Žymės

MonstersArmy

Alternatyvūs pavadinimai: MonstersArmy

MonstersArmy Online - daugelio žaidėjų naršyklių pagrindu sukurta strateginių žaidimų fikcijų žanras. Jūs pateksite į pasaulį, kuriame nebus sustabdyta vampyrų ir vilkolakių kova. Prisijunkite prie vienos iš šių, turite paimti rankas ir sukurti galingą koloniją. Jūsų pilis ir bus priepuolis tarp lošimų kampanijų prieš medžioklę. Žinoma, niekas kitas nėra paprastas žmogus ir nemąsto apie tai, kas nutiko su juo, taip galėtų atsitikti. Bet vis tiek, ir kai pradėsite"MonstersArmy"žaisti su savimi, tai jau įvyko. Kai būsite užpultas tamsiuose miškuose, kai sekti savo keliu, turėdamas darbo, tu atsibodai visiškai kitaip. Dabar - tu esi ištroškęs kruvinas kūnas. Amžinas badas paskatins veiksmus, kurie pastaruoju metu atrodė netikri ir priešiški. Bet ką tu gali padaryti? Turi išgyventi ir stengtis jaustis patogiai naujame įvaizdyje. Galų gale net pradėkite užduoti sau klausimą - o gal geriau, kad visa tai atsitiko?

. Žaidimo pasaulis yra pilnas karštų kovų tarp karingų partijų, neįtikėtinų įvykių, beprotiškų nuotykių ir netgi daug problemų, susijusių su ūkininkavimu savo tvirtovėje, gerai ir rūpinasi, kaip siurbiuoti savo personažą ir taip neapsaugoti. Ir visa tai bus jums prieinama, kai tik pateksite į registracijos MonstersArmy. Būtina užpildyti laukus, tokius kaip el. Pašto adresas, vartotojo vardas, slaptažodis (patvirtinimas), tada pažymėkite laukelį, tokiu būdu patvirtindami susitarimą ir išreiškę norą gauti naujienas, tada pažiūrėkite į savo paštą ir atidarykite išsiųstą laišką. Laiškas yra nuoroda, norint suaktyvinti paskyrą. Tai visi verslas. Atėjo laikas mėgautis"MonstersArmy Online". Beje, žemi sistemos reikalavimai leidžia tai padaryti beveik visiems. Taigi eik į priekį!

Pradžioje jūs turite nuspręsti, kam taip pat norite priklausyti. Vampyras - su unikaliais nakties įgūdžių tvariniais, vilkolakiu - supermenu aukštais instinktais, kurie turi didelę jėgą ir greitį. Šie vampyrai ir vilkolakiai kovoja šiame neįprastame pasaulyje už jų pranašumą. Tavo uždavinys - padaryti jų valdymą nepriekaištingu, sukurti galingą kariuomenę, kuri nebijo konflikto, bet ir nuolat užsiimti moksliniais tyrimais, statyba, naujų įgūdžių ugdymu. Jūsų galios ilgainiui tampa vis labiau įspūdingos ir manote esate pasiruošę spręsti. Tik"MonstersArmy"žaidimas suteikia galimybę pasimėgauti nepamirštamais jausmais!

Taip jūs išgyvenote ir tapo jo žudiku reinkarnacija. Tiek daug minčių apie tai, kaip ne, reikia nedelsiant imtis skubių klausimų. Kalbant apie pilį, jos teritorijoje yra būtina pastatyti daug skirtingų pastatų. Žinoma, ne visi iš karto. Bet palaipsniui visi šie objektai bus pastatyti jūsų teritorijoje. Žmonės ir auksas savo ruožtu yra vieni iš vertingiausių išteklių. Jei jaučiatės pakankamai stiprus ir manote, kad turite pakankamai turtų, tai niekas nustos puola kaimynes apiplėšti. Ir ištekliai yra vertingi neutralių miestų šaltiniai. Taigi nesėdėkite.

A kampanija, kad būtų kokia nors sėkmės tikimybė, surinkti įspūdingą kariuomenę. "Monster Army"žaidimas leidžia jums sukurti grupes vienetų, tokių kaip specialieji vienetai, orlaivių vienetai, pėstininkų ir kavalinės vienetai. Įspūdingas? Tiesa, svarbiausia, kad būtų išmintis valdyti visa tai! Jie padeda atskleisti specialius sugebėjimus. Sumažėja vampyrai. Kraujo perpylimas, geresnis gebėjimas skraidyti, proto kontrolė ir geresnis gijimas, taip pat sugebėjimai apiplėšti. Įveikti bado streiką"Lupin","Howling Wolf"ir"Package tactics". Stenkitės pasinaudoti šiomis galimybėmis, nes jūs ateityje! Tęskite žaidimą dabar, kad užtikrintumėte turtingą laisvalaikį! Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more