Žymės

Mano Sklypai

Alternatyvūs pavadinimai: Mano žemė

Tarp daug įvairių interneto žaislas išsiskiria Mano žemėse. Konkretūs reikalavimai sistemai yra ne čia, tapo viena iš šio žaidimo žaidėjai, reikia tik prisijungti prie interneto su absoliučiai bet kurio kompiuterio su interneto naršykle viena iš naujausių versijų.

Žaidimo siužetas paprastas: Mano žemė "kviečia tapti vienos iš miesto valdovas yra padalintas į dalis imperija ir kovoje dėl dominavimo kitose srityse bei kitų savo valdovų mažus kadaise didžiulės imperijos. Turės kovoti dėl stebuklingo juodu perlu. Yra išteklių, kurių turėjimas suteikia jums privilegijas kartais. Jį galima rasti daug svečių, bet jūs galite nusipirkti už pinigus vienetą. Mano Žemė žaidimas, kuris gali dalyvauti vaikai ir suaugusieji, yra labai lengva pradedantiesiems. Turiu pasakyti, kad mano Sklypai registracija internetu puikiai paprasta ir lengva procedūra, per šį žaidimą jums pasakys, kas bus kitas žingsnis. Pavyzdžiui, galite pasirinkti miestą, netrukus turės savo herojus ir kojas, todėl klesti ir sėkmingai. Tam reikia užpildyti tik laukuose, vienas su savo herojaus vardu - prisijungti ir įveskite slaptažodį atitinkamame lauke. Šiuo atveju taip pat reikia pasirinkti rasę, priklausys jūsų charakterį. Jų žaidimas Mano Lands siūlo keturis: šviesiai ir tamsiai elfai, demonai ir riteriai. Kas yra gera ir kas yra - blogis, čia yra lengva suprasti: Dark Elves ir riteriai sudaro šviesos ir tamsos elfai ir demonai - tamsa. Kiekvienas iš jų turi internetinis žaidimas Mano Lands apima 8 tipų karių. Ji apima atstovus iš įvairių amatų: magai, gydytojai, strėlių ir kitų samdinių. Taip pat yra specialios rūšies ir - monstrai.

Šviesiai elfai - magija gyvena miškuose su dideliais kriokliais. Riteriai - gyvena Šventąją Žemę.

Dark Elves (Drow) - slepiasi pasmerktųjų miškuose.

Demonai - nori negyvą žemę.

Kiekvienas iš jų turi tam tikrą premiją rūšiuoti žaidimo į tikrus karinius vienetus ir, žinoma, atsižvelgiant į išteklių gavybą. Pavyzdžiui, elfai priemoka, mokėtina už medienos ištraukimas, ir premiją prie kovos su vienetų gautus kaip gydytojai. Jie turi galimybę atgaivinti po mūšio. Riteriai išduotas premiją už grūdų ir aukso. Jie taip pat gali atlikti jūsų kuprinė du kitus. Dark Elves gauti palaikymą, medžio ir geležies, ir premijas jie turi teisę į mazgą, kaip magai. Demonai įvartis akmenų gavybos ir kitų privilegijų, jie per ataka gali būti stipresnis nei kitų rasių trečia. Taigi jie gauna pliuso kaip samdiniai. Taigi matome, kad iš išdėstytų puikiai 3 rasių pusiausvyrą, ir pasirinkdami bet kurį iš jų galima pasiekti geriausių dėka individualių savybių ir įgūdžių pasirinktos rasės.

Ir tiems, kurie negali laukti, kad žaisti šį žaidimą internete Mano žemės pridurdamas, kad Black Pearl - tai ne tik stebuklingas šaltinis. Ji negali gauti pagal plėšti. Jie gali mokėti už išskirtines paslaugas. Be šios specialios trofėjus, yra keletas svarbių gamtos išteklių, kurie bus naudingi plėtrą ir patobulinimus:

- Medis

- Javai

- Akmens

- Auksas

- Geležies.

Šios penkios ištekliai gali būti išgaunamas įvairiais būdais, po to - bent jau šiuo metu, saugojimo, bet jūs galite išgauti juos iš priešo, užfiksuoti savo parduotuvėje. Tai vadinama kovos misija žaidimas. Žaidėjai turi taip pat ne kovines užduotis. Pavyzdžiui, jūs galite ieškoti karalystę, šnipinėti, stebėti ar net kolonizuoti ir visi, nebent, žinoma, darbas.

In My Lands žaisti labai lengva ir smagu, kas laukia naujų nuotykių ir emocijų, išskyrus tai, kad sutiksite naujų draugų daug.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more