Žymės

Siege Dabar naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Siege Dabar naršo

Multiplayer apgultis internete yra originalus 3D strategija viduramžių tema, į kurią bus užsiima statybinių pilių ir įsikurti naujose teritorijose jų surinkimo. Rūšies žaidimo mechanika, įdomus animacijos grafika ir unikali kovos sistema - tai, ką jums susidurti kai pradėsite žaisti žaidimą internetu apgultį. Čia galite rasti sau tipiškas viduramžių ir ieškos trijų pagrindinių dalių akmens vartai. Tik derinant visos trys dalys gali būti grąžintas ir žmonių vienybę baigti karą. Čia siūlome legenda Vaidmenų žaidimų kūrėjai Siege internete. Na, eiti susipažinti su savo funkcijomis.

Sukurti sąskaitą iš pirmo žvilgsnio procesas atrodo šiek tiek painu, bet iš tikrųjų, nes toks Siege registracija internetu jums nereikia. Bet tai užtruks pirmoje vietoje, prieš žaisdami apgultį, todėl šis parsisiųsti, išpakuoti ir įdiegti žaidimo klientą. Parsisiųsti jį galite be jokių komplikacijų dėl oficialios svetainės. Taigi, jūs turite būti pritvirtinama taip, kaip jūsų sąskaitos ir registravimo apgultį. Na, ateityje, jei norite gauti naujienas ir kitą informaciją apie paslaugas, registraciją į žaidimą apgultis reikalauja elektroninio pašto adresą. Norėdami žaisti šį žaidimą internete Siege norimą konfigūraciją kompiuteryje, siekiant patenkinti minimalius sistemos reikalavimus:

• Operacinė sistema Microsoft Windows XP "/ Vista";

• CPU Intel Pentium II (AMD Athlon arba geriau)

• atmintis 512 MB;

• Vaizdo plokštė su DirectX 9. 0;

• laisvos vietos standžiajame diske 300Mb

• Prisijunkite prie interneto be pagalbinio serverio.

Kaip ir bet kuri strategija (daugeliu atvejų) nebus komplikuoti Siege internetinis žaidimas jūs pradėsite kurti savo charakterį ir pasirinkti rasę. Nėra nieko ten. Žaidimo simbolius pateikti:

• riteriai

• kariai

Iš kurių metu pasirinkti gražiausių. Be to, savo charakterį, esate apdovanotas žemę. Apie tai jums atstatyti pilį, todėl neprieinama, kaip įmanoma. Pasirinkite savo ginklus apgultis internetinis žaidimas siūlo labai tipiškas viduramžių tema - žinoma

• kirvis

• vėzdai

• kardai

• lankai ir tt

Originalus mūšis sistema, kuri priklauso nuo to, kaip viskas vyksta iš savo pilį. Jei viskas ramu, visi jūsų ištikimi kariai yunnity eiti į ataką, bet jei pilyje problema, ir tada puola jėgos skaičius yunnitov reikšmingai nepakito. Na, tai internetinis žaidimas apgultis ir priklauso žanro strategija.

Nors elementai Vaidmenų žaidimas yra pakankamai - sukurti savo charakterį, jūs galite praeiti pro svečių, arba vykdydami ekonominę žaidimai (kasybos ir prekybos išteklių). Yra trys veikia ištekliai

• mediena

• lygintuvas

• vario.

Norėdami juos išgauti, atitinkamai, į lentpjūvę ar mano. Ištekliai eiti į naujas žemes gaminti juos čia vadinamas Laukiniai (vienas iš naujausių žaidimų atnaujinimus). Bet saugokitės, kad jūsų laukia plėšikų ir laisvą gamybos teisę turės ką nors kovoti. Nenorite? Tada pasirinkite specialių svečių, jie vadinami "vario" arba "geležis", už kurią gaunate premiją kaip nurodyta ištekliaus pavadinimas. Taip pat užduotys ir ištekliai, galite tai padaryti "klanirovaniem" tobish sukurti savo klaną ir tada visą užsakymą. Ypatybė šiame procese yra tai, kad jūsų padėtis priklausys nuo būklės tų žmonių, kurie bus eiti į savo klano ar nutartį. Pavyzdžiui, galite surinkti aplink jį baronai ir jūs pavesta vikontas statusą ir tt ir tt Ir, pagaliau, dar vienas dalykas, kuris yra gera žinoti, - kai you žaisti apgulties, nepamirškite - bet kokia žala gali pakenkti ne tik jūsų reputacijai, ir net paveikti jūsų materialinę gerovę.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more