Žymės

Misija prieš terorą

Alternatyvūs pavadinimai: Misija prieš terorą

Misija prieš terorą internetu - masinės sci-fi veiksmo su kliento nemokamai modelio. Šis apsvaiginimo pirmojo asmens šaudyklė, kuri suteikia emocijų daug. Dirbo projekto bendrovės Kingsoft plėtrai. Ir 2010, MAT žaidimas pasirodė interneto dėka leidėjas - bendrovė CIB Grynasis stotis. Dėl tokių savybių kaip didžiulis arsenalą, skirtingų žaidimo režimų, unikalių priemonių naudojimui, misijos su terorizmu žaisti tikrai įdomu. Vartotojų skaičius auga kiekvieną dieną, ir šiandien galite tapti vienu iš jų. Norint tapti iš nuotaikinga veikla narys, jums tereikia atsisiųsti su terorizmu misija. Daugiafunkcinis žaidimas pokalbiai atneš jums džiaugsmo, ir kad jūs taip pat atveria galimybes naudotis socialinėmis vietose - papildomas pliusas. Sveiki atvykę į virtualų pasaulį, kuris niekada nuobodu!

Prieš pradėdami žaisti Misija prieš terorą, būtų malonu sužinoti, kas vyksta šioje fantastinis pasaulis. Pokyčiai atsiranda tolimoje ateityje. Kovai vieni kitus abiejų pusių. Vienas iš jų bando gauti pasaulio dominavimą virš žmonijos išgyvenimo ir kiti gina teisę į laisvę ir nori atkurti tvarką pasaulyje. Laisvės kovotojų komanda infiltruoti "netinkamai" ir tapo labai sunku atskirti savo. Ir dar žmonės nėra linkę eiti į provokaciją. Kas yra istorijos pabaiga? Jei norite išmokti greitai prisijungti prie žaidimų bendruomenės.

Norėdami patekti į žaidimo, pirmiausia turite sukurti paskyrą ir įdiegti žaidimo klientą į jūsų kompiuterį. Misija prieš terorą registracijos neužima daug laiko, ir parsisiuntimo procesas yra gana paprasta. Turėtų kilti jokių žagsėjimas. Kai pirmą kartą atsidursite nežinomą pasaulį, mes turime apibrėžti savo charakterį išvaizdą. Avatara sistema leidžia pritaikyti herojaus išvaizdą taip, kaip norite. Tačiau turite nepamiršti, kad pergalių mūšiuose pažiūros pakankamai. Reikėtų pasirūpinti gera apranga. Misija prieš terorą žaidimas leidžia jums naudoti įvairių ginklų. Galimos 18 tipų pagrindinis ginklas, 3 tipų antrinių ginklų, 3 rūšių šaltų ginklų ir 5 tipų granatas. Visa tai galėsite įsigyti specialiose dirbtuvėse. Svarbiausia yra tai, kad lėšos buvo galima, tačiau jie turi padaryti iš žaidimo, žinoma, atlikti daug užduočių. Tačiau netikėtumai čia nesibaigia. Be MAT internete gali pasirodyti savo priešą į gyvūno (pvz., kiaulių ar vėžlys), naudojant specialius elementus. Tai kur jūs smagiai galo!

Gali žaisti skirtingais režimais. Pasirinkite, kas jums patinka: nevedęs režimas mokymo būdas Komanda mūšis, komandos išgyvenimo būdas, išgyvenimo būdas vienmodėms, užkariavimo režimas zombiai. Ir taip toliau, kol tankų mūšiais. Išbandykite visus būdus ir tarp jų yra tikrai, kad bus labiausiai mėgo. Na, pirmyn! Sėkmės! Šiame kare su ne sėkmės negali padaryti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more