Žymės

BattleKnight

Alternatyvūs pavadinimai: "New Order"

Ogame internetu - naršyklinis multiplayer online žaidimas iš žinoma, kad daugelis gerbėjų iš Gameforge žanrą.

Šiame žaidime personažas veikia kaip didžioji tarpplanetinio imperijos, kuri tikrai reikalauja plėtrą meistras. Dėl savo imperijos klestėjimo jums reikia taikios ar karinga būdų plėsti savo imperiją į kitas planetas, užsiima intrigos ar aljansus su kitais tarpplanetinius narėse.

Dėl savo formatu žaidimo Ogame įgijo daug gerbėjų, o tai reiškia, kad internete visada yra didelis ir stabilus, kuri yra retai kalbama apie kitų naršyklės žaidimų.

Koncepcija Žaidimai valiuta Ogame tiesiog nėra. Čia Finansų vaidmuo reguliariai atlikti įvairių išteklių. Atitinkamai, visa prekyba, kuri suteikia erdves internetinis žaidimas Ogame, įgyvendinama tų pačių išteklių biržoje. Barteriniai yra puikus kontrastas rinkos ekonominės sistemos dauguma ne tik internete, bet taip pat neprisijungęs žaidimai.

Prisijungti Ogame žaidimas yra paprastas ir nesudėtingas. Jūs turite užpildyti asmeninės informacijos, nurodykite abonemento pavadinimą, tada įjunkite jį per savo elektroninio pašto adresą. Kaip matote, registracija Ogame neatsižvelgia į daug jūsų laiko, o ne sugadinti užkariauti visatą proceso malonumą.

Ogame internetinis žaidimas, akcentas, kuris yra strategiškai dėmesio koncepcija - ty, jo trūksta bet skaidymo arba klasės simbolių profesiniu pagrindu. Kasybos ištekliai, išleisti jas į planetos ar laivyno plėtrą, gausite specialių akinių, per kurį pakelti savo lygį.

Įdomu, sąsaja ir modelis kootorye internetinis žaidimas Ogame yra pakankamai interaktyvi. Pavyzdžiui, planeta, išpirkimas, galite sukurti iš beformė masė bloko akmens virsta Galaktikos centro civilizacijos, rinkti visų pastatų rūšių ir vis labiau estetinę formą. Statyba, beje, taip pat gali būti pagerintas, suteikiant šią konkrečią stebina skaičius išteklius. Kiekvienas toks pagerėjimas padidina statinio veiksmingumas priklauso nuo jos užduotis.

Taigi jums pradėti žaisti žaidimą BattleKnight internetu planetą veikia gerai ir esate pasiruošę pradėti kosmoso užkariavimą. Norėdami tai padaryti, jūs negalite padaryti be laivų statykla, su kuria jūs galite surinkti ir vadovauti savo Tarpplanetinė parką. Kiekvienas žaidimo BattleKnight erdvėlaiviai yra unikalus ne tik savo išvaizda, bet taip pat turi unikalius gebėjimus ir kovoti savybes.

Apribojimas Taškų laivus savo laivyną vietos nėra, tai nėra prasmės jums absoliučiai niekur skubėti, ir todėl daug geriau statyti Starship kaip tai įmanoma padaryti, ir tada jūs galite saugiai žaisti internete be baimės Ogame netikėtumo ir momentiniai Blitzkrieg.

Reikėtų pažymėti, kad pati "New Order" - gana sudėtingas žaidimas. Reikia suteikti jai pakankamai laiko ir kiekvieno tirpalo požiūrio įprastinių neesminiai žaidėjų rimtai. Galų gale, ne juokauji, kiekvienas neteisingas žingsnis buvo imtasi, gali būti naujausia jūsų planetoje. Ir tai yra šio Išbandyk Atnaujintą versiją dabar tiek įdomus ir jaudinantis.

Bet jei jūs manote apie tai ir manau patyręs žaidėjas eidamas bet pasiekimais šioje didžiulėje pasaulio, susidedantis iš šimtų ar net tūkstančių visatose. Naujas užsakymas - yra viena bizonų naršyklės fantastinių žaidimų, tai žanro veteranas, pelnytai laimėjo jų pasitikėjimą milijonai žaidėjų visame pasaulyje.

Jei neturite pakankamai nuotykių ir kosmines platybės vilioja savo akis, jūs neturėtų kištis! BattleKnight - stipriems žaidėjams įrodyti, kad jie yra stipriausia šansas! Ir tu gali priimti šį iššūkį, ir atrasti visas pasaulio Ogame pakabukai, žaisti ir laimėti vis daugiau ir daugiau naujų kosmecheskih muštynes?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more