Žymės

Reikia greičio: anglies

Alternatyvūs pavadinimai: Reikia greičio: anglies

Serijos žaidimas NFS kažkas garsus ir žinomas visame pasaulyje kiekvienam žaidėjui, ir net tie, kurie visiškai nesupranta lenktynių žaidimus ir turi voitelskogo įgūdžių, patinka šis žaidimas serijos. Žaidimas Need for Speed: Carbon TREČIOJI DALIS aukšto lygio projektus. Pasakojimas apie pagrindinio herojaus, kuris yra pateikiamas visuomenei Most Wanted, tęsiasi ir šioje dalyje. Skiriamasis bruožas Šiame žaidime laimi policijos, kaip ir dabar, buvo šiek tiek ramiau. Ir štai ką gerbėjai džiaugtis pirmųjų žaidimo versija, kūrėjai nusprendė grįžti naktiniu režimu lenktynių varžybose. Kiekvienas automobilis yra pateikta žaidimo dalyviams į Carbone pasirinkimas, kažkiek primena tuos pačius legendinis automobilius iš Most Wanted. Tačiau renkantis automobilių asortimentas yra labai didelis. Ši sporto ir miniatiūrinės ir lenktynių, ir kompaktiškų automobilių, raumenų automobiliai ir visi daug sąvokos. Dabar žaidimo dalyviai turi galimybę varžytis dėl į save prizą sau, dabar skirta komanda. Komanda gali būti sudarytas iš žaidėjų, kurie yra labiausiai skirtingų įgūdžių, kodėl ženkliai išaugo galimybę įgyti pergalę varžybose.

Iš viso, nepaisant to, kad šiuo metu žaisti Need for Speed: Carbon yra draudžiamas, o dalyvaujančios pasipriešinimo lenktynių gerbėjai ekstremalių pojūčių nebuvo atsisakyta žaidimą, o be to, kūrėjai nusprendė įtikti tiems, kurie mėgsta šį žaidimą ir grįžo mėgstamą dreifo. Yra dar vienas nekilnojamojo režimu simuliatorius, kuris iš esmės yra susijęs su pirminio projekto žaidimo grąžinimo modifikacija. Su visais traumų, kurios jūs galėsite įdėti automobilį žaidime atrodyti taip arti realybės. Ir steigėjai galėjo pridėti deginamų automobilių tikimybę, kuri prisideda prie realesnis kurso žaidimo.

Norėdami pradėti žaidimą jums reikia atsisiųsti Need for Speed: Carbon, ir įdėti žaidimą klientą sveem kompiuteryje. Projekte galėsite tikėtis užduotis ir susitikimus daug, tik skirtumas nuo ankstesnių dalių bus ta, kad praktiškai bet patikrinimas bus atliekamas palaidotas šalia lenktynių trasos. Tiesiog norėjau paminėti, kad laisvo važiavimo režimo buvo atšauktas.

Need for Speed: Carbon nemokamai žaidimas kiekvienam dalyviui turi galimybę patirti pažangiausias miestų gatvėse, kurie sukūrė projekto kūrėjus nesibaigia su priėmimo pradinį žaidimo dalis. Tiesiog atrodo gerai nusipelno reklamuoti slėnį, kuris apima nemažai naujovių šiame projekte. Aštrių posūkių ir neįtikėtinai galingi Need for Speed: Carbon mašina duos naujausias kortas unikalų skonį. Šiame žaidime, net mažiausios klaidos gali kainuoti gyvybę, todėl jums reikia atidžiai stebėti padėtį. Kovų yra slėnyje ypatingą dėmesį. Be konfrontacijos yra dviejų tipų kovų: iš pradžių jūsų personažas bando priartėti kuo arčiau prie priešininko, kad akiniai vyksta greičiau, o po to atlikti tuos pačius veiksmus savo varžovą. Sužinokite visus žaidimo niuansus galimas, jei jums atrodo, kad žaidimo Need for Speed: Carbon vaizdo priekaba!

Dauguma, žinoma, žaidimo dalyviai pastebėjo, kad nori apsvarstyti daugiau visiškai naujus režimus, tačiau nustatyti režimus, kurie jau pateko į gana pačiu būdu, kaip išgalvotas. Tačiau parsisiųsti NFS Carbon būtina bet kuris žaidėjas, kuris gerbia save!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more