Žymės

Pirates Tide of Fortune

Alternatyvūs pavadinimai: Pirates Tide of Fortune

Pirates Tide of Fortune - ponai likimo.

Pirates Tide of Fortune žaidimas, kuris patiks visų jūrų nuotykius ir piratų nuotykių mėgėjams. Žaidėjas gauna galimybę pasinerti į gyvenimo susitikimams apie begalinis vandenynas, kur pagrindinė veikla yra plėtrą ir apsaugą savo teritorijoje, nuo kitų žaidėjų, alkanas paprasto valgio salų. Pasirinkus šį žaidimą, pats vartotojas turėtų tapti geros kloties džentelmenas, kuris lemtų savo saloje prie ekonominės gerovės ir kariškiams. Pirates Tide of Fortune svetainė - yra multiplayer naršyklinis žaidimas, kuris jau įregistruotas daugiau nei 11 milijonų vartotojų, jie turi galimybę kovoti vieni su kitais, su kompiuterių priešų susivienyti sąjungos, ir, žinoma, sukurti, kad siekiant sudaryti prekybos sandorius. Šis projektas yra tikėtina, karinė strategija, tačiau negali būti sukurta be stiprios kariuomenės ir ekonomika laivyno plėtrą.

Nachalo žaidimas Pirates Tide of Fortune ir jo funkcijos.

Chto filibusters papildyti gretas, Pirates Tide of Fortune registracija projekte yra būtinas. Norėdami tai padaryti, vartotojas turi užpildyti pavidalo, sudarytas iš kelių linijų, sugalvoti pavadinimą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Jūs galite prisijungti prie žaidimo naudodami savo paskyrą socialiniame tinkle. Iškart po to, kai žaidėjo registracija hitai jūras, be kilometrų vandens prarado nedidelę salą, ir ji taps naujų namų, kurie bus pradėti su labai piratų galios statybos. Kaip dalis mokymo pirmas dalykas, žaidėjas turės statyti pastatą už būtinus išteklius gamybai, yra keletas:

  • Rom, gaminamas gamykloje, jis yra girtas be išimties - piratai darbuotojams ir tiems, kurie kovoja;
  • Zoloto, jos indėliai yra saloje, bet ne mano negavau;
  • Derevo, nes yra saloje, kad gautų tai, ko jums reikia kirtimas.

V išskyrus išteklių gavybos žaidime jums reikia sukurti mokslo, kultūros ir kariuomenę. Projektas pateikimo grotuve yra keturiasdešimt skirtingų kariuomenės kovinius vienetus ir tamsiai, jūs netgi galite sukurti baisią jūros pabaisa Kraken. Be to, visi kariuomenė gali būti skirstomi į tipus, kiekvienas iš jų turi padalinį gynybos ir atakos:

  • Piraty
  • Naemniki
  • Eskadra
  • Armada

Dlya, kad būtų sukurti armiją ir laivyną reikia sukurti komandą ir kova statybos, pagerinti savo lygį, vykdyti mokslinius tyrimus pažangių ginklų ir šarvai. Visų šių veiksmų, taip pat, kaip ir pats kariuomenės reikalauja išteklių priežiūros išlaidas. Tas faktas, kad jūs galite gauti saloje, tada nugalėti bangos į krantą nepakanka sukurti Didžiosios jūros būklę. Norėdami tapti tikrai turtingas, jis gali būti pasamdytas tik neteisėtos žvejybos, plėšia kaimynines salas, pulti prekybinius laivus ir jūrinę tvirtovę. Jei kariuomenė vis dar yra gana silpnas ir net karas yra ne paveldėjimo, galite sukurti prekybos įmonę ir užsiimti verslu. Per jūrą, įsikūręs talpyklos iš lobių ir jų areštas sukelia ne bloga pelno. Vien būti liūdna, todėl žaisti Pirates Tide of Fortune yra daug smagiau su draugais. Šiame projekte, galite eiti aplankyti ir stebėti ją iš kitų, vykdyti diplomatinius ir prekybinius santykius su skirtingais žaidėjams, dalytųsi ištekliais ir mokslo raidą, padeda transformuoti karinę jėgą ir savo draugus į corsairs. Šioje strategijoje, galite sukurti savo arba prisijungti prie esamos vieną užsakymą. Ordino nekilnojamojo, kapitonai gauna pavadinimus ir gretas. Susirinko ordino, žaidėjai kartu sukurti galingą veiksmingą armiją, jūs galite naudoti ją patraukti kolonijas ir apsaugoti juos nuo karališkųjų karinių pajėgų.

Pirates Tide of Fortune labai įdomi ir nepaprastai spalvingas žaidimas su puikia grafika ir garso dizaino.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more