Žymės

Mano laikas Portijoje

Alternatyvūs pavadinimai:

My Time At Portia žaidimas, kurį sunku priskirti kuriam nors žanrui, jame yra daug įvairių užduočių. Grafika žaidime yra gana aukštos kokybės animacinio filmo stiliumi. Muzika puikiai suderinta su situacija. Kartais atpalaiduojantis lengvas ir energingas mūšių metu.

Kai pradedate žaisti My Time At Portia, būsite nukreipti į simbolių redaktorių, kur galėsite pasirinkti pagrindinio veikėjo vardą, lytį ir išvaizdą pagal savo skonį.

Žaidimas vyksta postapokaliptiniame pasaulyje. Pagrindinis veikėjas paveldi dirbtuves iš savo tėvo, kuris kažkur dingo ir persikelia gyventi į Portiją. Tai graži vieta su maloniais žmonėmis.

Čia jūsų laukia daug įdomių dalykų:

  • Naršykite vietovę
  • Kasyklų ištekliai
  • Kovok su piktomis būtybėmis mieste
  • Išplėskite savo nuosavybę
  • Kurti naujas mašinas
  • Įrenkite namus

ir daug daugiau.

Pirmasis žingsnis yra dabar apžiūrėti dirbtuves ir parengti jos atkūrimo planą. Lengva nebus, nes visur teks suspėti. Reikia restauruoti namo ir dirbtuvių įrangą, išgauti resursus kartais net ir muštynėmis. Pasirūpinkite, kad būtų pakankamai malkų, kuriomis dirba didžioji dalis įrangos. Atnaujinkite įrangą ir ginklus.

Žaidimų laikas bėga labai greitai, reikia baigti visus šiai dienai suplanuotus reikalus ne vėliau kaip trečią ryto. Priešingu atveju veikėjas užmigs ir kitą rytą pabus savo lovoje. Jei katastrofiškai nepavyksta atlikti net minimalių užduočių, žaidimo dienos trukmę galite padidinti pakeitę žaidimo greitį nustatymuose.

Sukūrę generatorius, žaisti bus šiek tiek lengviau, nes dalį gamybos bus galima automatizuoti.

Stenkitės palaikyti gerus santykius su visais miestelio gyventojais. Galite sužinoti, kaip veikėjas elgiasi su jumis specialiu mastu. Be to, pravartu būti visų mėgstamiausiu. Draugai gali suteikti jums nuolaidą savo parduotuvėse.

Be pagrindinių istorijos misijų, žaidime yra ir kitų tipų misijų.

Žaidime yra keturių tipų užduotys:

  1. Geografijos plėtimosi sklypai atveria daugiau tyrinėtinų sričių.
  2. Pasakojimui apie miestelio sutvarkymą, mieste reikės sukurti papildomų patogumų, tokių kaip apšvietimas ir transporto stotelės.
  3. Smulkios kaimo gyventojų užduotys dažniausiai yra paprastos užduotys pastatyti suoliukus kieme ar aprūpinti laukus vandeniu.
  4. gildijos užduočių kasdien pasirodo skelbimų lentoje. Jei juos visus užbaigsite nepraleisdami, mėnesio pabaigoje jūsų lauks malonus atlygis.

Be to, žaidime reguliariai rengiami įvairūs konkursai su prizais. Be materialinio atlygio, pergalė tokiose varžybose pagerina miestelio gyventojų požiūrį į jus.

Žaidime taip pat yra romantikos. Galite pasirinkti draugą, sukurti šeimą ir net turėti vaikų.

My Time At Portia atsisiųsti nemokamai į kompiuterį, deja, neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ portale arba oficialioje kūrėjų svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar, žaidime rasite malonią atmosferą, kurioje net monstrai visai neatrodo baisiai, ir daug įdomios veiklos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more