Žymės

Pasaulio Oksaroy

Alternatyvūs pavadinimai: Oxsar Pasaulio, Pasaulio Oxsar

Pasaulio Oxsar internete - tai masinės internetinis naršyklinis kosmoso strategija, kurioje žaidėjas turės plėsti savo imperiją ir didinti kitų galaktikų įtaką pagrindinio tikslo pavadinimas - tapti visatos pagrindinis!

Oxsar World Online nereikia įdiegti žaidimo klientą ir galima su bet kokia naršykle, išskyrus šiame žaidime jūs galite žaisti iPad2, iPad, iPhone, iOS ir Android.
Norėdami pradėti žaidimą, Pasaulio Oxsar registracijos internetu forma. Tai galima padaryti dviem būdais:
1) Naudokite socialinio tinklo paskyrą, pavyzdžiui, "Facebook", "Mail". ru, V. ir klasiokais. Paspaudus ant vieno iš socialinių tinklų mygtukai (neatidėliotinas poreikis, kad ten, kur yra registruotas sąskaita) ir vykdykite instrukcijas, kad praeiti registracijos procesą žaidime;
2) tiesiogiai iš žaidimo paspaudę "Registruotis" į Atsidariusiame naujame lange, įveskite į atitinkamus laukelius vartotojo vardą, e-mail, slaptažodį ir sutikti su žaidimo taisyklėmis sutartį. Tada spustelėkite "Registruotis" mygtuką Šiame žaidime Registruotis Oxsar visame pasaulyje.

Ir dabar jūs galite pamatyti, ką žaidimas siūlo Oxsar World Online. Ėjimas po registracijos žaidimą, pasirinkdami meniu "Planeta", pavadinti savo planetą. Ir eiti į "Nustatymai" galite nustatyti savo žaidimą sąsaja (odos žaidimų, fono stilių, stalo stilius, nuotraukų vienetų rinkinys ir pan

Šiame žaidime žaidėjas gali pasirinkti vieną iš šių profesijų: Visos (neturi specializaciją), Shakhtar Donetsk (specializuojasi išteklių gavybos) puolėjas (specializuojasi išpuolių), gynybos pramonė (specializuojasi gynybos) ir Tankists (specializuotų perforavimo galia) .

Pasiekimų sistema, iš pradžių eiti per pagrindinį mokymą. Be to, reikia sukurti saulės elektrinę suteikti šilumos ir elektros energijos mūsų planetai.

Žaidimas išteklių, tokių kaip metalas, silicio, vandenilio ir energijos kreditų (galite juos pirkti už realius pinigus). Su kiekviena nauja išsivystymo lygį kasyklų ir padidina resursų kiekį.
Metalo - tai yra pigiausias žaliavos, bet, bet ji turi daugiau nei kas nors kitas. Pagrindinis elementas paramos struktūrų pastatų ir laivų statybai.
Silicio - tai ištekliai reikalingi visų transporto priemonių ir pastatų. Pagrindinė medžiaga, elektroninių elementų ir lydinių statybos.
Vandenilio - tai išteklių reikia kaip kuras laivų, beveik visi tyrimai, peržiūrėti galaktikų, taip pat už jutiklių falangos naudojimui.
Energijos - tai reikia teikti energiją kasyklų ir sintezatorių.

Online žaidimai Pasaulis Oxsar turi Galaktikos Exchanger - tai vieta, kur galima keistis išteklius, kurie yra prieinami gausa dėl skubiai reikalingų išteklių.
Play internetinis žaidimas Pasaulio Oxsar būti visų pirma užsiima konstrukcijų pastatų įvairovę ir didinti pastatų statyba greitį, būtina statyti gamyklos robotus, kuris pateikia lengvą darbą, ir kurie gali būti naudojami planetų infrastruktūrą.

Saugojimas metalo ir silicio, vandenilio bakus, mokslinių tyrimų laboratorija, raketų siloso, laivų statykla, gynybos įmonėje ... ir daug daugiau, o ne mažiau, nei reikalaujama pastatų būtų pastatyti už savo imperijos plėtrą.

Be pastatų, Pasaulio Oxsar internetinis žaidimas turi didžiulį arsenalą erdvėlaiviais, kurie veikia savo sugebėjimus. Šis mažas sunkvežimiai, ir dideli sunkvežimiai, Fighters Cruiser, mirtis Star Destroyer ... ir, apskritai, pasirinkimas yra įspūdingas! Gynybos arsenalas taip pat aukštyje. Čia ir lazeriu montavimas ir raketų, Plazminiai Ion Cannon, įvairūs skydai ir kt

Online žaidimai Pasaulis Oxsar naudoja unikalią mūšio sistemą ir savo simulator kovų. Žaidimai rinka leis prekiauti išteklius, laivus ir artefaktus iš kitų žaidėjų. Ir daro tyrimus, kurie žaidimą šiuo metu 20 rūšių, gali atverti naujas technologijas ir pažangias ginkluotės sistemas.

Žaisti virtualiame pasaulyje Oxsar įmanoma, dalyvauti perdavimo sistemos, pritraukti naujų žaidėjų į žaidimą ir tai gauti premijas. Taip pat galite prisijungti prie klano (kuris duos tam tikrų privalumų) arba sukurti savo. Ėjimas į Chat, galite kalbėtis su kitais žaidėjais.

Apibendrinant, noriu pasakyti: žaisti Pasaulio Oxsar bus labai įdomu. Sukurti ekonominę ir karinę infrastruktūrą savo planetos, ir pereiti kolonizuoti kitas. Užkariauti naujų žvaigždžių sistemas ir galaktikas. Norėčiau priminti jums visiems, kad jums reikia norint pradėti žaisti World Oxsar jį Oxsar Pasaulio Registruotis. Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more