Žymės

Monopolis Star

Alternatyvūs pavadinimai: Monopolis Star monopolija

Žaidimas Monopolija Star masiškai multiplayer online žaidimas priklauso "ekonominės strategijos" žanras, kuriame jūs turite aistra, laimės, žvalgybos. Tai įdomu pramoga su savo draugais. Taip pat malonių emocijų, kad jums ne stalo žaidimas monopolis, į VIP dalyvių turės galimybę perleisti žaidimus laimėti savo elektroninę piniginę.

Žaidimas Monopolija diktuoja taisykles taip arti savo darbalaukio versiją (Monopoly, prekybininkai, bankininkai, milijonierius, ir tt ). Dėl patogumo, gameplay yra automatizuoti Monopolija internete, ji nepraranda savo galimybę dalyvauti priimant bet kokius ekonominius sprendimus. Pagrindinis žaidimo tikslas Monopolija internete yra sugadinti savo priešininkus, tačiau ji neturi būti pats bankrotas. Jūsų būklė Monopolija internete gali būti padidinta: išsinuomoti arba parduoti savo turtą, jūs norite pirkti prieš tai.

Prieš Monopolija žaisti internete, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Monopolija registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "registracija";

2. Prašome įvesti galiojantį el;

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Pagalvokite apie personažo slapyvardį ir įkelti avatarą, tada įveskite savo tikrąjį vardą, lytį, gimimo datą ir rajone gyvena;

5. Pasirinkite "Registruotis".

Monopolio žaidimas - populiarus visame pasaulyje ekonominis žaidimas lenta, kuri buvo sukurta JAV Charles Darrow. Žaidimas Monopolija Žvaigždžių gana įdomus, verčia dalyvius parodyti emocijas, be to, žaidimas Monopolija yra ekonominė strategija gana paprastų taisyklių. Be Monopolija galite žaisti internete bent 2 žmonės. Jūsų tikslas yra padaryti priešininko bankrotą. Jums bus Monopolija žaisti internete ir savo ruožtu mesti kauliukus, juda ratu keletą pozicijų - ant kiek krito kauliukai. Jūsų veiksmai Monopolija internete tiesiogiai priklauso kokia sritis (ląstelių sektoriuje) jums, tai yra, yra keletas variantų: įsigyti banko ar , sumokėti išpirką, jei svetainė priklauso priešininkas. Norėdami gauti Monopolija internete, galite išnuomoti ar parduoti savo struktūrą ir veiklą. Tuo atveju, jei sandoris neturi pakankamai pinigų, galite imtis kreditą žaidimo Monopolis.

Jums bus internete žaisti Monopolio pagal senąsias taisykles. Jis yra stačiakampio vienodos, turėsite konkurentus, jūs Roll kauliukus (virtuali, šiuo atveju). Monopolio žaidimas leis jums įsigyti pastatą ir kaupti lėšas. Kūrėjai Monopolija internete šlovė bandė palikti didžiausią panašumą žaidimo versija internete su savo nekilnojamojo versiją. Turiu pasakyti, kad jie tai padarė: pirmieji minučių iš žaidimo Monopolija Žvaigždžių pažodžiui akinti realizmas, paprastumas, pagrįstumu ir patogumą.

Monopolio žaidimas iš pradžių buvo pastatytas kaip nemokamą žaidimą, tačiau taip pat įterpti priemones galimybė, pavyzdžiui, nusipirkti VIP statusą, kuris suteikia daug privalumų. Tačiau Monopolija onlin E yra neprivaloma sąlyga: jūs negalite praleisti savo pinigus ir džiaugtis Monopolija internete!

Užsidirbti Monopolija onlin E galima žaisti su kitais žaidėjais pinigus pagal susitarimą (laimėti galima įsivežti į WMR-piniginė) . Jūs taip pat gali dalyvauti šiame turnyre, kurio prizų fondą. Be Monopolija internete, yra dar vienas būdas padaryti - dalyvauti partnerių programos projektą. Pinigų jūs uždirbote Monopolija onlin E gali išleisti žaidimą ar pradėti piniginės WMR.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more