Žymės

Refleksija visatos

Alternatyvūs pavadinimai: Refleksija visatos

Refleksija Universe Online - yra shareware multiplayer žaidimas, mokslinės fantastikos žanro su unikaliu ekonominę sistemą. Internetinis žaidimas atspindys visata atneša žaidėjo kompiuterių konkrečios sistemos reikalavimus.

Prisijunkite žaidimo visatos Svarstymų paprasta ir neužima daug laiko. Registruotis Atspindys visata prašo įvesti savo vartotojo vardą - vardą, kuriuo pateksite į žaidimą, slaptažodį slapyvardį - vardas, kuriuo jūs žinosite, į žaidimą, e-paštas. Atspindys taip pat registruotis internetu visata paragina rašyti savo vaizdo plokštės tipą. Pabaigoje turėsite sutikti su vartotojo sutarties sąlygomis ir sutinku su žaidimo taisyklėmis. Po to, pradėti žaidimą, jums reikės atsisiųsti klientas - speciali programa, kuri yra įdiegta jūsų kompiuteryje ir optimizuoja jūsų interneto srautą, tuo pačiu metu sumažina klaidų tikimybę grafinių objektų ekrane.

Refleksija visatos internetinis žaidimas leidžia vartotojams, o jie žaidžia visatos atspindys, uždirbti pinigus kovose, ar parduodamas daiktus, pagamintus, tada išversti juos į realius pinigus. Dėl maisto produktų, ginklų ir kitų daiktų, siekiant jas vėliau vėl parduoti produkcijos, jūs turite pažvelgti į žaidimą vietos išteklius.

Pasibaigus žaidimo pradžioje jums bus suteikta karabinai su amunicija ir minimalaus rinkinio. Tai puiki galimybė išbandyti jėgas filmavimo, ir tuo pačiu metu mėgautis 3D shooter elementai (žaidimai "šaulys"), kuriame yra žaidimas Atspindys interneto visatą. Su šiuo ginklu galima medžioti laukinių gyvūnų planetoje.

Jūsų pobūdžio žaidimas yra puiki galimybė prekyba

- Parduotuvė, kurioje galite įsigyti viską, ko jums reikia - iš ginklų, maistu

- Pirkimas, kurioje jūs galite parduoti kažką skubiai skubiai gauti išteklius

- Aukcionai, jums atskleisti savo unikalų produktą.

Jūsų charakteris gali pasirinkti savo kelią plėtros ir uždirbti pinigus visose srityse

- Išnaudojimas

- Rinkimas

- Ginklų

- Žemės ūkis,

- Tarnyba savigynos pajėgų

- Politinė veikla

- Susikurk visavertį žaidimų verslo

- Kūrimas ir vystymas savo klano.

Nors ekonominis modelis žaidime kuo arčiau tikrovės, nors, kai tu žaidi žaidimą internete visatos atspindys, tada pasinerti į Žemę pasaulyje septintas tūkstantmetis. Žaidimas puikiai spelta niuansus šiame pasaulyje, savo vertybes, socialinių santykių ir kultūros bruožus, gyvenimo sistema.

Kad galėtumėte žaisti atspindys visatoje, mes turime turėti galimybę naudotis per gamtinių viršelio mūšį - jūs negalėsite Dodge plaukioja kulkos. Dėl kadrų apie tikslą nebus reikia paspausti ant jo su pele, nes sistema veikia regėjimą. Be to, žaidimo kūrėjai pristatė įdomų mūšis sistemos parametras - jei netyčia bus šaudyti, galite pakenkti savo sąjungininkais. Žaidimas pasižymi platų ginklų, įgūdžių, kad jūsų charakteris bus augti su lygiu.

Kai žaidi žaidimą internete atspindys visatoje, galite pasirinkti vieną iš aštuonių kovos profesijų, kurios yra visų verslo klausimais ir padaryti savo pinigus į mūšio.

Kitas žaidimo privalumas yra tai, kad jūsų charakteris, jei pageidaujama, gali pakeisti savo profesiją, neprarandant įgūdžių ir patirties.

Šis žaidimas Plungės jus į realų pasaulį virtualiai ateitį po Didžiosios katastrofos, ir ten jūs galėsite uždirbti pinigų, kad gyventi Žemėje dabar.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more