Žymės

Valdymas 7

Alternatyvūs pavadinimai: Valdymas 7

Dėl visų žaidimo gerbėjų į «Counter-Strike» Korėjos žaidimų kūrėjų stilių sukūrė įpėdinis operacijos 7 online. Formavimas laisvos 2-play "(nemokamai) internetinis žaidimas Operacija 7 yra multiplayer šaudyklė (arba mūsų" šaulys ") pirmuoju asmeniu su klasikinės padalijimą į dvi komandas. Rusijos žaidimo versija jau yra atstovaujama internete ir yra visiškai pritaikyti.

Sistemos reikalavimai žaidimo, kurių sąrašas suteikti kūrėjams ir žinios padės jums be jokių problemų žaisti internetinis žaidimas operacijos 7 taip:

• OS: Windows XP, 7, Vista

• "Pentium IV" procesorius 1. 8 MHz

• RAM -1 GB

• GeForce4 MX440 grafikos plokštę arba ATI Radeon 9200

• 2GB laisvos vietos standžiajame diske

Prisijunkite žaidimo operacijos 7 nėra baisi. Sąskaita yra sukurta oficiali svetainė, tai jums reikės įvesti standartinę duomenų rinkinio

• unikalus prisijungimo (vardas)

• galiojantis elektroninio pašto adresas

• sukurti ir patvirtinti slaptažodį

Tada jums žinoti ir priimti vartotojo sutartį ir išbandytas: suskaičiuoti raudoną taikinį ant paveikslėlio ir norite užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Tai, tiesą sakant, ir bus baigtas jums operacijos 7 online registracijos.

Kai įjungiate nuorodą prie savo paskyros ir įsitikinkite, kad registracija Operacija 7 yra tikrai sėkmingas, turite atsisiųsti ir įdiegti savo kompiuteryje žaidimą kliento - programa, kuri padės optimizuoti jūsų interneto ryšį ir dirbti kartu su įvairių klaidų. Jūs galite jį atsisiųsti žaidimo svetainėje atsisiuntimo skirtuką. Vartotojo patogumui, Programą galima atsisiųsti iš trijų būdų:

• tiesiogiai iš svetainės

• torrent

• arba naudojantis programa Game Manager

Dabar galite įvesti žaidimą ir užsiimti charakterio kūrimo.

Žinoma, žaidimo žanras nesuteikia jokių sudėtingų nustatymų ir pasirinkimų išvaizdą, klasę ir kitų daiktų, asmens identifikavimo įvairovė. Jūs tiesiog pasirinkite paveikslėlį ir susieti kūno dalis - veidas, liemens ir kojų. Kitas pradėti žaisti Operation 7 reikės pasirinkti kanalą - tai portalas, kuris nukelia jus į atitinkamą vietą. Taigi, pavyzdžiui, pradedantiesiems, pageidautina pasirinkti pirmą kanalą, kuriame galite prisijungti prie tos pačios "Greenhorn", kaip save. Tik keturi kanalai: vienas patyrusių karių, trečias už klanų, ketvirta - universalus (visiems).

Taigi simbolių sukūrė kur nurodyta. Dabar jums reikia pasiimti arsenalą ir šaudmenų. Dėl ginklų eiti į parduotuvę - ten yra daug įvairių. Specialūs ginklai užpuolimą, dėl snaiperių, kraštais ginklus (ką norite), graižtvinius šautuvus, lygiavamzdžius šautuvus ir pistoletus, sunkiosios artilerijos į kulkosvaidžių ir reaktyvumo granatas ir daugiau formą. Skiriamasis bruožas ginklų naudojimo - galimybė iš dalies pakeisti arba kaupti atskirus dalys ginklų.

Na, atrodo, jau galime pradėti operaciją 7 žaisti, bet tai dar ne viskas. Dabar jums reikia eiti į treniruočių stovyklą. Yra populiariai paaiškinti ir parodyti jums, kas tai per kovos sistema, taip pat duoti patarimų liestinės toliau dalyvauti žaidime pora. Ir tik po to galite eiti žaisti žaidimą operacijos 7 online.

Pirmiausia, neskubėkite greta klanų geriau pakartoti kelis lygius, taip sakant, gauti ranka. Tada galite prisijungti prie stipresnių žaidėjų, bet su jumis čia paklausti - kova tarp klanų yra ypač aštri. Iki 12 lygio, jei turėsite pakankamai pinigų, galite sukurti savo klaną.

Operacija 7 internetinis žaidimas nėra labai sudėtingas mechanika: perdavimas lygis - gausite bonusus ir atsargų papildymo ginklus, sėkmingai fotografavimas - į Piggy Bank pinigų ir patirties. Beje, pasisekė į ugnį, prieš karą ten yra pasirinkimas "pasirinkite savo ginklu" (už save ir už priešininko), todėl jūs žinosite, ką eiti.

Operacija 7 internetinis žaidimas, kuriame yra Rangų sistema - yra trys darbuotojai pakilti į kiekvieną rangą, turime daug skaičiuoti. Na taip, tai yra, ir pirmojo asmens šaudyklės paleisti ir šaudyti. Taigi rankos ir eiti karinių užsakymų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more