Žymės

Pasaulio Est

Alternatyvūs pavadinimai: Este Pasaulio

Populiarūs naršyklinis žaidimas Esteworld geriau žinomas kaip Pasaulio Est internete, siūlo jums fantastišką pasaulį, pilną ekstremaliems nuotykiams pramoginių questus ir įspūdingų kovų formatu PVP (Player versus Player). Internetinis žaidimas Pasaulio Est stilius ir įsikūnijimas yra labai panašus į klasikinis žanras - žaidimas "Dungeons & Dragons" (arba "D & D").

Jo pagrindinis privalumas, galėsite įvertinti, pradeda žaisti World Est, yra visiška laisvė iš veiksmo žaidimų metodus ir praktiškai nepasiekiamas komerciškai motyvuotas.

Minimalūs sistemos reikalavimai kūrėjas nurodyti, nereikia kreiptis į kompiuterio konfigūraciją (biuro standartas PC žaidimai tiks puikiai), ir sutelkti dėmesį į naršyklių darbą. Būtent - prieš pradėdami žaidimą internete Pasaulio Est patikrinkite savo naršyklės (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera) - turėtų būti leidžiama ir slapukai įjungti Javascript. Jei jūs nežinote, kur ir kaip įjungti žaidimo svetainėje, išsamiai atskirai instrukcijas kiekvienam naršyklėje.

Taigi, iš techninės pusės pradėti sukurti paskyrą. Prisijungti Pasaulio Est turi daug rekomendacijų ir paaiškinimų. Čia didžiausias apibūdina galimus nesėkmių ir klaidų, kurių neturėtų būti leidžiama žodis sukurta visaip palankią savo registracijos į žaidimą pasaulyje Est buvo sėkmingas ir patikima. Na, jei jūs labiau specifinė, jums bus reikalaujama Nickas (pavadinimas) būsimą charakterį, savo pašto adresą slaptą klausimą + Atsakyti ir kai sudėtinga slaptažodis . Jei norite, galite užpildyti asmens duomenų forma. Be to, Pasaulio Est registracija internetu karto reiškia pasirinkimą rasės ir klasės herojus . Jūsų pasirinkimas penkių rasių ir šešių klasių .

Taigi, daugiau apie lenktynes, kuriame jūs galite žaisti žaidimas internete Pasaulio Est. Pirmasis ir populiariausias - jis Žmonės . Pagrindinis privalumas šio lenktynėse - tarp įgūdžių ir gebėjimų pusiausvyrą. Yra tie, kurie tiki žmonės "Taip mane", bet tai tik triukas. Ir svarbiausia, galima tik žmonėms visus ginklus ir visoms klasėms. Antras lenktynes ​​- jis elfai , išmintingi ir taikūs magai, jie gali rūpintis patys kritiniu atveju, bet jei įmanoma bandyti ne griebtis agresijos. Trečia lenktynės - Half-elfai - atsirado žmogaus ir elfų rasių maišymo. Jie yra stipresni nei jų protėviai, dėl to, kad mes priėmėme iš jų stipriausias kokybės (savybės). Linksmas lenktynių - Halflings . Tai nykštukai tokių chuliganų, savo amato - smulkios vagystės, o pranašumą - Agility ir išradingumas. Gnomai - paskutinis lenktynes, labiausiai gudrus gyvenimo kontempliacija. Jie yra užsienietis karo arba šviesos amatų, jie turi dirbti ir išgyventi iš išgautų išteklių sąskaita. Kalbant apie simbolių klases, jūsų charakteris galės tapti paladinas arba karys Ranger Druid arba Kunigas Mage arba vagis . Vienintelis dalykas, kuris turėtų būti pažymėti Est Pasaulio internetinis žaidimas, kuriame kiekvienas lenktynes ​​nėra prieinama visų šešių klasių, todėl būkite atsargūs savo pasirinkimą.

Įdomu, Pasaulio Est žaidimą galite pradėti nuo antrojo lygio, kuris yra būtinas siekiant veiksmingai paskirstyti ant charakteristikas akinius ir atlikti sėkmingai arenoje į mūšį su savimi, kad taptum naujokas. Nuo antrojo lygio jums leidžiama prisijungti prie bet klanas. Be to, nuo ketvirto lygio galite jau sukurti klaną, kuris leis jums beveik nuo pat pradžių dirba tik savo reputacija.

Iš visų pirmiau aprašytą žaidimą Pasaulio Est internete atveria didelę erdvę žaidėjų nuotykių kelionėse - įvairius kraštovaizdžius su visų gyvų būtybių įvairovė, paslaptingą salą, pilną netikėtumų ir niūrių Dungeons, ir tt Taigi, kurti, kovoti, kelionės ir gauti parodymų šio paslaptingo ir neįprasto pasaulio Est daug.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more