Žymės

Mythos

Alternatyvūs pavadinimai: Mitologija

Mythos internetu - Vaidmenų žaidimas, nemokamai, sukurta istorija, kuri nusipelno atskiro dėmesį. Dalykas yra tai, kad vienu metu žaidimo kūrimas buvo sustabdytas Kalifornijos studija, sutelkti dėmesį kuriant žaidimą Hellgate: London. Po to, teisę pataisyti projektą buvo nupirktas Korėjos kūrėjams, kurie rimtai užima žaidimą ir jį į galvą. Po tam tikro laiko, kūrėjai pristatė pasauliui vaikas baigtas. Mythos internetinis žaidimas, kad būtų įdomu, bet garsaus serijos Diablo ventiliatorius, pasakoja apie mitologinių kovų ir legendų senovės Graikijoje įvairovė.

Prisijunkite žaidimo Mythos nebus jums daug laiko. Paimkite jį, kaip jūs galite į svetainę, ar tiesiogiai iš žaidimo kliento kūną, ir čia ir ten jums reikės įvesti tą pačią informaciją: sąskaitos vardą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį prisijungti prie savo paskyros. Po to, paštas gausite pranešimą, kad registracija Mythos baigtas ir galite pradėti žaisti.

Online žaidimai Mythos stebina savo niezwykłość. Vienas iš pagrindinių funkcijų, veikia, kad iš tikrųjų tai yra atsitiktinis. Ką tai reiškia? Taip, kad tūris auditorija, kad šis žaidimas būtų kaip, tikrai tikrai puikiai. Tiesą sakant, visų pirma, kūrėjai pasirūpino, kad kai žaidimas jūs neturite jokių problemų, tačiau tik nuolatinis nesibaigiantis malonumas. Ir, iš esmės, mes galime drąsiai teigti, kad jie įvaldę užduotį su entuziazmu.

Taupymo sąsaja - tai pagrindinė idėja žaidimų dizaineriais nieko nereikalinga, tik sveikatos, mana ir lygis rašybos piktogrammki kad priskyrėte į kairę ir į dešinę pelės mygtukus. Tas pats dizainas išreiškia asketizmo ir paties žaidimo. Pavyzdžiui, klasės sistema, nustebino savo lankstumo ir paprastumo. Pavyzdžiui, jūs visada grojo mage, bet tam tikru momentu supratau, kad tai ne tavo, ir nusprendė pakeisti savo specializaciją. Ir tada jūs einate į kūrėjams padaryti nuolaidų. Nėra naujų simbolių kūrimas, viskas, ką reikia padaryti - tai tiesiog atvykti į artimiausią miestą ir ten pakeisti specialią klasę NPC už nominalią sumą žaidybinių pinigų.

Mythos onlyn žaidimas nėra įtikinantis dėl savo originalumo, ir nieko pasakyti kaip nustatyti - nebe naujiena. Bet čia viskas, kas vyksta žaidimo dizaino - tai yra tai, kas daro žaidimą lėtai, bet užtikrintai juda aukštyn sėkmingų interneto produktus laiptais. Tikriausiai suvaidino tam tikrą vaidmenį čia yra įdomi idėja, ir dizaineriai bando padaryti žaidimą pasaulyje tiek karikatūros, kad dažai atšiaurių pasakų senovės graikų mitų. Ir net bauginantis Ciklopas Šiame žaidime kažką panašaus cirko meška, krypuojantys nuo snukio iki kojų ir raibsta akys.

Pasirinkite rasės žaidime yra visiškai jokios įtakos žaidimo ir funkcijos simbolio poveikį, todėl pradedant žaidimą internetinis žaidimas Mythos, tiesiog kreiptis į savo estetinių preferencijų. Dabar keletas žodžių apie kiekvieną rasės: Vyrai - kilnūs, išmintingi ir stiprūs herojai, kurių išnaudoja savo šlovės išplito į daugelį provincijų, ciklopas pačių - tai stuobrys ir geraširdis, tačiau jų stiprumas gąsdina visus, kurie bent kartą su jais susidūrė. Satyra - gimė nuotykių, visada į kažką ir atsikelia, taip Gremlins - yra tik lenktynes, kad kalbame mokslas "tu", ir dėl geros priežasties, nes tik jie žino ją - ateitis.

Tik šiame žaidime yra trys žaidimas klasė: Pyromancer - valdovai gaisro ir piktųjų dvasių medžiotojai. Tiesiog skambinkite jiems keliaklupsčiaujantis Infernal ir ugningas ginklas turėjimas. Žaisti online žaidimas Mythos ši klasė bus nelengva, bet ne menie įdomu.

Kraujo riteris - herojus, nuvalkiotas ir buvo daug mūšių, kurių ginklas yra milžiniškas milžiniškas kardas ar Battleaxe. Riteriai turi galimybę nešioti sunkių šarvų.

Tas inžinierius - protingas išradėjas, kuris yra įtrauktas į arsenalą net šaunamieji ginklai. Be jo, inžinieriai gali naudoti sprogmenis ar net statyti spąstus.

Apibendrinant, verta pažymėti, kad žaisti Mythos Būtų malonu tiems, kurie nėra svetima senovės Graikijos istorijos ir kurie visada svajojo pajusti tikrą herojus senovės mitų. Paskubėk, Sapnų pasaulis laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more