Žymės

Gali "& Magic dvikova čempionų

Alternatyvūs pavadinimai: Gali "& Magic dvikova čempionų

Might & "Magic dvikova čempionų internetinis žaidimas - nemokamas naršyklinis žaidimas kortelės, reikalauja strategijos naudojimas. Jūs vežami į įdomias fantazijos pasaulyje, kur jums kovoti su žaidėjais, kaip jūs patys, ar susitiks su dirbtiniu intelektu. Atsižvelgdama kortų susideda iš tokių tipų vienetais, renginiai, simbolių, burtai ir sėkmės rinkinį, galite daryti daug dalykų. Nugalėk padės teisingą taktiką, kovinių pajėgų lojalių susitarimą, sumanūs naudoti zaklęć ir gebėjimą kurti renginius, kurie bus po ranka. Tikėtina, istorija gali "& Magic dvikova čempionų internete bus atrodo pažįstamas. Kadangi projektas kompanija "Ubisoft" Kvebeko sukurta geriausių tradicijų apie interneto įdomus. Tačiau nemanau, kad žaidimas gali ir Magic dvikova čempionų yra plagiatas perteklius temos. Jis turi daug funkcijų, kurios gali įtikti net išrankiausių vartotojų.

Pirmas dalykas, kurį reikia įsiskverbti į neeilinį pasaulyje - tai Might & Magic dvikova Čempionų registracijos. Sukūrę savo sąskaitą galės atsisiųsti klientas. Verta paminėti, kad jums bus atsiųstas elektroniniu paštu su aktyvavimo raktas paslaugų UPlay. Naudojant šią nuorodą, jūs atrasite prieigą prie virtualios realybės. Prisijunk į žaidimą Might & "Magic dvikova čempionų - procesas yra gana paprasta. Atidžiai užpildyti reikiamus laukus (vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį, gimimo data), ir tikrinti, patvirtinantį atitiktį taisyklėms, galite būti tikri, kad administracija nedelsdama išsiunčia pirmiau laišką. Kaip sistemos reikalavimų, nors šis klausimas nesivargina jus. DuelofChampions žaidimas šiuo atžvilgiu nėra kaprizinga ir mėgautis žaidimo yra gana įmanoma, naudojant vidutinius kompiuterio nustatymus.

Taigi, kur jums pradėti pirmą kartą į naują pasaulį? Kadangi jums bus žaisti vieną iš esamų frakcijų pusėje, pradžioje rinktis. Gali & Magic dvikova čempionų jūs galite žaisti kaip Ordino Ordino arba Inferno Nekropoliu. Priklauso nuo frakcija starterio rinkinį korteles, kad jums turi. Bet tai nereiškia, kad jūs negalite išplėsti esamą asortimentą korteles. Laikui bėgant, jūs gausite pinigų (aukso arba plombas), kurią galite išleisti savo nuožiūra. Pavyzdžiui, ištisų deniuose arba atskirų rinkinių kortelių įsigijimo. Jei pageidaujate vlazhivat nekilnojamojo tai niekas jums tiesiai į jį. Taigi, jei jūs nenorite praleisti laiką žaidimo valiuta kaupimo, pirkti naujus kovinius vienetus už realius pinigus.

Kaip atsitikti kovoja? Veiksmas vyksta į lauką, padalintas į 16 pozicijų korteles. Jūs rikiuojasi karių gretas, atsižvelgiant į tai, kad skirtingų vienetų atlikti savo funkcijas. Lankininkai, angelai, zombiai, Griffins, Hellhounds, Paladinai, demonai, skeletas sukurtos ataka. Už karių veikėjas. Jei sumažinti gyvenimas baras priešo herojus nuliui, jis liks apsiginti. Jūs turite padaryti viską, kas įmanoma, kad pasiektume šį tikslą. Tačiau nereikia pamiršti, kad čia svajones ir jūsų priešininkas kuo greičiau gauti jums. Dėl mūšio rezultatus įtakoja ne tik žemėlapiai komponentus. Kas vyksta gali dramatiškai pakeisti jei žinoma yra kortelės likimo įvykiai ar burtai. Padaro burtai, kurią jis nesitiki, taip pat padėti padidinti savo jėgą kovotojus ar išgydyti, jei reikia, paveiktą prietaisą. Ir žaisti likimo ir įvykių korteles turite nuorinti herojaus paveikslą, pavadintą "likimas". Su Fortune kortelės pagalba gausite galimybę sukurti tokią aplinką, kuri nėra ypač bus dėkingi varžovą. Iš tiesų, šiuo atveju, jūs pakeisti tai, kas vyksta jų naudai. Na, renginių kortelės leidžia ar išgerti dvi naujas korteles iš denio, arba perduoti nereikia bandyti daryti gerą žemėlapį. Tai ypač aktualu esant kritinėms situacijoms, kai jis pradeda atrodyti, kad jūs neturite ką išsaugoti.

Parametre "likimas" ir personažas pasižymi skirtingomis savybėmis: jėga, magija ir sveikatai. Rūpintis, kad jų padaugėjo, atrasti naujų galimybių. Jūs taip pat turite manyti, kad visos kortos naudoja energiją. Taigi, mes turime kontroliuoti srautus ir ji rūpinasi kaupimosi. Apskritai, žaidimas Might & "Magic dvikova čempionų turi labai atsargiai. Galų gale, vienas neteisingas žingsnis gali pasinerti jus į bedugnę, ir teisingus sprendimus arčiau žlugimo nekentė varžovą.

Žinoma, jūsų vieta pasaulio reitinge sistemos taip yra sėkmės rodiklis. Taigi visi čia bando atgauti savo vietą saulę. Žinoma, daug kas priklauso nuo sėkmės, bet sunkus darbas gali daryti stebuklus! Taip, kokia prasmė ginčytis ilgai? Pradėti žaidimą Might & "Magic dvikova čempionų dabar ir parodyti visiems, ką jie sugeba! Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more