Žymės

ParaPa: Miestas Šokių

Alternatyvūs pavadinimai: ParaPa, Parapa

ParaPa internete - nemokama multiplayer online Vaidmenų žaidimas, įgyvendinamos gana neįprastu formatu NVS socialinės simuliatorius. Ką visa tai surišti šokis - visa tai tik tam, kad sukurti unikalų ir nepakartojamą atmosferą žaidime, ir visa internetinis žaidimas ParaPa buvo sukurta siekiant suteikti žaidėjams galimybę užmegzti naujų malonių pažįstamų, susirasti naujų draugų ir tinklai už jos ribų, o gal net patenkinti savo giminingą sielą. Tai tiesa, nes žaidimas turi ypatingą galimybę švęsti vestuves. Viskas ko reikia norint susituokti - yra rasti nuotaka ar jaunikis, ir su juo eiti į bažnyčią, kur iškilmingai karūnuotas. ParaPa internetinis žaidimas verta išbandyti bent vieną kartą jį žaisti.

Prisijunkite žaidimo ParaPa neužima daug laiko ir yra labai paprasta procedūra. Jums reikės įvesti:

 • Jūsų žaidimo veikėjas pavadinimas
 • Slaptažodis susipažinti su žaidimo
 • Jūsų elektroninio pašto adresas

Kai į jūsų elektroninio pašto dėžutę gausite laišką jiems pranešama, kad registracija ParaPa baigtas, jūs galite lengvai atsisiųsti klientas ir pradėti žaisti.

Sistemos reikalavimai Žaidimas yra gana atlaidus, žaisti ParaPa, turite:

 • Procesorius su laikrodžio dažnis 700 MHz
 • 512 MB RAM
 • 128 MB vaizdo plokštė
 • 4,5 GB laisvos vietos diske kietajame diske

Žaidimų ParaPa internete prigimties yra pažangi pasažas ir kad tai, ką sužavi ir žaisti. Kontrolė yra labai paprastas ir viskas, ką reikia žinoti - tai keli pagrindiniai raktai. Iš viso jūsų dispozicijoje, yra keturios privalomas judėjimas apie tuziną žingsnių ir gudrybės labai daug combo. Norint tapti šokių grindų karalius, jums reikia gana greitai apmokyti savo reakciją. Taigi, kad nesudėtinga būdas gatvėse pradėti labai realus sławna šokių šalį. Žinoma, techninės žinios bus gana pakankamai, jums reikės išlaikyti tą patį tempą, atlikite ritmą, tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Daugiausia šokio žingsniai žaidime yra matuojami nustatytą skaičių nustato vykdymo šių judesių kokybę kiekis. Pradedant žaisti internete ParaPa nenukainojamos tokį svarbų žaidimą rodiklį diską. Tai analogiška Combo sistema, kuri leidžia jums atlikti labai sudėtingus triukus ir šokio kombinacijas, kad bus gausiai vertinami.

Groti žaidimas ParaPa tikrai patiks ne tik profesionalius šokėjus, ir tiems, kurie niekada bandė jį save šiame vaidmenyje. Socialiniai žaidimai numatyta, kad šiame žaidime redaktorius herojai manė į detales ir yra puiki priemonė kuriant unikalų charakterį. Jūsų vaizduotė bus jūsų realus pagalbininkas, nes nėra apribojimų kurdami žaidime charakterį Nr. Jūsų charakteris gali atrodyti, ką tik norite: ji bus nukopijuoti arba dar absoliučiai priešingai - tai yra iki jus.

Žaidime yra keturių rūšių žaidimo valiuta:

 • Monetos
 • Taškai
 • Patikrinimai
 • Šokių

[_15_ _16_] Balai [] per šokius uždirbo

Patikrinimai galima įsigyti aukcione

Monetos iš esmės atitinka realaus valiutos, kad jūs įtraukėte į žaidimą

Šokių tos pačios rūšies nauda būtų išduodami jumis daugelyje šokių dvikovose ar turnyruose įvairių pergalę. Beje, pats stovi ir varžytis dėl jo tikrai verta

Tai žaidybinių pinigų įvairovė, galite saugiai išleisti perkant tuos ar kitus patogumus į drabužių, avalynės, aksesuarų ar daiktų savo garderobą forma. Jei jums rūpi jūsų statusą, jūs netgi galite gauti motociklą ar automobilį. Reikėtų pažymėti, kad Groti ParaPa įdomiau, kai, be va ParaPa atliks daugiau ir jūsų draugai.

Žaidimas yra klanas sistemą, nustatė, kad, be kitų dalykų suteikia taip pat realus premiją.

Apibendrinant itok pagal visus aprašyta pirmiau, reikia pasakyti, kad žaidimas Parapa didelis, jis duos jums nepamirštamą laiką virtualiame pasaulyje šokio ir leisti turėti įdomių naujų draugų pora. Negalima Tūļāties registruoti ir išsimaudyti realiame miesto šokių!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more