Žymės

Mezolitas

Alternatyvūs pavadinimai: Mezolitas, mecosopranas

Mezolito internete - yra shareware multiplayer Vaidmenų žaidimas, panardinant į primityvų pasaulį. Galite pažvelgti į pasaulį per žmogaus akis, ten buvo maždaug prieš 15 000 metų.

Žaisti žaidimą internete mezolito labai įdomi, nes kūrėjai bandė atkurti gyvūnų pasauliui, kad egzistavo daug tūkstančių metų prieš Kristų. Jei norite būti primityvaus žmogaus batus, tai yra laiko užsiregistruoti sąskaitą, bet prieš tai pažiūrėkime, ką sistemos reikalavimai pateikti kūrėjams.

Online žaidimai yra naršyklinis mezolito, ty, kad jį žaisti, jums nereikia atsisiųsti ir įdiegti savo kompiuteryje, papildomos programinės įrangos. Jums tereikia interneto ryšio ir "Adobe Flash Player" 9 arba versiją. 0. geriausia naršyklė žaidimas yra "Google Chrome".

Registracija mezolito žaidimas yra labai paprastas, ir jis gali būti nereikalingas, jei turite sąskaitas socialinių tinklų, tokių kaip "Facebook", "Mail. Roux ar klasiokais. Jei ne, ar norite sukurti naują paskyrą, kuri nėra susijusi su socialinių tinklų, registracija mezolito mėgautis. Priešais jus ant pergamento gabalas bus sudarytas iš dviejų simbolių - reikės pasirinkti mažojo žmogaus lytis ir suteikti pavadinimą. Tada mezolito registracija internetu paprašys įvesti slaptažodį ir el-pašto dėžutę. Jūs taip pat turite sutikti su vartotojo sutarties sąlygomis ir spustelėkite žaidimą.

Mezolito internetinis žaidimas prasideda su tuo, kad jums reikia praeiti pirmą bandymą, nes jūs, genties vaikams tufas, 15 metai žmonių, ir jei jis bus egzaminą, tapti suaugusiu. Taigi, jūs esate "Dedikacija medžiotojai" - pirmoji iš daugelio žaidimų Quest (specialiems pavedimams). Sėkmingai vykdant užduotis gaus patirties, daug trofėjų ir apdovanojimų įvairovė.

Personažo kai tu žaidi mezolito, turės tokių įdomių skaičiai yra

- FED

Nuo išsekimo iki galo. Visu sotumo priedas personažas gauna patirti vis daugiau dantų ir mažiau tikėtina, kad bus sužeisti. Sotumo sumažėja, kai jūs off-line. Personažo gali išmaitinti maistas perkamas žynio.

- Turizmas

Šis parametras didėja, kai jums nereikia žaisti. Pailsėję simbolis suteikia padidinti įgyti patirties.

Norėdami žaisti žaidimą internete mezolito, charakteris turi turėti vieną iš gavybos profesijas

 • Išvaizda
 • Sąskrydis

Ir vienas iš gaminančių

  [_47_ _38_] amatų []
 • Apdorojimo
 • Burtai

Priklausomai nuo darbo sudėtingumo, augs ir jūsų darbo įgūdžius, gaunantys tiek žaisti pinigus - dantis.

Norėdami apsaugoti savo turtą ir artimuosius bus trijų tipų ginklų:

 • Paprastas: ax klubas, apsaugos - skydas
 • Sunkusis: Galima naudoti su 6 simbolių lygio, ietis ir kuoka
 • Išmesti: Bolas ir jo Rockets - Bola

Be to, jūs turite skirtingus kovinius įgūdžius, kurie gali būti perkami arba iš trenerio ar mūšio lauke, ir palaipsniui juos tobulinti. Su 6 lygių yra prieinamas konkrečios srities talentą, kurios padės jums išmokti specialių kovos metodus.

Per karą su kitu grotuvu, galite naudoti įvairius triukus laimėti

 • Karo ragas padės jums pulti priešą rajone, kuriame kovos draudžiama
 • Žymėjimo ir alkoholiniai gėrimai bei didieji dvasios globa apsaugoti jus nuo savo priešų

Kai jūs žaisti mezolito, jums bus malonu su išsivysčiusiomis prekybos santykiuose. Gali dalyvauti aukcione ir dantys, nupirkti kitą valiutą tipas - kristalai.

Taip pat galite įsigyti įvairių rūšių drabužių, kurie turės specialių savybių.

Žaidimas suteikia galimybę įstoti į grupę, pavyzdžiui, ar mamuto medžioklė smagiau perduoti užduotis. Žaidėjai grupės gali bendrauti vieni su kitais specialiame pokalbių.

Jei norite pasinerti į pirmykščių pasaulio, pajusti primityvaus žmogaus medžioti mamutas vosmitonnogo batus, tada turite ateiti į adresą ir, žinoma, mėgautis žaidimu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more