.

Visi darbai buvo baigti ir dabar Metro: Paskutinis Šviesos vnt Meno reikės sutvarkyti chaosą, kuri remiasi veiksmų ir renginių, vykstančių Metro2033. Ne dingo mutantai, taip pat kovojant su naciais ir raudona viena su kita. Ir visi turime kovoti.

Metro boevki: Paskutinis šviesos siūlome schematiškai skirstomi į du tipus: šaudymai ir kovoja su žmonėmis, ir medžioti visus monstrus rūšių. Šaudymai prasidėjo geriausia, kad k pasirodė kūrėjai žada tikrą fizikos objektų, taip pat pagerėjo PG. Jūs pažiūrėkite, ir Tom dabar tik tris "kamienas", kiekvienas iš jų gali būti pumpuojamas arba padidėjęs apšaudomumas arba abgreydiv savo statesnė regėjimą.

Teikti įvairesnių kovoja su oponentai ginklų Metro: Paskutinis Šviesa taip pat pateikė daug platesnė. Ginklai kartais atlikta radikaliai persvarstyti. Dabar yra galimybė gauti išskirtinę Ginklas: RPK Machine Gun 45 raundų, keitimas Kalash AKSU šautuvas snaiperio VSSK "Išmetimo", šešių vamzdinis automatinis šratinis šautuvas Velopal.

Kaip galima matyti, liko geriausius automatai pistoletai, lygiavamzdžiai šautuvai ir revolveriai, tačiau pridūrė, snaiperio šautuvai ir miniguns. Ir tai nebus padaryta veltui. Nes dabar, kai jūs tampate Metro: Paskutinis šviesos žaisti, tada susitikti su labai baisu mutantas viršininkų

OMedveditsa - turėti mutantų.

OGigantskaya krevečių.

Orino-įsčiose ghouls.

Reikėtų pažymėti, kad Metro: Paskutinis Šviesa yra iš esmės gera. Tai labai profesionaliai apšviesti urvus ir tunelius, puikios formos padarė simbolių. Ateik į paviršių, visa kritulių, rūko, purvo yra labai natūralus. Puikiai padaryta balsas: kaukimas Mutants rėkia ir kiti garsai labai vaizdingos ir tikėtina.

Bet jei jūs vis dar neapsisprendę, ar žaisti Metro: Paskutinis šviesos, turėtumėte paprašyti interneto Metro: Paskutinis Šviesos vaizdo ir pamatyti visus, kas buvo pasakyta, iš pirmų rankų. ir pamatyti viską, kas buvo pasakyta, iš pirmų rankų. Jokios žalos ateis į žaidimo oficiali svetainė http://store. steampowered. com/agecheck/app/43160 /, registruoti ten ir patekti į žaidimo dvasią. Ir tada įdiegti Metro: Paskutinis šviesos ant jūsų kompiuterio, norint suprasti, ką emocijas sukelti jums šį žaidimą. Išbandykite! Eiti į jį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more