Žymės

NeverFate

Alternatyvūs pavadinimai: NeverFate

Download nemokama naršyklė fantazijos žaidimas NeverFate lankosi pasiūlymų dalyvauti multiplayer kovose, siekiant pagerinti savo gesinimo įgūdžių, išmokti zaklęć, atlikti žaidimo užduotis, prisijungti prie įvairių grupių ir net prekybai. Kad visa tai įgyvendinti, reikia tik kompiuterio su interneto prieiga ir nustatykite ją viena iš šių šiuolaikinių naršyklių:

 "Google Chrome" versija 5. 0 (arba didesnis);

 Firefox 6. 0 (or higher)

 Opera 11. 10;

 Internet Explorer 7 ".

Pirmasis žingsnis kelyje į pramogų pramoga - prisijungti žaidime NeverFate. Ir jis susideda iš šių nurodymų:

1) savo galiojantį el paštas;

2) Įrodymas, jo galiojimo per į adresų kodas laiško gavimo. Kodas reikės nukopijuoti ir įdėti į antrą puslapį skyriaus registracijos NeverFate;

3) veikėjo vardas, tuo pačiu metu, veikia kaip prisijungti patekti į žaidimą;

4) tam tikrų asmeninių duomenų. Būtinai nurodykite tikrąjį gimimo datą, kitaip, aptikus sukčiavimą, jūsų charakteris gali būti nubaustas ar net užblokuotas. Šiuo prašymu taip pat gali būti, kad savo dabartinį pavadinimą, gyvenamąją vietą, pomėgius, darbą, ir tt

5) Lytis charakterio turi būti toks pat kaip tavo, nes kitaip visi bus susiduria su ta pačia spyna. Čia būtina nustatyti savo ateities herojus (kario arba mage) klasės.

Daugiau būtina susipažinti su vartotojo sutartimi (jį rasti pagrindiniame puslapyje), su ramia sąžine patvirtinti savo sutikimą su juo ir išsami, todėl užlipti NeverFate registracijos internetu forma. Paspaudę tinkamai, įsikūręs pačioje apačioje mygtuką, galite pereiti į puslapį "Išsiskyrimo", kaip tu žaidi žaidimą internete NeverFate. Po svarstymo, spauskite "Next" ir gauti kitą atsisveikinimas (bet iš vietinių didesnių galių). Ir tik po to, paspaudę mygtuką, jūs pagaliau pradėti žaisti NeverFate.

NeverFate internetinis žaidimas yra namų daugelio skirtingų charakterių, bet visi jie turi šias pagrindines savybes:

= Jėga herojus žalą + talpa jo kuprinė;

= Judrumas Dodge;

= Intuicija kokybės kritiškai streiką;

Sveikata = skaičius gyvybinės energijos;

Mana = suma stebuklinga energija

= Kokybės intelektas herojus magija žalą;

= Sėkmės sėkmės visais aspektais NeverFate internete;

Charizma = santykis herojaus kitų būtybių.

Visi įvairių peiliai, kur jūs turite žaisti žaidimą internete NeverFate, gali būti skirstomi taip:

 Kardai;

 Peiliai;

 kirvis, kirvis;

 Dubina, plaktukai;

 Šulai.

Norėdami tapti kokio nors tipo ginklų meistras, jums reikia plėtoti šiuos įgūdžius.

Jei magija internetinių žaidimų srityje NeverFate pasigirti 14 klasių, kurių kiekviena buvimas gali pasiūlyti unikalius daiktus ir burtai

1. Bendra magija.

2. Šviesos magija.

3. Magija tamsa.

4. Chaosas.

5. Ugnis.

6. Žemė.

7. Vanduo.

8. Oro.

9. Medis.

10. Metalas.

11. Erdvė.

12. Laikas.

13. Psichikos reikalas.

14. Fizinė materija.

Jei negalite nuspręsti, kokios klasės jums patinka labiausiai, paviršinio aktyvumo gali suprasti juos visus. Bet jei jums pasirinkti vieną dalyką, tai bus ace šia kryptimi.

Nedvejokite: Play NeverFate - tada praleisti savo laisvą laiką labai linksmas mados. Žinoma, šiuo trumpa apžvalga neapima daug įdomių detalių daug, bet juos skaityti galėsite į "Enciklopedija", įsikūręs ant oficialios svetainės žaidime. Jei norite neįtikėtinai nuotykius ir begalines erdves komunikacijos, prisijunk prie mūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more