Žymės

senasis pasaulis

Alternatyvūs pavadinimai:

Senasis pasaulis yra istorinė strategija, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip civilizacija, tačiau nepaisant visų šio žanro žaidimų panašumo, yra daug skirtumų. Jei civilizacija paviršutiniškai veikia visas eros nuo akmens amžiaus iki šių dienų, tai šis žaidimas yra orientuotas į Antikos erą ir pasiekia ankstyvuosius viduramžius. Susiaurėjęs laiko tarpas leidžia išsamiau ir detaliau parodyti tą istorijos laikotarpį. Nepaisant to, kad žaidimą kūrė nedidelė komanda, grafikos kokybė nėra patenkinama. Garso akompanimentas nusipelno visų pagyrų, muzika parinkta labai gerai, kas neįprasta strateginiam žaidimui.

Pradėdami žaisti Old World, jūs pasirenkate valdovo tautą, lytį ir išvaizdą.

tautų septintajame žaidime:

  • Asirija
  • Babilonas
  • Kartagina
  • Egiptas
  • Graikija
  • Persija
  • Roma

Kiekvienas turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, pasirinkę bet kurią iš jų galite tapti stipriausia eros civilizacija su išmintingu valdymu.

Toliau sukuriame scenarijų, pasirenkame sunkumą, barbarų genčių reakciją ir karo miglos buvimą. Žaidime nėra kampanijos ir negali būti.

Tada prasideda pats žaidimas. Iš pradžių jūsų žinioje ateis vienas naujakuris, kuris jūsų pasirinktoje vietoje turės įkurti miestą. Miestai žaidime negali būti statomi visur, o tik strategiškai gerai išdėstytuose taškuose, o tai logiška. Laikui bėgant miestai gali plėstis. Pačiame mieste galima statyti tik keletą pastatų ir vienetų. Dauguma pastatų yra statomi už miesto ribų, tai suteikia natūralų gyvenvietės augimą aplinkinių teritorijų link.

Skirtingai nuo civilizacijos, čia jūsų šalyje soste sėdi valdovas, jis turi statistiką ir netgi tam tikrą charakterį. Priimdami sprendimus žaidimo imituojamose situacijose, galite daryti įtaką, kaip tai bus – žiauru ar malonu. Jei jis yra žiaurus, tai gali padaryti jį sėkmingesnį užkariavime. Arba lyderio stiprybė bus diplomatija, prekyba ir kitos jūsų pasirinktos veiklos sritys.

Žaidimas apima gana ilgą laiko tarpą, natūralu, kad vienas žmogus visą šį laiką negalės valdyti jūsų šalies. Suformuosite valdančiąją dinastiją, tam reikia pasirūpinti palikuonių išsilavinimu ir laiku susituokti, pasiėmus porą tarp kaimyninių valstybių valdovų įpėdinių ar tarp vietinės aristokratijos. Religija taip pat yra žaidime, pavyzdžiui, jei valdovo vyras ar žmona turi kitų religinių pažiūrų, jūsų šalyje gali egzistuoti dvi religijos ar net daugiau.

Žaidime teks skaityti, bet jis įdomus ir neužims per daug laiko.

Žaidime nėra automatizuotos konstrukcijos, nors ji tikriausiai bus pridėta vėliau su atnaujinimais. Tačiau šiuo metu turite reguliariai skirti laiko atitinkamų nurodymų darbuotojams davimui.

Senasis pasaulis atsisiųsti nemokamai į PC, deja, neveiks. Tačiau žaidimą galima gana nebrangiai įsigyti „Steam“ žaidimų platformoje arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar, kad pailsėtumėte nuo šiuolaikinio pasaulio rūpesčių ir pasinertumėte į senovės erą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more