Žymės

„Mirror's Edge 2“ katalizatorius

Alternatyvūs pavadinimai: Mirors Age 2 katalizatorius

veidrodžių kraštas 2 katalizatorius: mūšis Parkour.

Mirrors Edge“ 2008 m. Buvo atlikta plastinė chirurgija ir įtraukta į naują produktą. Žaidimas „Mirrors Edge 2 Catalyst“ ir toliau tobulinamas su kūrėjo-studijos „DICE“ ir leidėjo „Arts Electronic“ rašikliu, iki paskelbtos išleidimo datos 24. 05 2016 m., Ir žaidėjai laimingi platformose:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC

Mirrors Edge 2 Katalizatoriaus atsisiuntimas dar neįmanoma, bet galite iš anksto užsisakyti ir tapti vienu iš pirmųjų pasisekusių, kurie pasineria į sterilų veidrodžių pasaulį.

Sprendžiant pagal vaizdo įrašus ir oficialius pranešimus, žaidimas bus žaidimo pasaulio akcentas. Tai ne tik žaidimas apie parkūrą, bet ir visiškai nauja idėja. E3 2015 metais iš pristatytos priekabos tapo žinoma ne tik išleidimo data, bet ir žaidimo savybės.

  • Antiškas, vientisas pasaulis, turintis visišką veiksmų laisvę
  • „Ateities vizija“, išryškinantį objektus, galimus veiksmui
  • Šaudmenų nebuvimas iš pagrindinio personažo, visos mūšio formos yra
  • Svarbių ir nedidelių užduočių buvimas

Panardinimas į žaidimo erdvę.

Už veidrodžių miestą, jūs žiūrėsite į merginos Faith akis, kuris pateikia informaciją tiesiai į klientų rankas, judėdamas skubėti į miestą, darydamas svaiginančius triukus. Ji veikia kaip pristatymo tarnybos žmonių vardas, o vieną dieną ji užvaldo slaptą vystymąsi vykdančios bendrovės „Elysium“ sąmokslą.

Boss Faith bando sustabdyti mergaitę, tačiau ji pradeda tyrinėti savo pačių, o dabar jos užduotis yra ne tik naudoti miesto architektūrą, kad rastų naują judėjimo būdą, bet pabėgtų nuo savo tėvų, kurie stengiasi pasirinkti artefaktą, kuris atsitiko rankose.

Pagrindinė parkour stogų aikštelė, tačiau greito lenktynių metu Faith naudojasi visomis galimybėmis judėti. Jis padeda ortakiams, kabeliams, vamzdžiams, kilpoms, tinklui. Iš stogų jis patenka į pastatus, ir jis bus požemiuose, kur jis nėra toks krištolas, kaip ir viršutinėje miesto dalyje.

Atviras pasaulis taip pat turi tam tikrų apribojimų. Vykdydamas misiją herojus palaipsniui atranda naujas teritorijas žemėlapyje, bet atidarytose vietose pasirinkite bet kurią kryptį.

Skoro galite parsisiųsti „Mirrors Edge 2 Catalyst“ ir sužinoti, kad tikėjimas yra neginkluotas, nors jos persekiotojai yra ginkluoti į dantis. Tačiau dėl puikaus fizinio lavinimo ji gali ne tik greitai išeiti iš pavojaus zonos, bet ir prireikus laimėti kovoje su ranka, o tai prilygsta superherojų elitui.

herojė vystosi misijų metu, demonstruodama savo gyvą charakterį ir emocijas. „Mirrors Edge 2“ Kompiuterio katalizatorius žada būti dinamiškas, greitas ir unikalus. Įdėkite naujus maršrutus ir ištirkite tikėjimo sugebėjimus, naudodamiesi kasybos objektais, užbaigti misijas.

Jūs turėsite skirtingas užduotis ir galvosūkius, ir galite pasirinkti sklypo kryptį. Dalyvaukite masinio sprinto lenktynėse, kuriose reikia pasiekti tam tikrą tašką iš tam tikro taško, parodydami geriausią rezultatą. Ir „Stand Breaking“ galvosūkyje reikia atsistoti ant stovo, atidaryti jį ir pažymėti jo pergalę, vietoj firmos propagandos palikti savo etiketę.

Apibendrinimas.

Paskelbtos galimybės įkvepia, dar labiau jaudina norą įsigyti „Mirrors Edge 2 Catalyst“. Šaudymai, persekiojimai, misijos, paslaptingi įvykiai, šnipinėjimas žmonėmis, blizgantis miestas ir „Mircors Age“ 2 nauji „parkour“ triukai, kurie laukia žaidėjų naujojoje žaislo versijoje.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more