Žymės

Nova: Geležinė galaktika

Alternatyvūs pavadinimai:

Nova: Iron Galaxy yra įdomus kosmoso strategijos žaidimas. Grafika gera, taip pat nėra komentarų dėl balso vaidybos ir muzikos pasirinkimo.

Šiame žaidime jūs:

  • Tvarkykite savo kosminę stotį
  • Sukurkite ir patobulinkite laivų parką
  • Prekyba su kaimyninėmis stotimis
  • Naujų laivų projektavimas

Prieš žaisdami Nova: Iron Galaxy, pagalvokite apie stoties, kurią valdysite žaidimo metu, pavadinimą.

Toliau rasite nedidelę ir nelabai įkyrią pamokėlę, kurios metu jums bus paaiškinti žaidimo pagrindai. Turėsite veikti patys, priimdami sprendimus, kurie nulems, kaip greitai vystysis jūsų forpostas erdvėje.

Nors esate atsakingas už stotį, ji yra respublikinės asociacijos dalis, todėl turėsite vykdyti šios asociacijos vadovybės įsakymus ir nurodymus.

Daugelio misijų sėkmė priklausys nuo jūsų laivyno jėgos ir galios. Stenkitės, kad jis būtų kuo didesnis ir stipresnis.

Tinkinkite esamus laivų dizainus pagal savo skonį arba sukurkite savo žvaigždėlaivio modelį nuo nulio.

Labai svarbu turėti galingą parką žaidime. Be stiprios armijos negalėsite laimėti daugybės kosminių mūšių žaidimo metu.

Prisijunkite prie vieno iš esamų galaktikos aljansų arba sukurkite savo. Be sąjungininkų, kuriais galite pasitikėti, jums bus labai sunku išgyventi ir valdyti labai nestabilų Rennie sektorių. Kalbėkitės su žaidėjais iš viso pasaulio ir galbūt net susiraskite tarp jų tikrų draugų.

Kovos sistema nesudėtinga, mūšiai vyksta realiu laiku, tereikia nurodyti savo flotilės taikinius, o tada laivų kapitonai padarys viską, ką gali, kad laimėtų mūšį.

Žaidimo metu turėsite užsiimti diplomatija. Ne visos pergalės žaidime pasiekiamos karinėmis priemonėmis, kartais žodžiai gali pasiekti ne mažiau sėkmės.

Yra kasdienės užduotys ir apdovanojimai už jų atlikimą, jei nepamiršite kiekvieną dieną apsilankyti žaidime savaitės pabaigoje, gausite įdomių prizų.

Sezoninių švenčių proga Jūsų laukia vertingos dovanos ir įdomios užduotys.

Yra parduotuvė, kurioje galite nusipirkti žaidimo valiutos ir kitų naudingų išteklių, taip pat įrangos, išleisdami tam tikrus pinigus. To daryti nebūtina, tačiau jei žaidimas patiko, galite taip padėkoti jo kūrėjams.

Kosmoso platybės laukia, kol atsiųsite savo laivus jos tyrinėti. Be paprasto smalsumo, taip pat bus ir medžiagų, reikalingų jūsų stoties plėtrai.

Žaidimo metu turėsite atlikti tiek istorijos misijas, tiek papildomas užduotis, kurios atsidarys tyrinėjant savo stotį supančią erdvę.

Žaidimas reguliariai gauna atnaujinimus su klaidų ar klaidų pataisymais. Tačiau be to, nuolat pasirodo naujas turinys ir kartais išleidžiami net dideli papildymai.

Galite nemokamai atsisiųsti

Nova: Iron Galaxy iš Android spustelėję nuorodą šiame puslapyje.

Jei norite atrasti kosmoso paslaptis ir paleisti visą eskadrilę žvaigždžių laivų, įdiekite žaidimą dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more