Žymės

Overkings

Alternatyvūs pavadinimai: OverKings

Online žaidimai Overkings - gana jauna naršyklės pagrindu multiplayer RPG. Jei esate pavargę nuo žaislų "zip" taisyklių ir konvencijų Sveiki atvykę į fantastišką viduramžių pasaulį Overkings internete - ". Nieko nebus" pasaulio, jei jūsų herojus bus suteikta visiška veiksmų laisvė ir jam už tai,

Pradėti, žinoma, sukurti asmeninę sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad registracija internetu Overkings karto paragins pasirinkti savo charakterį klasę. Amazonaka, ragana, vedlys, barbarų, dryad, kerėtoja, Guardian ir Assassin - aštuonių klasių iš viso. Taip pat galite iš karto duoti vardą savo charakterį. Be to, įveskite savo vartotojo vardą (el. pašto adresą) ir slaptažodį, ir priimti taisykles ir vartotojo sutikimą. Šiuo registravimo Overkings baigtas.

Įsitikinkite, kad registracija sėkminga Overkings žaidimą ir eiti Visagalio karūną! Mūsų charakteris beveik sukurta ir dabar galite pasirinkti jam profesiją įvykdyti savo specifikacijas. Herojai, o savavališkai suskirstyti į teigiamus ir neigiamus personažų, nes, kaip minėjome anksčiau, kiekvienas gali žaisti Overkings pagal jų taisykles. Pagal šį "demokratijos" reiškia, kad jums nereikia prašyti leidimo, todėl pulti priešą, o dar labiau apiplėšti jį. Leveling simbolį priklauso nuo jūsų norus - nori kovoti, eiti ten, kur mūšiai, nori būti turtingas, užsiima prekybos ir ekonomikos ir nori nuotykių, prisijungti prie klanų ir keliautojus į kelią palei neatrastų takai dar šis paslaptingas pasaulis.

Overkings internetinis žaidimas, kuriame žaidėjai konkuruoja su aplinka (su monstras ir viršininkų įvairovė) ir priešingos žaidėjų (fizinis mūšis). Be Quest šiose žaidimo režimų, taip pat galite dalyvauti spynų surinkimą ir kovoti su patirtimi, kovoti už išteklių ir šaltinių, siekiant praturtinti save prie pralaimėjusiųjų sąskaita. Jei norite eiti ramiau - statyti pilis, užsiima iškastinių išteklių, plėtoti savo įgūdžius kariai taktikos ir mėgautis grožiu aplink jus. Jei jūs gaunate pakankamai turtingas, kad galite sau leisti jokių paminklų ir šarvus, kas čia gausa, ir kuri labai padės jums žaisti Overkings mokosi mažiausiai žalos.

Overkings internetinis žaidimas susideda iš penkių regionų (vietovių):

- Bervil, taikus kaimas apsupta miškų upės slėnyje Gvirdol;

- Conchobar, Pearl City jo karalystę;

- Anomikon, miesto griuvėsiai, kur yra chaosas, liga ir beprotybė;

- Veron kartą Sveiki karalystė, o dabar - medžioklei vilkolakiais vieta;

- Norliht - karalystė panele sniego - karalienė helis.

Kiekvienas regionas turi šlovės ir nesėkmės kiekvieną gyvą būtybę skirtingų vilkolakiai, zombiai, žmonės gigantai istoriją. Visos šios legendos ir neįtikėtinai priklausomybę žaidimas žaisti Overkings internete su kiekviena nauja ieškojimas tampa įdomesnis.

Tarp kitų dalykų, jums rasti puikių gamtos kraštovaizdžius kokybės grafikos našumą, taip pat bendravimas su žmonėmis, artimais jums su tais pačiais interesais. Po žaidimo internete Overkings nebūtinai tas pats, visada yra galimybė prisijungti prie klano ir jo rėmėjus žygiuoti su jais pagrindinio tikslo - Visagalio karūna.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more