Žymės

"Microsoft Flight Simulator

Alternatyvūs pavadinimai: "Microsoft Flight Simulator

Žaidimo "Microsoft Flight Simulator - civilinių skrydžio treniruokliu. Visa eilė klausimų, kurie pradėjo savo istoriją, kaip toli atgal į 1970 antrųjų metų egzistavimą. Tačiau gamintojams gaminti šiuos žaidimus garsaus korporacija "Microsoft". Jūros žaidimo suteikia įdomus ir palieka gerą įspūdį.

Bet tai nėra naršyklinis žaislas, todėl, jei išreiškė norą žaisti, jums reikia atsisiųsti "Microsoft Flight Simulator. Galbūt pradėti yra pamatyti, Microsoft Flight Simulator vaizdo ir zrzutek, ar bent jau perskaityti čia pateiktą informaciją.

Žaidimo "Microsoft Galvosūkiai Simulator turi labai realų pagrindą. Įspūdingi fizika skrydžio, ir taip apsunkina transporto valdymą tik su laisvomis vietomis čia - orlaivių. Žaidime visus plokštumų pasirinkti rūšių. Tik čia:

• Nekilnojamojo oro uostus;

• išsiųsti paramą;

• Autopilotas;

• Oro sąlygų;

• Mokymo kursai;

• sukurti modelius ir oro uostai.

Nekilnojamasis Oro uostai - Jūs turite unikalią galimybę groti beveik visus pagrindinius oro uostus su realiais duomenimis, kraštovaizdžių.

Išsiųsti paramą - visa žaidimo remiate, kaip ir realiame pasaulyje, tvarkydami aptarnavimą ir saldų balsą kitapus laido.

Autopilotas - jei reikia, galite perkelti, kaip ir gyvenime, automatinį režimą.

Oro sąlygos - jums aplenkti visus oro sąlygų rūšių. Ir dar geriau. Ką daryti, jei yra ryšys su internetu, galite ateiti realiu laiku oro sąlygų.

Kursai - kaip ir bet kompiuterinį žaidimą, jums bus perduoti pirminį mokymą prieš nepriklausomą skrydžio į atvirą dangų.

Sukurti modelius ir oro - tai unikali galimybė. Norėdami tai padaryti jums bus suteikta visa būtina.

Microsoft Flight Simulator žaidimą žaisti pati yra įdomus. Tik čia, dėka puikios grafikos, galite nusiimti iš tikrųjų esamus oro uostus. Ir apskritai, kad pamatytumėte bet mūsų planetos tašką. Nes galite skristi mažas ir labai vertinama. Pirmoje versijoje, galite skristi tiesiai prie Elfivoy bokšto arba per stora džiunglės teritorijoje. Antruoju atveju, žinoma, iš tikrųjų visa teritorija pavirs Mozaika, gal šiek tiek nepakanka atsekti. Bet jei manote, visi didieji pliusų žaidimo, kad tai tik nedidelis trūkumas.

Kaip rezultatas, pilotai prisijungti komandą ir sukurti virtualų aviakompaniją. Ir užsiima pareikšti juos. Geras pasiteisinimas paskambinti draugui ir susirasti naujų draugų.

Kaip jums? Jau jaučiamas noras pajusti šio dangiškojo erdvės galią?

Ir tai jums tereikia apsilankyti svetainėje ir "Microsoft Galvosūkiai Simulator žaidimą parsisiųsti. Siekite pažinti dangaus pasaulį ir žemišką pasaulį pažvelgti paukščio skrydžio.

Kadangi visi per šį žaislą darbuotojai investavo ne tik geriausias savo jėgas, bet ir sielą. Ir visų gerbėjų mėgstamiausių.

Eiti į svetainę. Čia laukia savo išvaizdą. Mėgaukitės žaidimu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more