Žymės

Vienas pasaulis

Alternatyvūs pavadinimai: Vienas pasaulis, Vienas pasaulis

Oneworld internete - tai nemokama naršyklinis žaidimas su nuostabiu grafika ir animacija. Jums rasti sau į paslaptingą ir paslaptingas pasaulis, kuriame yra įdomių daug ...

OneWorld Online žaidimai rasti bet kokia naršykle ir nereikalauja įdiegimo iš žaidimo klientui!

Norėdami pradėti žaidimą, jūs turite Prisijungti OneWorld: registruojant su svetaine (http://oneworld. qip. ru /), jums reikės aktyvuoti paslaugų QIP, šiuo paspaudimu pagrindiniame puslapyje dėl "Registruotis" mygtuką ir į kitą puslapį, įveskite vardą ir prisijungimo. Be to, naujame lange įveskite slaptažodį, alternatyvų elektroninį paštą, savo lytį, gimimo datą, įveskite kodą ir sutinku su žaidimo sąlygomis. Juk tai, spustelėkite "Baigti". Be to, kai jūs įvedate žaidimas, jums reikės pasirinkti pusę (lengvesni ar tamsesnė), lytis, charakterio, pavadinimas ir personažas. Po to, naujas puslapis, įveskite savo prisijungimo vardą (e-mail), slaptažodį, nurodytą kodą ir priimti Susitarime numatytos taisyklės. Spauskite "Registruotis" ir šį žaidimą Registruotis One World per jus į žaidimą!

OneWorld internetinis žaidimas, kaip jau minėta, yra šviesos ir tamsių pusių. Į šviesiąją pusę prisijungė nykštukai ir elfai Žmonės ir Dark - Skeletai, tamsiai magai, ličiai ir kaip ...

Play One World, jums bus penki vienetai (simboliai), iš kurių bus suformuotas būrys. Kiekvienas vienetas turi savo gebėjimus, kurie turėtų būti tikrinami kas jas panaudoti žaidime. Esant pralaimėjimo mūšyje jūsų vienetų nemiršta, jie atgimė dar kartą. Per šį, jūs niekada prarasti savo armiją. Per žaidimą, jūsų ženklai bus įgyti patirties ir įgyti naujų įgūdžių, kad jie bus stipresnis.

OneWorld internetinis žaidimas turi kelis lygius pagrindinių įgūdžių, kurie gali įvaldyti savo investiciniais vienetais

Lygis F - tai žemiausias lygis, į kurį įeina: laivas, magija, įranga, mokslas, valdymo ir kontrolės;

E lygis - šiame lygmenyje išmoko ginklo įgūdžius: lazdos, durklai, kirviai, maces - kariai ir Mage - pasirinkite elementą naudojamas ateityje;

D lygis - tai daugiau detalumo. Pavyzdžiui, tam tikros kategorijos magija, jūsų charakteris yra kviečiami rinktis tarp elementų arba ypač skyriuje magija ...

Kiti lygiai (C, B, A), yra analogiška aukščiau. Vienintelis skirtumas tarp jų yra tai, kad jie padidina žalą stiprumą ir rašybos liejimo savo charakterį arba vienetus.

Jūsų herojus yra ne kova ir kovoti galimybes. Įtraukti mūšis - Attack fizinę ir magija, fizinę gynybą, magiją, sveikatos iniciatyvą, sveikatos ir manos regeneracija kovoti. Ir ne kova - sveikatos ir manos regeneracija, klątwy ir įgyti patirties.

Play žaidimą internete gali OneWorld plaka monstras išteklių, kurių reikia gamybai, pastatų ir siurblinių statybos įgūdžių (daug išteklių, kad aš ne paminėti).

Žaidime yra parduotuvė, kurioje galite įsigyti ir parduoti kai kuriuos dalykus.

Jūs taip pat turite galimybę kurti tokius pastatus kaip sandėlis, statybų apdorojimo Tavern, altorius, Blacksmith, kaligrafija, papuošalų ir Mine. Kiekvienas pastatas atlieka savo funkciją, todėl žaisti internete OneWorld nebus nuobodu.

Šis žaidimas turi keletą skirtingų vietovių, questus ir Dungeons daug, ir jūsų pirmoji užduotis bus likti oloje gyvena baisių pabaisų ir blogio. Be patirties, jums bus padėti vadovą, kuris padės jums šią užduotį. Po užduoties jums bus suteikta atlygį atsižvelgiant į patirtį, forma, ir kažkas aukso gaminiai.

Į OneWorld gali žaisti, tokių kovinių srityse

PVE (Player versus išoriniu pasauliu) - žemėlapiai, Dungeons, atvejų, visa tai galima savo charakterį. Jums bus susiduria su daug įvairių grupių monstras, ieškoti lobių, rinkti skrynios su gera, padaryti statybos ir vietos įvairovę užkariavimo;

PVP (Player versus Player) - Visa kortelė su skirtingų lygių rizika. Yra sistema, PVP taškai, sieges ir klano kovų, užkariavimo ir plėšti savo priešininko miestus, taip pat iš standžios mirtinas buvimas.

Į žaidimą yra "Kraft. Naudodami šią funkciją galite sukurti bazę, nuoma kalviai, alchemikų ir kitų meistrų kaligrafija, galėsite patobulinti savo parduotuves, siekiant padidinti našumą ir daugiau ...

Šiame žaidime kiekvienas žaidėjas gali turėti savo sklypą, kuris gali būti patobulintas ateityje ir nusiminusi.

Vienas pasaulis turi dvi valiutos - monetos ir kristalai.

Monetos: aukso, sidabro ir bronzos, jie gali uždirbti žaidimą ir kristalai galima įsigyti banke, nes tai yra labiausiai vertinga valiuta žaidimą.

Šiame žaidime yra daug įdomių dalykų: apeigos, lobiai, dovanos ir tt ir tt Ką visa tai pamatyti ir išbandyti ją, eikite tvarkyti OneWorld profilį!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more