Žymės

Miglotas žemynas: Prakeikta sala

Alternatyvūs pavadinimai:

Misty Continent: Cursed Island yra įdomus mobilusis strateginis žaidimas. Žaidime yra graži grafika, gera balso vaidyba ir muzikos pasirinkimas.

Jūsų užduotis yra užfiksuoti septynis paslaptingus lobius, kuriuos paliko jūros dievai. Pasak legendos, tai padarys valdovą, galintį pasiekti sėkmės, neįtikėtinai galingą ir stiprų. Surasti juos visus bus labai sunku, tačiau kiekvienas rastas lobis suteiks jums ir jūsų kariams papildomų įgūdžių ir aprūpins jūsų šalį ištekliais.

Žaidime turėsite ką veikti:

  • Sukurkite stiprią armiją
  • Kasyba
  • Užbaigti užduotis
  • Išplėskite savo valstybės teritoriją

Jūs turite nuspręsti, kuri strategija jums tinka labiausiai ir nuves jūsų imperiją į sėkmę.

Be pagrindinių istorijos užduočių, turėsite galimybę atlikti papildomus, kurie gali būti ne mažiau įdomūs ir leis jums gauti daug naudingų išteklių ar galingų artefaktų.

Nepamirškite plėtoti ir tobulinti savo tvirtovę. Tai sustiprins gynybą ir padidins aukso bei kitų ne mažiau vertingų išteklių gamybą.

Kūrėjai bandė priversti jus kiekvieną dieną žaisti „Misty Continent: Cursed Island“. Čia jūsų laukia dienos ir savaitės prisijungimo premijos. Nebūtina žaidime praleisti visos dienos, užtenka kelių minučių, jei nėra galimybės skirti daugiau laiko.

Norėdami ieškoti lobių, turite kovoti su daugybe vaiduoklių ir kitų piktųjų dvasių. Tačiau įsitikinkite, kad kariai visada pasiruošę atremti smūgį, nes piratai dažniausiai užpuola staiga. Prakeiktosios salos tyrinėjimas – itin pavojinga veikla, nepamirškite apie tai.

Kai kurių lobių nereikia ieškoti pavojingose kelionėse, nes jie tiesiogine prasme yra jums po kojomis. Išplėskite savo žemių ribas ir statykite naujas kasyklas bei karjeras, kad reguliariai gautumėte vertingų išteklių.

Dėl kai kurių žemių turėsite kariauti su jose gyvenančiomis laukinėmis gentimis.

Atminkite, kad kiekvienas jūsų armijų vadų herojus turi savo unikalius įgūdžius, kurie perduodami visiems būrio kariams, kartais tai labai padeda mūšyje.

Kalvėje galėsite kurti ir tobulinti artefaktus nepaliekant savo nuosavybės. Reguliariai atnaujinkite savo karių ginklus ir šarvus ir mūšių metu neturėsite problemų.

Žaidime galite rasti daug naujų draugų visame pasaulyje ir netgi sukurti aljansą, kad atliktumėte bendras užduotis, kurių vienas negalite atlikti.

Iki švenčių čia, kaip ir daugelyje kitų žaidimų, vyksta specialūs konkursai ir teminiai renginiai su unikaliais prizais.

Žaidimų parduotuvėje turėsite galimybę įsigyti aukščiausios kokybės valiutos ir kitų prekių, kurios padarys žaidimą jums patogesnį. Kūrėjai apsidžiaugs, jei atsidėkosite jiems finansiškai pirkdami žaidime. Bet tai visai nebūtina, galite žaisti neišleisdami tikrų pinigų.

Misty Continent: Cursed Island atsisiųsti nemokamai Android galite spustelėti puslapyje esančią nuorodą.

Pradėkite žaisti dabar, septyni stebuklingi lobiai laukia herojaus, kuris gali juos rasti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more