Žymės

Sankryžoje Pasaulių

Alternatyvūs pavadinimai: Warcross

Kažkada fantazijos pasaulio tautų ginčijosi tarpusavyje ir pradėjo kruviną karą. Blogio raganos plūduriavo destruktyvų magiją - ir pasaulis suskirstytas į daug gabalų. Daug amžių žmonės, elfai, nykštukai, orkai ir Hobitai nugrimzdusi į chaoso tamsos, tačiau jie atėjo padėti gerus vedlius. Taigi ten buvo pasaulio kryžkelė - vieta, kur visi fantazijos simbolių gali ateiti į teisingą kovą, siekiant nustatyti, kuris iš jų stipresnis.

Online žaidimai pasauliai Kryžkelės kviečia į apsvaiginimo pasaulio galingieji kariai, meistrų, prekybininkų gudrus ir išmintingas burtininkai.

Žaidimas Kryžkelės lankosi pasauliai jums įtikti net labiausiai nepretenzingas kompiuterius. Minimalūs reikalavimai: vieno branduolio procesorius 2,33 GHz, 256 MB RAM, vaizdo plokštė su 128 MB vaizdo atminties.

Dalyvaukite žaidimo pasaulių kryžkelėje vyksta paprastai ir greitai. Apie "Prisijunk prie žaidimo", spauskite "Registruotis". Kitas sugalvoti vartotojo vardą, slaptažodį ir generuoti nurodyti darbo elektroninio pašto adresą gauti laišką su aktyvacijos kodu. Po to, kai reikia patekti į žaidimo charakterio vardą - slapyvardis, sukurti pagal savo skonį. Jūs taip pat turite pasirinkti vieną iš penkių rasių ir nurodykite savo lytį, vardą ir pavardę, gimimo datą, šalį ir miestą. Pasibaigus priėmimo į darbą simbolių nuotraukomis fiksuoja pabaigoje, skaito ir patvirtina taisyklę. Jei atvykote į žaidimą kažkieno rekomendacija - Teikti informaciją į "Teisėjas". Šiuo registravimo Crossroads pasaulius per, po aktyvavimo pradėti žaidimą.

Bet tegul pirmas žvilgsnis žaidimai rasių arčiau, kitaip jūs greičiausiai gauti žaisti žaidimą lankosi pasauliai Kryžkelės taip pat padaryti vietos meistrų ir guru.

Ras Žaidimų Crossroads lankosi pasauliai tik penki.

Žmonės skiriasi jėga, kuri sukelia didelę žalą priešo, kai puola. Orkai yra aprūpinta galinga crit - sugebėjimas padaryti žalą pusantro karto daugiau. Gnomai skiriasi galingas keršto. Elfai yra labai judrus, lengvai Dodge priešo ataka, ir hobitai sėkmės. Kiekviena gentis turi savo privalumus ir trūkumus, jo kiekį manos ir atsargų vienetų gyvenime.

Unikalių savybių žaidimo pobūdį pavadino straipsnį, po kiekvienos pergalės jie auga - ". Pumpuojamas" herojus Ekrane tapti didelę įtaką parametrai: smūgio jėgos poveikio ginklai, gynybos, Dodge žavesys, Good Luck Charm, Šarm crit Ward atsakymą. Kryžkelės pasaulių internetinis žaidimas neįmanoma be sisteminio lygiava savo herojaus statistiką ir rodiklius. Už kiekvieną rasės yra keli pagrindiniai sistemos išpumpuoti ir išrado daug žaidėjų.

Leveling įvyksta kovos su šešėliu, jūsų treniruotės partnerių - ir ateityje - geriausias pagalbininkas per dvikovas. Ir jūs galite pakviesti kai patyręs žaidėjas įmonę ir eiti baisu tamsiai miško kova monstras. Žaisti žaidimą internete pasauliai Kryžkelės verta pradėti su išlyginamuoju savo charakterį iki tam tikro lygio. Jei manote, kad esate pilni didvyrišką stiprumo - eiti į areną, kur kovotu tarpusavyje kovotojai kryžkelėje pasaulius ir leis jums gauti pasisekė! Atminkite, kad silpni kariai žmonės negalės pralaužti siurbiamo gnome ir apsukrus elfas aukštesnio lygio bus apsaugota nuo baisios orc apsauga.

Warcross žaidimas bus jums už tikrovės ribų į nuotykių ir įdomių renginių pasaulyje

Kryžkelės pasaulių registracija internetu duos jums galimybę nuleisti garą ir Revel virtualioje arenoje, taip pat savigarbą, įveikti po vieną stiprių ir judrus priešininkus. Jūs būsite sužavėti fantastinis pasaulis, taip pat, savo laisvalaikį kovose tapti kvalifikacijos kalvis, išradingas krautuvininkas ar protingas magas. Uždirbtus pinigus, o labai naudinga pirkti šarvus, ginklus ir stebuklinga artefaktus. Net žaliausia naujokas gali, sunku grisus minų, iš karto nusipirkti padoraus šarvai ir kardas.

Play kryžkelėje pasauliai yra labai įdomi, nes čia jūsų laukia didelio masto kovos su 10 vyrų iš kiekvienos pusės, išdrįsęs prekybininkai, jūs nusikratyti Salve ar nepažeidžiamumą Potion tiesiai ant lauke, ir net savo radijo ir kietas di žokėjus ir daug daugiau įdomus ir jaudinantis.

Pradėkite pasaulių kryžkelėje žaisti ir nesigailėsite praleistą laiką, gauti žvalumas ir gera nuotaika mokestį.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more