Žymės

Nosgoth

Alternatyvūs pavadinimai: Nosgoth

Tiems, kurie mėgsta sklypus apie vampyrus, buvo sukurtas tinklo komandos žaidimas „Nosgoth“, kur kiekvienas gali jaustis kaip Van Helsing arba kraujo žudymo vampyras. Du komandos iš keturių žaidėjų kovos iki mirties, kaip sakoma, į paskutinį kraujo lašą. Tačiau nugalėtojas atsiskleidžia taškuose tik po kito kovos, kai žaidėjai persijungia vaidmenis.

Nosgoth žaidimas: kruvinas dviejų rasių pasirodymas

Žmonės ir vampyrai - tarp jų ilgą laiką yra nepalankus karas, norėčiau tai pasakyti saulėje, bet, kaip žinote, vampyrai nemėgsta degintis. Bet mes, žmonės, jie suvokiame kaip teisėtą maistą, ir mes kategoriškai nenorime su juo susieti. Tuo remiantis atsiranda skirtumai, ir negalima teigti, kad jėgos radikaliai atsveria kažkieno naudai.

Kiekvienos rasės atstovai turi privalumų, bet ir nuodėmę su trūkumais.

  • Žmonės remiasi ginklų galia: lankai ir kryželė, kiaurymės, granatos su įvairiais efektais, spąstais. Bet artimiausia kova yra blogesnė, todėl geriau neleisti, kad aštrių dantų plėšrūnai būtų arti jūsų.
  • Vampyrai, atvirkščiai, renkasi artimą kovą, nes jų ginklai yra sparnai, nagai ir sparnai. Jie turi neįtikėtiną fizinę jėgą ir jie nenori įsitraukti į žmogaus ginklus.

We sukuriame komandas

Sprendimas žaisti „Nosgoth“, turite suprasti kai kurias sėkmingo išlikimo taisykles:

  • Be prisijungti prie komandos
  • Pagrįstai naudokite herojaus
  • privalumus
  • Nešskirkite ir neperžengkite priešo prieš save

Iš kurių reikia komandos, aišku, kad esate stiprus kartu. Tačiau, kiek tai susiję su taktika, norint ją sėkmingai įsivaizduoti, apsvarstykite simbolių charakteristikas. Vampyrai žino, kaip puikiai lipti į sieną, skristi, šokinėti, turėti didžiulę galią, tačiau kiekvienos jų galimybės yra vystomos skirtingais santykiais. Yra greiti ir lengvi vampyrai, kurie gali atšokti ir nugalėti auką; kiti milžiniški ir stiprūs, išsklaido priešus į šoną; dar kiti paėmė iš minios nukentėjusįjį ir skristi su juo.

žmonių turi savo žetonų. Jie suskirstyti į skirtingų tipų šaulius: lankininkus, kryželius, skiedinius. Taigi, kas nors taps skautininku, kas nors palaikys, gerai, kažkas bus snaiperis. Kai žaidžiate žmonėms, pasiruoškite fotografuoti, fotografuoti ilgai, labai ilgai ir intensyviai fotografuoti.

Norėdami prisijungti ir prisidėti prie karo vystymosi, jums reikia atsisiusti „Nosgoth“, sukurti herojus ir surasti likusį komandos tinklą.

Mes didiname savybes ir parodome klasę

Visi žinoti, kad kiekvienas herojus palaipsniui įgyja jėgų ir sugebėjimą. Kitaip tariant, vyrai ir karštos pastoviomis kovomis. Jūs negalite suklysti, jei prisiimate panašią situaciją „iPlayer Nosgoth“. Norėdami atnaujinti savo asmenybę, dalyvauti kovose ir gauti artefaktą, kuris padidins jūsų klasę.

Atlikdami misijas, uždirbate valiutą, už kurią galite nusipirkti daug naudingų dalykų: įgūdžių, įrangos, drabužių. Taip pat yra realių pinigų, kurie pagreitins patirties, įgūdžių, pajamų kaupimo procesą. Taip pat galite nusipirkti didėjančių ir odų, tačiau tokie pirkimai nėra privalomi, be to, galite įsigyti.

Plus Nosgoth tikrai gali būti vadinamas santykine lygybės žaidėjų buvimu. Tai reiškia, kad patyrę žaidėjai negalės užpulti ir sunaikinti pradedantiesiems.

Pohod sklypo dinamika, graži grafika, įdomios kovos, nemokama savybė. Bet svarbiausia, tai yra visiškai įvykdyta vampyro temos idėja. Kadangi vampyrai tapo gana nulemta tema, kūrėjai gali būti pagirti už pradinį požiūrį.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more