Žymės

Pirmaujantis

Alternatyvūs pavadinimai: Vedantis, vedantis žaidimas, karo internete

Vedantis Prisijungę - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer online Vaidmenų žaidimas, kuris pasakoja apie Didžiojo Tėvynės karo metu. Pirmaujanti interneto žaidimas yra puikus tiems, kurie yra pavargę nuo nesibaigiančio dominavimo fantazijos ir mokslinės fantastikos žaidimų ir mėgsta istoriją, gimtąją šalį. Reikėtų pažymėti, beje, kad žaidimas buvo parašyta pirmaujanti interneto kūrėjams NVS ir todėl gali pagrįstai būti laikomas gimtoji.

Prisijungė vedantis žaidimas nereikalauja daug laiko ir bus aišku visiems, kurie nori prisijungti. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės įvesti:

· Personažo vardas

· Slaptažodis susipažinti su žaidimo

· El-pašto adresas, kuris bus išsiųstas laiškas informuoti, kad registracija baigta vedantis

Sistemos reikalavimai norint pradėti žaisti žaidimą internete vedantis minimali, nes žaidimas neturi klientą ir gali žaisti bet kuriame kompiuteryje su interneto ryšiu.

Pasibaigus žaidimo pradžioje kiekvienas žaidėjas yra suteikta teisė pasirinkti pusę, pagal vėliavas, kurioje jis bus kovoti

· Vermachtas

· Raudonoji armija

Jei jau nusprendė, kad jo pusė, jums bus suteikta privataus reitingą, gauta, kad pradeda sunkų kelią į garbingą titulą maršalo armijos. Reikėtų pažymėti, kad labai karinius laipsnius, yra ne tik "šou", jie suteikia prieigą prie tam tikrų privilegijų, kurių galite mėgautis laipiojimo karjeros laiptais. Iš esmės, tai yra to paties rango ir analogijos lygiai šiame žaidime. Be to, siekiant didinti jų žaidimo, nes yra specializacijos sistema. Ji yra tokia, kad tam tikros specialybės gavimo nustato studijavo savo įgūdžius. Pavyzdžiui, jūs visada galite tapti slaptos ir nepagaunamas partizanų bauginantis kareivius į nepereinamas miškai arba, atvirkščiai, pasirinkti kelias vadas, pirmaujanti ataka ešelono ištikimi kovotojai jums.

Vedantis internetinis žaidimas sistemą, kuri suprojektuota taip, kad visi žaidėjo veiksmai gali būti suskirstyti į dvi kategorijas - kovinių ir nekarinių. Už kovą žaidėjas gali papildyti savo kasetę diržą, įsigyti reikalingą įrangą ir pradėti darbą. Užduotys nusipelno atskiro paminėjimo. Stebinti kokybę studijų sklypas žaidimą, paprastai naršyklės pagrindu produktai nėra vilčių panaši kokybė, tačiau šis žaidimas yra reali išimtis. Toliau žaisti žaidimą vedantis Online susitiks objektų įvairovė, kuri padės Žaidėjai:

· Kasos

· Radijo taškas

· Prieglaudos

Mūšis sistemos žaidime - ėjimais pagrįstas, o tai reiškia, kad visos vienodos yra suskirstyta į ląsteles, kiekvienas iš mūšio dalyvių gauna tam tikrą skaičių veiksmų kiekis, leidžiant jam gintis arba atlikti ataką. Tai priklauso nuo tam tikrų gebėjimų pobūdžio sumos, taip pat, kaip savo pavadinimą. Įdomus bruožas žaidimas yra tai, kad žaidėjai, kad jų juda tuo pačiu metu, ir serverio, tada atlieka modeliavimas kovoti ir priima sprendimą apie kurio eilė yra būtina išnagrinėti pirmiausia.

Įdomus žaidimas yra dėmesio klano sistemos trūkumas, todėl gerbėjai žaisti vedantis vien tik patirti daug nepatogumų ir piktnaudžiavimo. Tačiau gerbėjai susirasti naujų draugų ir žaisti internete vedantis komanda turi gerai suprojektuoti vienetų sistemą, per kurią žaidėjai gali dalyvauti klano kovų, ir bendrauti su kolegomis.

"Paryškinti" žaidimas yra jos pačios komandos žaidėjai, nes auditorija žaidimas yra kokybiškai skiriasi nuo panašių produktų. Pokalbiai pranešimai visada bus prižiūrima ir gautus skundus svarstyti rekordiškai trumpą laiką. Beje, žaidimo administracija yra visada atvira konstruktyviam dialogui. Panašus reiškinys online žaidimų yra labai reta, kaip taisyklė, administravimas - tai savarankiškai svarbus ir pompastiški žmonės retai atkreipti dėmesį į paprastiems vartotojams, bet čia viskas yra tiksliai priešingai. Dėl to, žaisti vedantis tampa daug gražiau nei kiti, pavyzdžiui, savo žaidimą.

Apibendrinant, turiu pasakyti, kad šis žaidimas kreipsimės į daug gerbėjų Didžiojo Tėvynės karo, savo gimtąjį kraštą istorijos ir apskritai visiems, kurie pavargo nuo kasdienio darbo ir svajonių pilka pasinerti į laiko vingius.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more